UKS „Zarabie” Myślenice II (M)
Klub: UKS „Zarabie” Myślenice
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jadwigi Królowej w Myślenicach
ul. Zdrojowa 16A
32-400 Myślenice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Bogdan Czyżycki (tel. 606 976 994)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CZYŻYCKI Bogdan 1968 M 2019/2020 667
2 DŹWIG Andrzej 1986 M 2019/2020 1790
3 GDULA Adam 1977 M 2019/2020 2140
4 KUZIO Aleksandra 2007 K 2019/2020 1694
5 KUZIO Maciej 2005 M 2019/2020 1504
6 KUZIO Waldemar 1977 M 2019/2020 523
7 NALEPA Maciej 1973 M 2019/2020 1096
8 STALMACH Zbigniew 2000 M 2019/2020 1313
9 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991 M 2019/2020 668
10 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999 M 2019/2020 525
11 ŻĄDŁO Piotr 2003 M 2019/2020 2489
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2019-09-28 14:00 MKS „Skawa” Wadowice II - UKS „Zarabie” Myślenice II 1:13 (S) ⇑
2 4Z 1/2 2019-10-01 19:30 UKS „Zarabie” Myślenice II - LKS „Kłos” Olkusz 12:2 (S) ⇑
3 4Z 1/3 2019-10-19 15:00 KS „Bronowianka” Kraków IV - UKS „Zarabie” Myślenice II 3:11 (S) ⇑
4 4Z 1/4 2019-10-26 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - LKS „Polonia” Wilczkowice II 9:5 (S) ⇑
5 4Z 1/5 2019-11-10 12:30 KS „Podwawelski” Kraków IV - UKS „Zarabie” Myślenice II 6:8 (S) ⇑
6 4Z 1/6 2019-11-23 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - MKS KSOS Kraków II  
7 4Z 1/7 2019-11-29 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice II - UKS „Zarabie” Myślenice II  
8 4Z 1/8 2019-12-07 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - KTS „Victoria” Spytkowice I  
9 4Z 1/9 2020-01-03 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - UKS „Zarabie” Myślenice II  
10 4Z 1/10 2020-01-11 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - TKS „Opoka” Trzebinia  
11 4Z 1/11 2020-01-18 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - KS „Gorce” Nowy Targ II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CB
2
DA
3
KW
4
NM
5
SZ
6
ŚS
1 (W) MKS „Skawa” Wadowice II 3,5   3,5 3,5   2,5 13
2 (D) LKS „Kłos” Olkusz 3,5   3,5 3,5   1,5 12
3 (W) KS „Bronowianka” Kraków IV 3,5 2,5 2,5 2,5 0,0   11
4 (D) LKS „Polonia” Wilczkowice II 1,5 1,5 3,5 2,5     9
5 (W) KS „Podwawelski” Kraków IV 1,0 1,0 3,5 2,5     8
Razem 13,0 5,0 16,5 14,5 0,0 4,0 53
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CZYŻYCKI Bogdan 1968 M 2019/2020 667
2 DŹWIG Andrzej 1986 M 2019/2020 1790
3 KUZIO Waldemar 1977 M 2019/2020 523
4 NALEPA Maciej 1973 M 2019/2020 1096
5 STALMACH Zbigniew 2000 M 2019/2020 1313
6 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991 M 2019/2020 668