LUKS „Galux” Skrzyszów II (M)
Klub: LUKS „Skrzyszów”
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie
33-156 Skrzyszów 629A
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Wiesław Kozioł (tel. 504 280 276)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Jasielski Franciszek (tel. 505 122 125)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BAŃBOR Andrzej 1969 M 2019/2020 373
2 DAMIAN Tomasz 1979 M 2019/2020 381
3 DUDEK Radosław 1979 M 2019/2020 867
4 GALUS Mateusz 2001 M 2019/2020 727
5 JASIELSKI Franciszek 1965 M 2019/2020 347
6 JASIELSKI Marek 1968 M 2019/2020 348
7 KASPRZYK Michalina 2002 K 2019/2020 1183
8 KORUS Paweł 2002 M 2019/2020 1932
9 KOZIOŁ Jarosław 1971 M 2019/2020 370
10 KOZIOŁ Wiesław 1964 M 2019/2020 725
11 KOZIOŁ Zuzanna 2002 K 2019/2020 726
12 MLECZKO Bartłomiej 1994 M 2019/2020 673
13 MLECZKO Radosław 1993 M 2019/2020 671
14 PARA Eligiusz 1954 M 2019/2020 946
15 PIS Konrad 2003 M 2019/2020 1184
16 SZMYD Zygmunt 1954 M 2019/2020 947
17 ŻUROWSKI Dariusz 1976 M 2019/2020 374
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2019-09-29 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - LZS „Solidarni” Mędrzechów 11:3 (S) ⇑
2 4W 1/3 2019-10-20 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - „Mikulec” Grybów 12:2 (S) ⇑
3 4W 1/4 2019-10-27 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - LUKS „Galux” Skrzyszów II 12:2 (S) ⇓
4 4W 1/5 2019-11-10 10:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - KS „Start” Nowy Sącz 4:10 (S) ⇓
5 4W 1/6 2019-11-22 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - LUKS „Galux” Skrzyszów II  
6 4W 1/7 2019-12-01 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LUKS „Galux” Skrzyszów II  
7 4W 1/8 2019-12-08 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - UKS „Jordan” Zakliczyn  
8 4W 1/9 2020-01-04 15:30 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - LUKS „Galux” Skrzyszów II  
9 4W 1/10 2020-01-12 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - LKS „Vocovia” Wokowice  
10 4W 1/11 2020-01-19 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - MKS „Tarnovia” Tarnów  
11 4W 1/2 do ustalenia MKS „Radość” Gorlice - LUKS „Galux” Skrzyszów II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BA
2
DT
3
JF
4
JM
5
KM
6
KJ
7
MB
8
MR
9
ŻD
1 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów   2,0 0,0 2,0     3,5 3,5   11
2 (D) „Mikulec” Grybów   3,5 2,0     3,0     3,5 12
3 (W) UKS „Płomień” Limanowa II 0,5   0,0 1,0   0,5       2
4 (D) KS „Start” Nowy Sącz 0,0 2,5 1,0 0,0 0,0 0,5       4
Razem 0,5 8,0 3,0 3,0 0,0 4,0 3,5 3,5 3,5 29
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BAŃBOR Andrzej 1969 M 2019/2020 373
2 DAMIAN Tomasz 1979 M 2019/2020 381
3 JASIELSKI Franciszek 1965 M 2019/2020 347
4 JASIELSKI Marek 1968 M 2019/2020 348
5 KASPRZYK Michalina 2002 K 2019/2020 1183
6 KOZIOŁ Jarosław 1971 M 2019/2020 370
7 MLECZKO Bartłomiej 1994 M 2019/2020 673
8 MLECZKO Radosław 1993 M 2019/2020 671
9 ŻUROWSKI Dariusz 1976 M 2019/2020 374