„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie (M)
Klub: UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa w Koźmicach Wielkich
Koźmice Wielkie 605
32-020 Wieliczka
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Dariusz Porąbka (tel. 600 440 021)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Dominik Wojdyła (tel. 507 362 557)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BRUZDA Rafał 1974 M 2019/2020 1838
2 KOLIŃSKI Witold 1968 M 2019/2020 1751
3 KURCZYNA Łukasz 1985 M 2019/2020 1750
4 KUREK Jacek 1968 M 2019/2020 639
5 PIĄSTKA Michał 1994 M 2019/2020 81
6 PORĄBKA Dariusz 1968 M 2019/2020 78
7 WOJDYŁA Dominik 1993 M 2019/2020 1061
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2019-09-27 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - MKS KSOS Kraków II 10:4 (S) ⇑
2 4Z 1/2 2019-10-06 11:00 KS „Podwawelski” Kraków IV - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 5:9 (S) ⇑
3 4Z 1/3 2019-10-18 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice I - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 7:7 (S) ⇔
4 4Z 1/4 2019-10-25 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KTS „Victoria” Spytkowice II  
5 4Z 1/5 2019-11-06 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie  
6 4Z 1/6 2019-11-22 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Bronowianka” Kraków IV  
7 4Z 1/7 2019-11-30 11:00 LKS „Kłos” Olkusz - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie  
8 4Z 1/8 2019-12-06 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - MKS „Skawa” Wadowice II  
9 4Z 1/9 2020-01-03 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - UKS „Zarabie” Myślenice II  
10 4Z 1/10 2020-01-12 11:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie  
11 4Z 1/11 2020-01-17 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BR
2
3
PM
4
WD
1 (D) MKS KSOS Kraków II 3,0 1,0 3,0 3,0 10
2 (W) KS „Podwawelski” Kraków IV 1,0 2,5 2,5 3,0 9
3 (W) KTS „Victoria” Spytkowice I 2,5 2,0 1,0 1,5 7
Razem 6,5 5,5 6,5 7,5 26
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BRUZDA Rafał 1974 M 2019/2020 1838
2 KURCZYNA Łukasz 1985 M 2019/2020 1750
3 PIĄSTKA Michał 1994 M 2019/2020 81
4 WOJDYŁA Dominik 1993 M 2019/2020 1061