MKS „Skawa” Wadowice II (M)
Klub: MKS „Skawa” Wadowice
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. 12 Pułku Piechoty Ziemi Wadowickiej w Jaroszowicach
Jaroszowice 88
34-100 Wadowice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Dariusz Bielański (tel. 502 119 535)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BIELAŃSKI Dariusz 1967 M 2019/2020 506
2 GAŁUSZKA Paweł 2005 M 2019/2020 1658
3 GIZA Bartosz 1996 M 2019/2020 48
4 GOŁDA Gabriel 1997 M 2019/2020 513
5 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003 M 2019/2020 1796
6 JOŃCZYK Bartłomiej 1987 M 2019/2020 2824
7 JURZAK Łukasz 1983 M 2019/2020 342
8 KRUPA Cezary 1992 M 2019/2020 1887
9 MACIEJCZYK Paweł 2005 M 2019/2020 1876
10 PALACZ Mirosław 1969 M 2019/2020 236
11 PIEKARCZYK Michał 2004 M 2019/2020 1386
12 RUPA Robert 1965 M 2019/2020 1795
13 WODNIAK Kamil 2003 M 2019/2020 1414
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2019-09-28 14:00 MKS „Skawa” Wadowice II - UKS „Zarabie” Myślenice II 1:13 (S) ⇓
2 4Z 1/3 2019-10-21 18:00 MKS „Skawa” Wadowice II - MKS Centrum Kraków II 4:10 (S) ⇓
3 4Z 1/2 2019-10-26 11:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - MKS „Skawa” Wadowice II 11:3 (S) ⇓
4 4Z 1/4 2019-10-27 11:00 KS „Podwawelski” Kraków IV - MKS „Skawa” Wadowice II 10:4 (S) ⇓
5 4Z 1/5 2019-11-09 14:00 MKS „Skawa” Wadowice II - KTS „Victoria” Spytkowice I 4:10 (S) ⇓
6 DPPM 1/1 2019-11-13 18:00 MKS „Skawa” Wadowice II - ULKS „Lachowice” 4:3 (S) ⇑
7 DPPM 2/1 2019-11-27 18:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - MKS „Skawa” Wadowice II 0:4 ⇑
8 4Z 1/7 2019-11-28 18:00 MKS „Skawa” Wadowice II - TKS „Opoka” Trzebinia 2:12 (S) ⇓
9 4Z 1/8 2019-12-06 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - MKS „Skawa” Wadowice II 11:3 (S) ⇓
10 DPPM 3/1 2019-12-18 18:00 MKS „Skawa” Wadowice II - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 4:1 ⇑
11 4Z 1/6 2019-12-20 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice II - MKS „Skawa” Wadowice II 5:9 (S) ⇑
12 4Z 1/9 2020-01-04 11:00 MKS „Skawa” Wadowice II - LKS „Polonia” Wilczkowice II 6:8 (S) ⇓
13 4Z 1/10 2020-01-11 15:00 KS „Bronowianka” Kraków IV - MKS „Skawa” Wadowice II 7:7 (S) ⇔
14 DPPM 4/1 2020-01-15 18:00 MKS „Skawa” Wadowice II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 2:4 (S) ⇓
15 4Z 1/11 2020-01-19 14:30 LKS „Kłos” Olkusz - MKS „Skawa” Wadowice II 12:2 (S) ⇓
16 4Z 2/14 2020-03-28 14:00 MKS „Skawa” Wadowice II - KS „Bronowianka” Kraków IV  
17 4Z 2/15 2020-04-18 14:00 MKS „Skawa” Wadowice II - KTS „Victoria” Spytkowice II  
18 4Z 2/16 2020-05-09 14:00 MKS „Skawa” Wadowice II - KS „Podwawelski” Kraków IV  
19 4Z 2/13 do ustalenia MKS „Skawa” Wadowice II - LKS „Kłos” Olkusz  
20 4Z 2/12 do ustalenia MKS Centrum Kraków II - MKS „Skawa” Wadowice II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
GP
2
GG
3
JO
4
JB
5
6
KC
7
PM
8
PM
9
RR
10
WK
1 (D) UKS „Zarabie” Myślenice II     1,0 0,0   0,0       0,0 1
2 (D) MKS Centrum Kraków II     1,0 2,0         1,0 0,0 4
3 (W) KS „Gorce” Nowy Targ II 0,0     0,0         1,0 2,0 3
4 (W) KS „Podwawelski” Kraków IV     0,5 0,5         0,5 2,5 4
5 (D) KTS „Victoria” Spytkowice I     0,0 1,0         0,0 3,0 4
6 (D) ULKS „Lachowice”   1,0         2,0 1,0     4
7 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II                     0
8 (D) TKS „Opoka” Trzebinia 0,0     0,0         1,0 1,0 2
9 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie     0,0 0,0   1,5     0,0 1,5 3
10 (D) LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice                     0
11 (W) KTS „Victoria” Spytkowice II     3,0 2,0         1,0 3,0 9
12 (D) LKS „Polonia” Wilczkowice II     1,5     2,0     0,5 2,0 6
13 (W) KS „Bronowianka” Kraków IV     2,0     2,0     0,0 3,0 7
14 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice   1,0     1,0     0,0     2
15 (W) LKS „Kłos” Olkusz 0,0   1,0     0,0     0,0 1,0 2
Razem 0,0 2,0 10,0 5,5 1,0 5,5 2,0 1,0 5,0 19,0 51
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GAŁUSZKA Paweł 2005 M 2019/2020 1658
2 GOŁDA Gabriel 1997 M 2019/2020 513
3 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003 M 2019/2020 1796
4 JOŃCZYK Bartłomiej 1987 M 2019/2020 2824
5 JURZAK Łukasz 1983 M 2019/2020 342
6 KRUPA Cezary 1992 M 2019/2020 1887
7 PALACZ Mirosław 1969 M 2019/2020 236
8 PIEKARCZYK Michał 2004 M 2019/2020 1386
9 RUPA Robert 1965 M 2019/2020 1795
10 WODNIAK Kamil 2003 M 2019/2020 1414