LKS „Vocovia” Wokowice (M)
Klub: LKS „Vocovia” Wokowice
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Wokowice ul. Centralna 44
32-823 Biadoliny Szlacheckie
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Marek Przybyło (tel. 603 853 158)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DĄBROWA Bolesław 1963 M 2018/2019 747
2 FLĄDRO Piotr 1982 M 2019/2020 742
3 GAWLIK Adam 1989 M 2019/2020 362
4 JAWIEŃ Marcin 1982 M 2019/2020 2934
5 KAJFASZ Krystian 2002 M 2018/2019 2390
6 MADEJ Tomasz 1979 M 2019/2020 2391
7 PRZYBYŁO Marek 1955 M 2019/2020 745
8 RĘBACZ Wojciech 1985 M 2019/2020 1232
9 SKRZYŃSKI Janusz 1970 M 2019/2020 1147
10 STYRNA Stanisław 1943 M 2018/2019 740
11 ZNAMIROWSKI Sebastian 2002 M 2018/2019 2389
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2019-09-29 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - „Mikulec” Grybów 9:5 (S) ⇑
2 4W 1/2 2019-10-06 13:00 UKS „Płomień” Limanowa II - LKS „Vocovia” Wokowice 10:4 (S) ⇓
3 4W 1/3 2019-10-20 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - UKS „Villa Verde” Olesno IV 4:10 (S) ⇓
4 4W 1/4 2019-10-25 18:00 UKS „Jordan” Zakliczyn - LKS „Vocovia” Wokowice 12:2 (S) ⇓
5 4W 1/5 2019-11-10 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - LZS „Solidarni” Mędrzechów  
6 4W 1/6 2019-11-24 11:00 MKS „Radość” Gorlice - LKS „Vocovia” Wokowice  
7 4W 1/7 2019-12-01 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - KS „Start” Nowy Sącz  
8 4W 1/8 2019-12-06 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - LKS „Vocovia” Wokowice  
9 4W 1/9 2020-01-05 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - MKS „Tarnovia” Tarnów  
10 4W 1/10 2020-01-12 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - LKS „Vocovia” Wokowice  
11 4W 1/11 2020-01-19 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
FP
2
GA
3
JM
4
RW
5
SJ
1 (D) „Mikulec” Grybów 3,5   2,5 2,5 0,5 9
2 (W) UKS „Płomień” Limanowa II 2,0   0,0 2,0 0,0 4
3 (D) UKS „Villa Verde” Olesno IV 2,5   0,0 1,5 0,0 4
4 (W) UKS „Jordan” Zakliczyn 1,0 0,0 1,0 0,0 0,0 2
Razem 9,0 0,0 3,5 6,0 0,5 19
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 FLĄDRO Piotr 1982 M 2019/2020 742
2 GAWLIK Adam 1989 M 2019/2020 362
3 JAWIEŃ Marcin 1982 M 2019/2020 2934
4 RĘBACZ Wojciech 1985 M 2019/2020 1232
5 SKRZYŃSKI Janusz 1970 M 2019/2020 1147