KTS „Victoria” Spytkowice II (M)
Klub: KTS „Victoria” Spytkowice
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa w Woźnikach
ul. Wadowicka 133
34-103 Woźniki
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jacek Bobak (tel. 608 601 483)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BOBAK Jacek 1968 M 2019/2020 2054
2 BOBAK Mikołaj 2008 M 2019/2020 2519
3 BOBAK Piotr 1978 M 2019/2020 329
4 BRYŁA Rafał 2006 M 2019/2020 2704
5 KAJFASZ Bogdan 1972 M 2019/2020 2109
6 MUCHA Daniel 1990 M 2019/2020 2886
7 PIETRAŃCZYK Jacek 1967 M 2019/2020 2096
8 POCHOPIEŃ Michał 1986 M 2019/2020 2888
9 STUDNICKA Anna 2006 K 2019/2020 2070
10 ŚLUSARCZYK Michał 1990 M 2019/2020 2887
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2019-09-25 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice II - KTS „Victoria” Spytkowice II 14:0 (S) ⇓
2 4Z 1/11 2019-09-27 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice I - KTS „Victoria” Spytkowice II 12:2 (S) ⇓
3 4Z 1/2 2019-10-04 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice II - KS „Bronowianka” Kraków IV 1:13 (S) ⇓
4 4Z 1/3 2019-10-18 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice II - TKS „Opoka” Trzebinia 5:9 (S) ⇓
5 4Z 1/4 2019-10-25 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KTS „Victoria” Spytkowice II 14:0 (S) ⇓
6 4Z 1/5 2019-11-09 11:00 LKS „Kłos” Olkusz - KTS „Victoria” Spytkowice II  
7 4Z 1/6 2019-11-22 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice II - MKS „Skawa” Wadowice II  
8 4Z 1/7 2019-11-29 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice II - UKS „Zarabie” Myślenice II  
9 4Z 1/8 2019-12-08 11:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - KTS „Victoria” Spytkowice II  
10 4Z 1/9 2020-01-04 12:00 MKS KSOS Kraków II - KTS „Victoria” Spytkowice II  
11 4Z 1/10 2020-01-10 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice II - KS „Podwawelski” Kraków IV  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BJ
2
BP
3
KB
4
MD
5
PJ
6
PM
7
ŚM
1 (W) LKS „Polonia” Wilczkowice II 0,0 0,0 0,0 0,0   0,0   0
2 (W) KTS „Victoria” Spytkowice I 0,5 0,5 0,5 0,5       2
3 (D) KS „Bronowianka” Kraków IV 1,0 0,0 0,0 0,0 0,0     1
4 (D) TKS „Opoka” Trzebinia 2,0 1,0 1,0 1,0     0,0 5
5 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 0,0 0,0   0,0 0,0   0,0 0
Razem 3,5 1,5 1,5 1,5 0,0 0,0 0,0 8
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BOBAK Jacek 1968 M 2019/2020 2054
2 BOBAK Piotr 1978 M 2019/2020 329
3 KAJFASZ Bogdan 1972 M 2019/2020 2109
4 MUCHA Daniel 1990 M 2019/2020 2886
5 PIETRAŃCZYK Jacek 1967 M 2019/2020 2096
6 POCHOPIEŃ Michał 1986 M 2019/2020 2888
7 ŚLUSARCZYK Michał 1990 M 2019/2020 2887