UKS „Zarabie” Myślenice II (M)
Klub: UKS „Zarabie” Myślenice
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jadwigi Królowej w Myślenicach
ul. Zdrojowa 16A
32-400 Myślenice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Bogdan Czyżycki (tel. 606 976 994)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CZYŻYCKI Bogdan 1968 M 2019/2020 667
2 DŹWIG Andrzej 1986 M 2019/2020 1790
3 GDULA Adam 1977 M 2019/2020 2140
4 KUZIO Aleksandra 2007 K 2019/2020 1694
5 KUZIO Maciej 2005 M 2019/2020 1504
6 KUZIO Waldemar 1977 M 2019/2020 523
7 NALEPA Maciej 1973 M 2019/2020 1096
8 STALMACH Zbigniew 2000 M 2019/2020 1313
9 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991 M 2019/2020 668
10 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999 M 2019/2020 525
11 ŻĄDŁO Piotr 2003 M 2019/2020 2489
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4Z 1/1 2019-09-28 14:00 MKS „Skawa” Wadowice II - UKS „Zarabie” Myślenice II 1:13 (S) ⇑
2 4Z 1/2 2019-10-01 19:30 UKS „Zarabie” Myślenice II - LKS „Kłos” Olkusz 12:2 (S) ⇑
3 4Z 1/3 2019-10-19 15:00 KS „Bronowianka” Kraków IV - UKS „Zarabie” Myślenice II 3:11 (S) ⇑
4 4Z 1/4 2019-10-26 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - LKS „Polonia” Wilczkowice II 9:5 (S) ⇑
5 4Z 1/5 2019-11-10 12:30 KS „Podwawelski” Kraków IV - UKS „Zarabie” Myślenice II 6:8 (S) ⇑
6 4Z 1/6 2019-11-23 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - MKS KSOS Kraków II 12:2 (S) ⇑
7 4Z 1/7 2019-11-29 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice II - UKS „Zarabie” Myślenice II 4:10 (S) ⇑
8 4Z 1/8 2019-12-07 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - KTS „Victoria” Spytkowice I 10:4 (S) ⇑
9 4Z 1/10 2020-01-11 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - TKS „Opoka” Trzebinia 9:5 (S) ⇑
10 4Z 1/11 2020-01-18 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - KS „Gorce” Nowy Targ II 3:11 (S) ⇓
11 4Z 1/9 2020-01-22 18:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - UKS „Zarabie” Myślenice II 5:9 (S) ⇑
12 4Z 2/12 2020-02-19 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice II - UKS „Zarabie” Myślenice II 4:10 (S) ⇑
13 4Z 2/13 2020-03-06 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice I - UKS „Zarabie” Myślenice II  
14 4Z 2/14 2020-03-28 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie  
15 4Z 2/15 2020-04-19 11:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - UKS „Zarabie” Myślenice II  
16 4Z 2/16 2020-05-08 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - UKS „Zarabie” Myślenice II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CB
2
DA
3
KA
4
KW
5
NM
6
SZ
7
ŚS
1 (W) MKS „Skawa” Wadowice II 3,5     3,5 3,5   2,5 13
2 (D) LKS „Kłos” Olkusz 3,5     3,5 3,5   1,5 12
3 (W) KS „Bronowianka” Kraków IV 3,5 2,5   2,5 2,5 0,0   11
4 (D) LKS „Polonia” Wilczkowice II 1,5 1,5   3,5 2,5     9
5 (W) KS „Podwawelski” Kraków IV 1,0 1,0   3,5 2,5     8
6 (D) MKS KSOS Kraków II 2,5 3,5   2,5 2,5 1,0   12
7 (W) KTS „Victoria” Spytkowice II   3,5 1,0 0,5 3,5 1,5   10
8 (D) KTS „Victoria” Spytkowice I 2,5     2,5 2,5 2,5   10
9 (D) TKS „Opoka” Trzebinia 1,5 2,5   2,5 2,5 0,0   9
10 (D) KS „Gorce” Nowy Targ II 0,0 0,0   2,0 1,0 0,0   3
11 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 1,0 1,0   3,0 2,0 2,0   9
12 (W) LKS „Polonia” Wilczkowice II 1,0 1,0   3,5 2,5 2,0   10
Razem 21,5 16,5 1,0 33,0 31,0 9,0 4,0 116
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CZYŻYCKI Bogdan 1968 M 2019/2020 667
2 DŹWIG Andrzej 1986 M 2019/2020 1790
3 KUZIO Aleksandra 2007 K 2019/2020 1694
4 KUZIO Waldemar 1977 M 2019/2020 523
5 NALEPA Maciej 1973 M 2019/2020 1096
6 STALMACH Zbigniew 2000 M 2019/2020 1313
7 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991 M 2019/2020 668