TKS „Opoka” Trzebinia (M)
Klub: TKS „Opoka” Trzebinia
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Hala Sportowa "Zbyszek"
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 125
32-540 Trzebinia
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Kazimierz Noworyta (tel. 660 410 217)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Anna Maria Noworyta (tel. 696 383 181)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BAŁUSZEK Kamil 1993 M 2019/2020 237
2 FRĄCZEK Artur 1971 M 2019/2020 923
3 FRĄCZEK Łukasz 1997 M 2019/2020 924
4 GLANOWSKI Bartosz 1984 M 2019/2020 1734
5 GRABANIA Zdzisław 1947 M 2018/2019 925
6 KOPACZ Paweł 1972 M 2019/2020 2953
7 KOPCZYK Adrian 1991 M 2019/2020 239
8 NOWORYTA Anna 1981 K 2019/2020 928
9 SITARZ Krzysztof 1985 M 2019/2020 561
10 SŁOCIŃSKI Damian 1990 M 2019/2020 1014
11 ŚWIRK Robert 1969 M 2019/2020 856
12 WIELGOSZ Mirosław 1967 M 2019/2020 238
13 WÓJCIK Jan 1959 M 2019/2020 1283
14 ZAJĘCKI Paweł 1998 M 2019/2020 967
15 ZAJĘCKI Rafał 2002 M 2019/2020 1176
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2019-09-27 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Podwawelski” Kraków IV 9:5 (S) ⇑
2 4Z 1/2 2019-10-02 18:00 MKS KSOS Kraków II - TKS „Opoka” Trzebinia 6:8 (S) ⇑
3 4Z 1/3 2019-10-18 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice II - TKS „Opoka” Trzebinia 5:9 (S) ⇑
4 4Z 1/4 2019-10-25 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - KTS „Victoria” Spytkowice I 8:6 (S) ⇑
5 4Z 1/6 2019-11-13 19:00 TKS „Opoka” Trzebinia - LKS „Polonia” Wilczkowice II 8:6 (S) ⇑
6 4Z 1/7 2019-11-28 18:00 MKS „Skawa” Wadowice II - TKS „Opoka” Trzebinia 2:12 (S) ⇑
7 4Z 1/8 2019-12-06 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - LKS „Kłos” Olkusz 6:8 (S) ⇓
8 4Z 1/5 2019-12-22 16:00 KS „Bronowianka” Kraków IV - TKS „Opoka” Trzebinia 3:11 (S) ⇑
9 4Z 1/10 2020-01-11 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - TKS „Opoka” Trzebinia 9:5 (S) ⇓
10 4Z 1/11 2020-01-17 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 11:3 (S) ⇑
11 DPPM 2/1 2020-01-21 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 3:4 (S) ⇓
12 4Z 1/9 2020-01-24 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Gorce” Nowy Targ II 8:6 (S) ⇑
13 4Z 2/12 2020-02-21 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice I - TKS „Opoka” Trzebinia  
14 4Z 2/13 2020-03-06 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - TKS „Opoka” Trzebinia  
15 4Z 2/14 2020-03-29 11:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - TKS „Opoka” Trzebinia  
16 4Z 2/15 2020-04-15 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice II - TKS „Opoka” Trzebinia  
17 4Z 2/16 2020-05-08 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - UKS „Zarabie” Myślenice II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BK
2
3
GB
4
KP
5
KA
6
ŚR
7
WM
8
WJ
9
ZR
1 (D) KS „Podwawelski” Kraków IV   1,5 2,5     3,5     1,5 9
2 (W) MKS KSOS Kraków II     2,5 0,5   3,5     1,5 8
3 (W) KTS „Victoria” Spytkowice II     2,5 2,5   3,5   0,5   9
4 (D) KTS „Victoria” Spytkowice I     1,5 0,5 2,5 3,5     0,0 8
5 (D) LKS „Polonia” Wilczkowice II     2,5 0,5 1,5 3,5       8
6 (W) MKS „Skawa” Wadowice II     3,5 1,5 3,5 3,5       12
7 (D) LKS „Kłos” Olkusz     0,0 1,5 1,0 3,5       6
8 (W) KS „Bronowianka” Kraków IV 2,0     2,5 3,0 3,5       11
9 (W) UKS „Zarabie” Myślenice II 2,0     0,0 0,0 3,0       5
10 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 2,5     2,5 2,5 3,5       11
11 (D) LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 0,5       2,5   0,0     3
12 (D) KS „Gorce” Nowy Targ II   1,0   1,5 2,0 3,5       8
Razem 7,0 2,5 15,0 13,5 18,5 38,0 0,0 0,5 3,0 98
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BAŁUSZEK Kamil 1993 M 2019/2020 237
2 FRĄCZEK Łukasz 1997 M 2019/2020 924
3 GLANOWSKI Bartosz 1984 M 2019/2020 1734
4 KOPACZ Paweł 1972 M 2019/2020 2953
5 KOPCZYK Adrian 1991 M 2019/2020 239
6 ŚWIRK Robert 1969 M 2019/2020 856
7 WIELGOSZ Mirosław 1967 M 2019/2020 238
8 WÓJCIK Jan 1959 M 2019/2020 1283
9 ZAJĘCKI Rafał 2002 M 2019/2020 1176