UKS „Jordan” Zakliczyn (M)
Klub: UKS „Jordan” Zakliczyn
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Lanckorońskich
ul. Malczewskiego 56
32-840 Zakliczyn
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Mateusz Malik (tel. 790 608 602)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GAJDA Rafał 2000 M 2019/2020 2206
2 HEŁMECKI Szymon 2001 M 2019/2020 1025
3 JASNOS Filip 2004 M 2019/2020 1813
4 KOBYLARCZYK Kacper 2006 M 2019/2020 2180
5 KORNAŚ Bartłomiej 2003 M 2019/2020 1407
6 KRAKOWSKI Sebastian 2008 M 2019/2020 2149
7 KRAS Nikodem 2008 M 2019/2020 2675
8 MARTYKA Bartłomiej 2005 M 2019/2020 1465
9 MRÓZ Jakub 2003 M 2019/2020 1406
10 NAGEL Kacper 2006 M 2019/2020 2145
11 NAGEL Nikodem 2010 M 2019/2020 2721
12 OLSZAŃSKA Patrycja 2004 K 2019/2020 1591
13 SIERAKOWSKI Jacek 2006 M 2019/2020 2890
14 SIKOŃ Maciej 2007 M 2019/2020 2181
15 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001 M 2019/2020 1141
16 ZBYLUT Patryk 2005 M 2019/2020 1268
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2019-09-29 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Jordan” Zakliczyn 7:7 (S) ⇔
2 4W 1/2 2019-10-04 18:00 UKS „Jordan” Zakliczyn - LKS „Dobrzanka” Dobra 9:5 (S) ⇑
3 4W 1/3 2019-10-19 11:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Jordan” Zakliczyn 8:6 (S) ⇓
4 4W 1/4 2019-10-25 18:00 UKS „Jordan” Zakliczyn - LKS „Vocovia” Wokowice 12:2 (S) ⇑
5 4W 1/5 2019-11-08 18:00 UKS „Jordan” Zakliczyn - „Mikulec” Grybów 11:3 (S) ⇑
6 4W 1/6 2019-11-24 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - UKS „Jordan” Zakliczyn  
7 4W 1/7 2019-11-29 18:00 UKS „Jordan” Zakliczyn - MKS „Tarnovia” Tarnów  
8 4W 1/8 2019-12-08 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - UKS „Jordan” Zakliczyn  
9 4W 1/9 2020-01-03 18:00 UKS „Jordan” Zakliczyn - LZS „Solidarni” Mędrzechów  
10 4W 1/10 2020-01-12 11:00 MKS „Radość” Gorlice - UKS „Jordan” Zakliczyn  
11 4W 1/11 2020-01-17 18:00 UKS „Jordan” Zakliczyn - UKS „Villa Verde” Olesno IV  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
GR
2
HS
3
KB
4
MB
5
SD
6
ZP
1 (W) KS „Start” Nowy Sącz 1,0 3,5     2,5 0,0 7
2 (D) LKS „Dobrzanka” Dobra 1,0 3,5 1,0   3,5   9
3 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 1,0   2,5 0,0 2,5   6
4 (D) LKS „Vocovia” Wokowice 2,5 3,5 2,5   3,5   12
5 (D) „Mikulec” Grybów 1,5 3,5 2,5   3,5   11
Razem 7,0 14,0 8,5 0,0 15,5 0,0 45
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GAJDA Rafał 2000 M 2019/2020 2206
2 HEŁMECKI Szymon 2001 M 2019/2020 1025
3 KORNAŚ Bartłomiej 2003 M 2019/2020 1407
4 MARTYKA Bartłomiej 2005 M 2019/2020 1465
5 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001 M 2019/2020 1141
6 ZBYLUT Patryk 2005 M 2019/2020 1268