MKS Centrum Kraków II (M)
Klub: MKS „Centrum” Kraków
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Międzyszkolny Basen Pływacki Kraków-Śródmieście
ul. Francesco Nullo 23
31-543 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Tomasz Stochel (tel. 668 266 887)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 ŁACH Bartłomiej 1992 M 2019/2020 1303
2 MARCHEWKA Kamil 2003 M 2018/2019 1416
3 PACYNA Dariusz 1965 M 2019/2020 118
4 PASIECZNY Jan 1967 M 2019/2020 601
5 PEREK Nikodem 2000 M 2019/2020 909
6 PĘCZEK Mateusz 2001 M 2019/2020 2441
7 PIESZCZEK Mikołaj 2004 M 2019/2020 1903
8 RADEK Arkadiusz 1994 M 2019/2020 1908
9 RAJTAR Marek 1997 M 2019/2020 4
10 ROBAK Wiktor 2002 M 2019/2020 1850
11 STOCHEL Adam 2006 M 2019/2020 1641
12 STOCHEL Tomasz 1973 M 2019/2020 1962
13 WOJAS Bartłomiej 2004 M 2019/2020 1006
14 ZAJĄC Jacek 2000 M 2019/2020 1060
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2019-09-27 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - MKS Centrum Kraków II 10:4 (S) ⇓
2 4Z 1/2 2019-10-02 18:00 MKS Centrum Kraków II - TKS „Opoka” Trzebinia 6:8 (S) ⇓
3 4Z 1/3 2019-10-21 18:00 MKS „Skawa” Wadowice II - MKS Centrum Kraków II 4:10 (S) ⇑
4 4Z 1/4 2019-10-26 12:00 MKS Centrum Kraków II - LKS „Kłos” Olkusz 4:10 (S) ⇓
5 4Z 1/5 2019-11-09 12:00 MKS Centrum Kraków II - KS „Gorce” Nowy Targ II 6:8 (S) ⇓
6 4Z 1/6 2019-11-23 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - MKS Centrum Kraków II 12:2 (S) ⇓
7 DPPM 2/1 2019-11-27 18:00 MKS Centrum Kraków II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 1:4 ⇓
8 4Z 1/7 2019-11-30 12:00 MKS Centrum Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków IV 8:6 (S) ⇑
9 4Z 1/8 2019-12-04 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice II - MKS Centrum Kraków II 8:6 (S) ⇓
10 4Z 1/9 2020-01-08 18:00 MKS Centrum Kraków II - KTS „Victoria” Spytkowice II 10:4 (S) ⇑
11 4Z 1/10 2020-01-10 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice I - MKS Centrum Kraków II 5:9 (S) ⇑
12 4Z 1/11 2020-01-15 18:00 MKS Centrum Kraków II - KS „Podwawelski” Kraków IV 7:7 (S) ⇔
13 4Z 2/14 2020-03-29 12:30 KS „Podwawelski” Kraków IV - MKS Centrum Kraków II  
14 4Z 2/15 2020-04-18 15:00 KS „Bronowianka” Kraków IV - MKS Centrum Kraków II  
15 4Z 2/16 2020-05-09 11:00 LKS „Kłos” Olkusz - MKS Centrum Kraków II  
16 4Z 2/13 do ustalenia KTS „Victoria” Spytkowice II - MKS Centrum Kraków II  
17 4Z 2/12 do ustalenia MKS Centrum Kraków II - MKS „Skawa” Wadowice II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
PD
2
PJ
3
PM
4
RM
5
RW
6
SA
7
WB
8
ZJ
1 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 1,5   0,5 1,5 0,5       4
2 (D) TKS „Opoka” Trzebinia     1,0 3,0   1,0 1,0   6
3 (W) MKS „Skawa” Wadowice II 3,5   0,5 3,5 2,5       10
4 (D) LKS „Kłos” Olkusz     1,0 1,0 0,0 0,0 2,0   4
5 (D) KS „Gorce” Nowy Targ II 2,0 1,0   2,0   0,0 1,0   6
6 (W) UKS „Zarabie” Myślenice II 0,0 2,0   0,0       0,0 2
7 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice                 0
8 (D) KS „Bronowianka” Kraków IV 1,5 3,0   3,5 0,0   0,0   8
9 (W) LKS „Polonia” Wilczkowice II   2,0 1,0 2,0       1,0 6
10 (D) KTS „Victoria” Spytkowice II     3,0 3,0 2,0 2,0     10
11 (W) KTS „Victoria” Spytkowice I 1,5 2,5   3,5       1,5 9
12 (D) KS „Podwawelski” Kraków IV 1,0 2,5   2,0       1,5 7
Razem 11,0 13,0 7,0 25,0 5,0 3,0 4,0 4,0 72
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 PACYNA Dariusz 1965 M 2019/2020 118
2 PASIECZNY Jan 1967 M 2019/2020 601
3 PĘCZEK Mateusz 2001 M 2019/2020 2441
4 RAJTAR Marek 1997 M 2019/2020 4
5 ROBAK Wiktor 2002 M 2019/2020 1850
6 STOCHEL Adam 2006 M 2019/2020 1641
7 WOJAS Bartłomiej 2004 M 2019/2020 1006
8 ZAJĄC Jacek 2000 M 2019/2020 1060