TG „Sokół” Brzesko (M)
Klub: TG „Sokół” Brzesko
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2
im. Bohaterów Westerplatte
ul. Piastowska 2
32-800 Brzesko
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jakub Hazik (tel. 602 423 496)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 HAZIK Jakub 1971 M 2019/2020 1342
2 NOWAK Dawid 2004 M 2019/2020 2353
3 PIĘKOSZ Jakub 2004 M 2019/2020 2336
4 PIĘKOSZ Natalia 2005 K 2019/2020 2335
5 PIĘKOSZ Wacław 1964 M 2019/2020 2337
6 PUT Gabriela 2005 K 2019/2020 2922
7 PUT Maciej 2004 M 2019/2020 2377
8 RACHFAŁ Maciej 2007 M 2019/2020 2643
9 WĄSIK Dawid 2003 M 2019/2020 2354
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5T 1/1 2019-10-08 18:00 TG „Sokół” Brzesko - UKS „Jordan” Zakliczyn II 6:12 (S) ⇓
2 5T 1/2 2019-10-15 18:00 MOKSiR Czchów - TG „Sokół” Brzesko 8:10 (S) ⇑
3 5T 1/5 2019-11-23 10:00 TG „Sokół” Brzesko - UKS „Sokół” Żabno 8:10 (S) ⇓
4 5T 1/3 2019-11-30 10:00 TG „Sokół” Brzesko - LUKS „Sobolik” Sobolów 14:4 (S) ⇑
5 5T 1/6 2019-12-08 11:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - TG „Sokół” Brzesko 7:11 (S) ⇑
6 5T 1/4 2019-12-22 14:30 LUKS „Galux” Skrzyszów III - TG „Sokół” Brzesko 11:7 (S) ⇓
7 5T 1/7 2019-12-27 12:00 MOSiR Tuchów - TG „Sokół” Brzesko 5:13 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
HJ
2
ND
3
PJ
4
PN
5
PW
6
PM
7
RM
1 (D) UKS „Jordan” Zakliczyn II   1,5 1,5   0,0 1,0 2,0 6
2 (W) MOKSiR Czchów   1,0 4,0     2,0 3,0 10
3 (D) UKS „Sokół” Żabno 2,5   2,5   2,0   1,0 8
4 (D) LUKS „Sobolik” Sobolów   3,5 4,5   0,0 3,0 3,0 14
5 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów II 3,5   1,5   4,5   1,5 11
6 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów III 1,5   1,5   3,5   0,5 7
7 (W) MOSiR Tuchów   3,5 3,5 1,5     4,5 13
Razem 7,5 9,5 19,0 1,5 10,0 6,0 15,5 69
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 HAZIK Jakub 1971 M 2019/2020 1342
2 NOWAK Dawid 2004 M 2019/2020 2353
3 PIĘKOSZ Jakub 2004 M 2019/2020 2336
4 PIĘKOSZ Natalia 2005 K 2019/2020 2335
5 PIĘKOSZ Wacław 1964 M 2019/2020 2337
6 PUT Maciej 2004 M 2019/2020 2377
7 RACHFAŁ Maciej 2007 M 2019/2020 2643