UKS „Villa Verde” Olesno IV (M)
Klub: UKS Olesno
Numer drużyny: IV
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego
ul. Szkolna 5
33-210 Olesno
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Tomasz Prochazka (tel. 515 164 983)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 ADAMIAK Grzegorz 1971 M 2019/2020 2642
2 BŁOCHO Przemysław 2001 M 2019/2020 1217
3 BŁOCHO Zdzisław 1974 M 2018/2019 1216
4 CHMIELEWSKI Tomasz 1964 M 2019/2020 230
5 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998 K 2019/2020 762
6 DAWIDOWSKI Aleksander 1997 M 2019/2020 643
7 DYCHTOŃ Jakub 1980 M 2019/2020 27
8 FLOREK Sławomir 1977 M 2019/2020 25
9 FURTAK Krzysztof 1970 M 2019/2020 233
10 HOLECZKO Oskar 1998 M 2019/2020 1179
11 JANISZEWSKI Kamil 1997 M 2019/2020 644
12 JANISZEWSKI Tomasz 1991 M 2019/2020 647
13 KIEROŃSKI Adam 1969 M 2019/2020 19
14 KOWAL Damian 1999 M 2019/2020 1925
15 KUDŁA Paweł 1985 M 2019/2020 1802
16 LIPOWICZ Kacper 2008 M 2019/2020 2969
17 LIS Daniel 1999 M 2019/2020 646
18 ŁABĘDŹ Tadeusz 1946 M 2019/2020 267
19 ŁABĘDŹ Tomasz 1975 M 2019/2020 231
20 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987 M 2019/2020 232
21 MAZUR Bartłomiej 1987 M 2018/2019 1365
22 MISIASZEK Wojciech 1994 M 2018/2019 648
23 MOTYKA Tadeusz 1961 M 2019/2020 229
24 MRKVICKA Radek 1974 M 2019/2020 1935
25 OLECHNY Jakub 1993 M 2018/2019 28
26 PROCHAZKA Piotr 2004 M 2019/2020 1923
27 PROCHAZKA Tomasz 1974 M 2019/2020 1922
28 PUSHKAROV Kostyantyn 1968 M 2019/2020 866
29 SZPILSKA Roksana 1998 K 2018/2019 699
30 TATARCZUCH Marek 1974 M 2019/2020 265
31 TATARCZUCH Rafał 1998 M 2019/2020 650
32 TOBIASZ Szymon 2006 M 2019/2020 1519
33 WAJDA Kamil 2003 M 2019/2020 1927
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2019-09-27 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - UKS „Villa Verde” Olesno IV 7:7 (S) ⇔
2 4W 1/2 2019-10-04 17:30 UKS „Villa Verde” Olesno IV - KS „Start” Nowy Sącz 0:14 (S) ⇓
3 4W 1/3 2019-10-20 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - UKS „Villa Verde” Olesno IV 4:10 (S) ⇑
4 4W 1/4 2019-10-27 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 0:14 (S) ⇓
5 4W 1/5 2019-11-11 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - UKS „Płomień” Limanowa II 4:10 (S) ⇓
6 4W 1/6 2019-11-23 16:30 „Mikulec” Grybów - UKS „Villa Verde” Olesno IV  
7 4W 1/7 2019-12-01 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LUKS „Galux” Skrzyszów II  
8 4W 1/8 2019-12-08 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - UKS „Villa Verde” Olesno IV  
9 4W 1/9 2020-01-05 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - MKS „Radość” Gorlice  
10 4W 1/10 2020-01-11 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów - UKS „Villa Verde” Olesno IV  
11 4W 1/11 2020-01-17 18:00 UKS „Jordan” Zakliczyn - UKS „Villa Verde” Olesno IV  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CT
2
FS
3
HO
4
JK
5
JT
6
KP
7
PP
8
PT
9
PK
10
TS
1 (W) LKS „Dobrzanka” Dobra 0,0   0,0 2,5       1,0 3,5   7
2 (D) KS „Start” Nowy Sącz     0,0     0,0   0,0   0,0 0
3 (W) LKS „Vocovia” Wokowice 2,5 2,0     3,0     2,5     10
4 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II     0,0     0,0 0,0 0,0     0
5 (D) UKS „Płomień” Limanowa II 0,0 2,0     1,0 0,0   1,0     4
Razem 2,5 4,0 0,0 2,5 4,0 0,0 0,0 4,5 3,5 0,0 21
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CHMIELEWSKI Tomasz 1964 M 2019/2020 230
2 FLOREK Sławomir 1977 M 2019/2020 25
3 HOLECZKO Oskar 1998 M 2019/2020 1179
4 JANISZEWSKI Kamil 1997 M 2019/2020 644
5 JANISZEWSKI Tomasz 1991 M 2019/2020 647
6 KUDŁA Paweł 1985 M 2019/2020 1802
7 PROCHAZKA Piotr 2004 M 2019/2020 1923
8 PROCHAZKA Tomasz 1974 M 2019/2020 1922
9 PUSHKAROV Kostyantyn 1968 M 2019/2020 866
10 TOBIASZ Szymon 2006 M 2019/2020 1519