UKS „Płomień” Limanowa II (M)
Klub: UKS „Płomień” Limanowa
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Limanowej
ul. Reymonta 3
34-600 Limanowa
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Zdzisław Sułkowski (tel. 503 531 861)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BĄCIO Konrad 2006 M 2019/2020 2133
2 DOMITER Julia 2004 K 2019/2020 1381
3 GAIK Krystian 1997 M 2019/2020 287
4 GOLONKA Albert 1976 M 2019/2020 864
5 GOLONKA Filip 2006 M 2019/2020 1372
6 KĄDZIOŁKA Krzysztof 1992 M 2019/2020 289
7 KOSMAL Dawid 2004 M 2019/2020 892
8 KOSMAL Kinga 1999 K 2019/2020 262
9 KOSMAL Wojciech 1974 M 2019/2020 356
10 KULPA Arkadiusz 2006 M 2019/2020 2776
11 MENSFELD Natalia 2004 K 2019/2020 1502
12 MICHALCZYK Jakub 1998 M 2019/2020 290
13 OLESIAK Grzegorz 1999 M 2018/2019 674
14 PIECHNIK Dawid 2001 M 2018/2019 1020
15 ROZUM Dawid 1998 M 2019/2020 344
16 STANISZ Wojciech 1969 M 2019/2020 958
17 SUŁKOWSKI Bartosz Stanisław 2002 M 2019/2020 277
18 SUŁKOWSKI Karol 2005 M 2019/2020 1371
19 SZEWCZYK Jarosław 1979 M 2018/2019 512
20 TWARÓG Mariusz 1997 M 2019/2020 280
21 WYSOWSKI Jan 2002 M 2019/2020 1388
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/2 2019-10-06 13:00 UKS „Płomień” Limanowa II - LKS „Vocovia” Wokowice 10:4 (S) ⇑
2 4W 1/1 2019-10-16 19:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Płomień” Limanowa II 0:14 (S) ⇑
3 4W 1/3 2019-10-20 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - UKS „Płomień” Limanowa II 6:8 (S) ⇑
4 4W 1/4 2019-10-27 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - LUKS „Galux” Skrzyszów II 12:2 (S) ⇑
5 4W 1/5 2019-11-11 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - UKS „Płomień” Limanowa II 4:10 (S) ⇑
6 4W 1/6 2019-11-24 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - UKS „Jordan” Zakliczyn 9:5 (S) ⇑
7 4W 1/8 2019-12-22 09:30 UKS „Płomień” Limanowa II - MKS „Radość” Gorlice 6:8 (S) ⇓
8 4W 1/7 2019-12-22 15:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów - UKS „Płomień” Limanowa II 7:7 (S) ⇔
9 4W 1/9 2020-01-04 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Płomień” Limanowa II 8:6 (S) ⇓
10 4W 1/11 2020-01-19 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - „Mikulec” Grybów 10:4 (S) ⇑
11 4W 1/10 2020-01-22 19:00 UKS „Płomień” Limanowa II - LKS „Dobrzanka” Dobra 7:7 (S) ⇔
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BK
2
DJ
3
GK
4
GA
5
GF
6
KD
7
MN
8
MJ
9
RD
10
SBS
11
SK
12
TM
1 (D) LKS „Vocovia” Wokowice 0,5     1,5 1,5       3,5   2,0 1,0 10
2 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II     3,5     3,5   3,5   3,5     14
3 (W) MKS „Tarnovia” Tarnów   1,0   2,0 1,0       3,0     1,0 8
4 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów II   0,0   3,5 2,0       3,5   3,0   12
5 (W) UKS „Villa Verde” Olesno IV       3,5 0,0       2,5   3,5 0,5 10
6 (D) UKS „Jordan” Zakliczyn       2,0 1,0   0,0   2,5   3,5 0,0 9
7 (D) MKS „Radość” Gorlice   0,0     0,0   0,0   3,5   2,5 0,0 6
8 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów             0,0   2,5   3,5 1,0 7
9 (W) KS „Start” Nowy Sącz         1,0   0,0   2,0   3,0 0,0 6
10 (D) „Mikulec” Grybów   2,0         1,0   3,5     3,5 10
11 (D) LKS „Dobrzanka” Dobra   1,5     1,0   1,5       3,0   7
Razem 0,5 4,5 3,5 12,5 7,5 3,5 2,5 3,5 26,5 3,5 24,0 7,0 99
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BĄCIO Konrad 2006 M 2019/2020 2133
2 DOMITER Julia 2004 K 2019/2020 1381
3 GAIK Krystian 1997 M 2019/2020 287
4 GOLONKA Albert 1976 M 2019/2020 864
5 GOLONKA Filip 2006 M 2019/2020 1372
6 KOSMAL Dawid 2004 M 2019/2020 892
7 MENSFELD Natalia 2004 K 2019/2020 1502
8 MICHALCZYK Jakub 1998 M 2019/2020 290
9 ROZUM Dawid 1998 M 2019/2020 344
10 SUŁKOWSKI Bartosz Stanisław 2002 M 2019/2020 277
11 SUŁKOWSKI Karol 2005 M 2019/2020 1371
12 TWARÓG Mariusz 1997 M 2019/2020 280