LKS „Polonia” Wilczkowice II (M)
Klub: LKS „Polonia” Wilczkowice
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Michałowicach
ul. Jana Pawła II 1
32-091 Michałowice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Mateusz Bodziony (tel. 607 750 415)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BODZIONY Mateusz 1989 M 2019/2020 2125
2 DĄBROWSKI Damian 1979 M 2019/2020 888
3 JEDYNAK Damian 1989 M 2019/2020 975
4 LASAK Robert 1980 M 2019/2020 881
5 LUHA Peter 1989 M 2019/2020 2002
6 NOWICKI Marek 1975 M 2019/2020 1832
7 PIASKOWSKI Piotr 1984 M 2019/2020 435
8 SZELEST Jacek 1981 M 2019/2020 1241
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2019-09-25 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice II - KTS „Victoria” Spytkowice II 14:0 (S) ⇑
2 4Z 1/2 2019-10-04 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice I - LKS „Polonia” Wilczkowice II 6:8 (S) ⇑
3 4Z 1/4 2019-10-26 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - LKS „Polonia” Wilczkowice II  
4 4Z 1/5 2019-11-06 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie  
5 4Z 1/6 2019-11-22 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - LKS „Polonia” Wilczkowice II  
6 4Z 1/7 2019-12-01 12:30 KS „Podwawelski” Kraków IV - LKS „Polonia” Wilczkowice II  
7 4Z 1/8 2019-12-04 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice II - MKS KSOS Kraków II  
8 4Z 1/9 2020-01-04 14:00 MKS „Skawa” Wadowice II - LKS „Polonia” Wilczkowice II  
9 4Z 1/10 2020-01-08 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice II - LKS „Kłos” Olkusz  
10 4Z 1/11 2020-01-15 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice II - KS „Bronowianka” Kraków IV  
11 4Z 1/3 do ustalenia LKS „Polonia” Wilczkowice II - KS „Gorce” Nowy Targ II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BM
2
DD
3
JD
4
NM
5
PP
6
SJ
1 (D) KTS „Victoria” Spytkowice II 2,5 3,0 1,5 3,5   3,5 14
2 (W) KTS „Victoria” Spytkowice I 2,0 1,5   2,0 1,5 1,0 8
Razem 4,5 4,5 1,5 5,5 1,5 4,5 22
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BODZIONY Mateusz 1989 M 2019/2020 2125
2 DĄBROWSKI Damian 1979 M 2019/2020 888
3 JEDYNAK Damian 1989 M 2019/2020 975
4 NOWICKI Marek 1975 M 2019/2020 1832
5 PIASKOWSKI Piotr 1984 M 2019/2020 435
6 SZELEST Jacek 1981 M 2019/2020 1241