KS „Podwawelski” Kraków IV (M)
Klub: KS „Podwawelski” Kraków
Numer drużyny: IV
Adres sali rozgrywek:
ul. Komandosów 21
30-334 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Tomasz Janik (tel. 502 019 626)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Marcin Pietrzyk (tel. 692 530 974)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BIEL Jakub 1977 M 2019/2020 15
2 BOCHENEK Mariusz 1969 M 2019/2020 18
3 DYMEK Michał 1987 M 2019/2020 2249
4 MIKRUT Jakub 2003 M 2019/2020 2250
5 MOREK Radosław 2000 M 2019/2020 769
6 NOWAK Alojzy 1964 M 2019/2020 580
7 PIETRZYK Marcin 1990 M 2019/2020 951
8 WOJCIACZYK Antoni 1963 M 2019/2020 353
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2019-09-27 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Podwawelski” Kraków IV 9:5 (S) ⇓
2 4Z 1/2 2019-10-06 11:00 KS „Podwawelski” Kraków IV - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 5:9 (S) ⇓
3 4Z 1/3 2019-10-22 19:30 LKS „Kłos” Olkusz - KS „Podwawelski” Kraków IV 7:7 (S) ⇔
4 4Z 1/4 2019-10-27 11:00 KS „Podwawelski” Kraków IV - MKS „Skawa” Wadowice II 10:4 (S) ⇑
5 4Z 1/5 2019-11-10 12:30 KS „Podwawelski” Kraków IV - UKS „Zarabie” Myślenice II 6:8 (S) ⇓
6 4Z 1/6 2019-11-24 11:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - KS „Podwawelski” Kraków IV 9:5 (S) ⇓
7 4Z 1/8 2019-12-07 15:00 KS „Bronowianka” Kraków IV - KS „Podwawelski” Kraków IV  
8 4Z 1/7 2019-12-08 12:30 KS „Podwawelski” Kraków IV - LKS „Polonia” Wilczkowice II  
9 4Z 1/9 2020-01-05 12:30 KS „Podwawelski” Kraków IV - KTS „Victoria” Spytkowice I  
10 4Z 1/10 2020-01-10 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice II - KS „Podwawelski” Kraków IV  
11 4Z 1/11 2020-01-18 12:00 MKS KSOS Kraków II - KS „Podwawelski” Kraków IV  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BJ
2
BM
3
DM
4
MJ
5
MR
6
WA
1 (W) TKS „Opoka” Trzebinia 2,0   2,0 1,0 0,0   5
2 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 3,5 0,5 1,0     0,0 5
3 (W) LKS „Kłos” Olkusz 3,5   2,0 0,0   1,5 7
4 (D) MKS „Skawa” Wadowice II 3,0   3,0 2,0   2,0 10
5 (D) UKS „Zarabie” Myślenice II 1,5 2,5 0,0 1,0   1,0 6
6 (W) KS „Gorce” Nowy Targ II 3,0 1,0 1,0     0,0 5
Razem 16,5 4,0 9,0 4,0 0,0 4,5 38
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BIEL Jakub 1977 M 2019/2020 15
2 BOCHENEK Mariusz 1969 M 2019/2020 18
3 DYMEK Michał 1987 M 2019/2020 2249
4 MIKRUT Jakub 2003 M 2019/2020 2250
5 MOREK Radosław 2000 M 2019/2020 769
6 WOJCIACZYK Antoni 1963 M 2019/2020 353