KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II (M)
Klub: KS „Spektrum” Słopnice
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Zespół Placówek Oświatowych w Słopnicach
34-615 Słopnice 732
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Maciej Urbański (tel. 606 891 565)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BOLSĘGA Henryk 1971 M 2019/2020 247
2 BOLSĘGA Paweł 1994 M 2019/2020 244
3 DZIEDZIC Piotr 2001 M 2019/2020 887
4 GEMBACZ Marcin 2000 M 2018/2019 885
5 KAIM Adrian 1997 M 2019/2020 245
6 KRUCZEK Janusz 1960 M 2019/2020 421
7 MADZULA Paweł 1976 M 2019/2020 1034
8 MATUSIAK Łukasz 1997 M 2019/2020 246
9 OBROCHTA Paweł Adam 1981 M 2019/2020 45
10 OBROCHTA Piotr Zbigniew 1977 M 2019/2020 30
11 PACH Łukasz 1991 M 2019/2020 312
12 PALACZ Grzegorz 1982 M 2019/2020 243
13 SOBCZAK Krzysztof 1961 M 2019/2020 250
14 TABOR Janusz 1970 M 2019/2020 248
15 TABOR Krzysztof 1974 M 2019/2020 249
16 TOPORKIEWICZ Xavier 2004 M 2018/2019 2500
17 URBAŃSKI Adam 1950 M 2019/2020 251
18 URBAŃSKI Jacek 1985 M 2018/2019 2061
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/2 2019-10-05 16:30 „Mikulec” Grybów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 2:12 (S) ⇑
2 4W 1/1 2019-10-16 19:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Płomień” Limanowa II 0:14 (S) ⇓
3 4W 1/3 2019-10-19 11:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Jordan” Zakliczyn 8:6 (S) ⇑
4 4W 1/4 2019-10-27 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 0:14 (S) ⇑
5 4W 1/5 2019-11-06 19:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - MKS „Radość” Gorlice 5:9 (S) ⇓
6 4W 1/6 2019-11-23 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 9:5 (S) ⇓
7 4W 1/7 2019-11-29 19:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - LKS „Dobrzanka” Dobra 8:6 (S) ⇑
8 4W 1/8 2019-12-08 10:00 KS „Start” Nowy Sącz - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 8:6 (S) ⇓
9 4W 1/9 2020-01-04 15:30 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - LUKS „Galux” Skrzyszów II 11:3 (S) ⇑
10 4W 1/10 2020-01-11 13:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 3:11 (S) ⇑
11 4W 1/11 2020-01-19 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 3:11 (S) ⇑
12 4W 2/12 2020-02-28 18:00 MKS „Radość” Gorlice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 9:5 (S) ⇓
13 4W 2/13 2020-03-07 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 7:7 (S) ⇔
14 4W 2/16 do ustalenia KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - KS „Start” Nowy Sącz  
15 4W 2/15 do ustalenia KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - LZS „Solidarni” Mędrzechów  
16 4W 2/14 do ustalenia UKS „Jordan” Zakliczyn - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BH
2
OPA
3
OPZ
4
PG
5
SK
6
TJ
7
TK
8
UA
1 (W) „Mikulec” Grybów 2,0   3,5   3,5   3,0   12
2 (D) UKS „Płomień” Limanowa II     0,0 0,0   0,0 0,0   0
3 (D) UKS „Jordan” Zakliczyn     3,0 1,5 1,0   2,5   8
4 (W) UKS „Villa Verde” Olesno IV     3,5 3,5 3,5   3,5   14
5 (D) MKS „Radość” Gorlice     2,0 1,5 1,0   0,5   5
6 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów     2,5 2,0 0,5   0,0   5
7 (D) LKS „Dobrzanka” Dobra     1,0 3,5 2,0   1,5   8
8 (W) KS „Start” Nowy Sącz     2,0 2,5   0,0 1,5   6
9 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów II     2,5 3,0 3,5   2,0   11
10 (W) MKS „Tarnovia” Tarnów     2,0 3,5 2,0   3,5   11
11 (W) LKS „Vocovia” Wokowice 1,5   3,5 3,5     2,5   11
12 (W) MKS „Radość” Gorlice 1,0   1,5 2,5       0,0 5
13 (W) UKS „Płomień” Limanowa II 1,5 0,5 2,0 2,5   0,5     7
Razem 6,0 0,5 29,0 29,5 17,0 0,5 20,5 0,0 103
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BOLSĘGA Henryk 1971 M 2019/2020 247
2 OBROCHTA Paweł Adam 1981 M 2019/2020 45
3 OBROCHTA Piotr Zbigniew 1977 M 2019/2020 30
4 PALACZ Grzegorz 1982 M 2019/2020 243
5 SOBCZAK Krzysztof 1961 M 2019/2020 250
6 TABOR Janusz 1970 M 2019/2020 248
7 TABOR Krzysztof 1974 M 2019/2020 249
8 URBAŃSKI Adam 1950 M 2019/2020 251