KS „Podwawelski” Kraków IV (M)
Klub: KS „Podwawelski” Kraków
Numer drużyny: IV
Adres sali rozgrywek:
ul. Komandosów 21
30-334 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Tomasz Janik (tel. 502 019 626)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Marcin Pietrzyk (tel. 692 530 974)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BIEL Jakub 1977 M 2019/2020 15
2 BOCHENEK Mariusz 1969 M 2019/2020 18
3 DYMEK Michał 1987 M 2019/2020 2249
4 JANIK Grzegorz 1977 M 2019/2020 2664
5 MIKRUT Jakub 2003 M 2019/2020 2250
6 MOREK Radosław 2000 M 2019/2020 769
7 NOWAK Alojzy 1964 M 2019/2020 580
8 PIETRZYK Marcin 1990 M 2019/2020 951
9 WOJCIACZYK Antoni 1963 M 2019/2020 353
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2019-09-27 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Podwawelski” Kraków IV 9:5 (S) ⇓
2 4Z 1/2 2019-10-06 11:00 KS „Podwawelski” Kraków IV - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 5:9 (S) ⇓
3 4Z 1/3 2019-10-22 19:30 LKS „Kłos” Olkusz - KS „Podwawelski” Kraków IV 7:7 (S) ⇔
4 4Z 1/4 2019-10-27 11:00 KS „Podwawelski” Kraków IV - MKS „Skawa” Wadowice II 10:4 (S) ⇑
5 4Z 1/5 2019-11-10 12:30 KS „Podwawelski” Kraków IV - UKS „Zarabie” Myślenice II 6:8 (S) ⇓
6 4Z 1/6 2019-11-24 11:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - KS „Podwawelski” Kraków IV 9:5 (S) ⇓
7 4Z 1/8 2019-12-07 11:30 KS „Bronowianka” Kraków IV - KS „Podwawelski” Kraków IV 8:6 (S) ⇓
8 4Z 1/7 2019-12-08 12:30 KS „Podwawelski” Kraków IV - LKS „Polonia” Wilczkowice II 7:7 (S) ⇔
9 4Z 1/10 2020-01-10 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice II - KS „Podwawelski” Kraków IV 3:11 (S) ⇑
10 4Z 1/11 2020-01-15 18:00 MKS Centrum Kraków II - KS „Podwawelski” Kraków IV 7:7 (S) ⇔
11 4Z 1/9 2020-01-19 12:00 KS „Podwawelski” Kraków IV - KTS „Victoria” Spytkowice I 6:8 (S) ⇓
12 4Z 2/12 2020-02-23 12:30 KS „Podwawelski” Kraków IV - KTS „Victoria” Spytkowice II 9:5 (S) ⇑
13 4Z 2/13 2020-03-08 12:30 KS „Podwawelski” Kraków IV - KS „Bronowianka” Kraków IV 8:6 (S) ⇑
14 4Z 2/14 2020-03-29 12:30 KS „Podwawelski” Kraków IV - MKS Centrum Kraków II  
15 4Z 2/15 2020-04-19 12:30 KS „Podwawelski” Kraków IV - LKS „Kłos” Olkusz  
16 4Z 2/16 2020-05-09 14:00 MKS „Skawa” Wadowice II - KS „Podwawelski” Kraków IV  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BJ
2
BM
3
DM
4
JG
5
MJ
6
MR
7
PM
8
WA
1 (W) TKS „Opoka” Trzebinia 2,0   2,0   1,0 0,0     5
2 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 3,5 0,5 1,0         0,0 5
3 (W) LKS „Kłos” Olkusz 3,5   2,0   0,0     1,5 7
4 (D) MKS „Skawa” Wadowice II 3,0   3,0   2,0     2,0 10
5 (D) UKS „Zarabie” Myślenice II 1,5 2,5 0,0   1,0     1,0 6
6 (W) KS „Gorce” Nowy Targ II 3,0 1,0 1,0         0,0 5
7 (W) KS „Bronowianka” Kraków IV 2,0 2,0     1,0     1,0 6
8 (D) LKS „Polonia” Wilczkowice II 3,0 0,0 3,0       0,0 1,0 7
9 (W) KTS „Victoria” Spytkowice II 3,5   2,5   1,5     3,5 11
10 (W) MKS Centrum Kraków II 3,5 2,5 1,0   0,0       7
11 (D) KTS „Victoria” Spytkowice I 3,5 1,5 0,0   0,0   1,0 0,0 6
12 (D) KTS „Victoria” Spytkowice II 3,5     0,5     1,5 3,5 9
13 (D) KS „Bronowianka” Kraków IV 3,5   1,5       2,5 0,5 8
Razem 39,0 10,0 17,0 0,5 6,5 0,0 5,0 14,0 92
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BIEL Jakub 1977 M 2019/2020 15
2 BOCHENEK Mariusz 1969 M 2019/2020 18
3 DYMEK Michał 1987 M 2019/2020 2249
4 JANIK Grzegorz 1977 M 2019/2020 2664
5 MIKRUT Jakub 2003 M 2019/2020 2250
6 MOREK Radosław 2000 M 2019/2020 769
7 PIETRZYK Marcin 1990 M 2019/2020 951
8 WOJCIACZYK Antoni 1963 M 2019/2020 353