UKS „Płomień” Limanowa II (M)
Klub: UKS „Płomień” Limanowa
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Limanowej
ul. Reymonta 3
34-600 Limanowa
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Zdzisław Sułkowski (tel. 503 531 861)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BĄCIO Konrad 2006 M 2019/2020 2133
2 DOMITER Julia 2004 K 2019/2020 1381
3 GAIK Krystian 1997 M 2019/2020 287
4 GOLONKA Albert 1976 M 2019/2020 864
5 GOLONKA Filip 2006 M 2019/2020 1372
6 KĄDZIOŁKA Krzysztof 1992 M 2019/2020 289
7 KOSMAL Dawid 2004 M 2019/2020 892
8 KOSMAL Kinga 1999 K 2019/2020 262
9 KOSMAL Wojciech 1974 M 2019/2020 356
10 KULPA Arkadiusz 2006 M 2019/2020 2776
11 MENSFELD Natalia 2004 K 2019/2020 1502
12 MICHALCZYK Jakub 1998 M 2019/2020 290
13 OLESIAK Grzegorz 1999 M 2018/2019 674
14 PIECHNIK Dawid 2001 M 2018/2019 1020
15 ROZUM Dawid 1998 M 2019/2020 344
16 STANISZ Wojciech 1969 M 2019/2020 958
17 SUŁKOWSKI Bartosz Stanisław 2002 M 2019/2020 277
18 SUŁKOWSKI Karol 2005 M 2019/2020 1371
19 SZEWCZYK Jarosław 1979 M 2018/2019 512
20 TWARÓG Mariusz 1997 M 2019/2020 280
21 WYSOWSKI Jan 2002 M 2019/2020 1388
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/2 2019-10-06 13:00 UKS „Płomień” Limanowa II - LKS „Vocovia” Wokowice 10:4 (S) ⇑
2 4W 1/1 2019-10-16 19:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Płomień” Limanowa II 0:14 (S) ⇑
3 4W 1/3 2019-10-20 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - UKS „Płomień” Limanowa II 6:8 (S) ⇑
4 4W 1/4 2019-10-27 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - LUKS „Galux” Skrzyszów II 12:2 (S) ⇑
5 4W 1/5 2019-11-11 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - UKS „Płomień” Limanowa II 4:10 (S) ⇑
6 4W 1/6 2019-11-24 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - UKS „Jordan” Zakliczyn  
7 4W 1/7 2019-11-30 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów - UKS „Płomień” Limanowa II  
8 4W 1/8 2019-12-08 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - MKS „Radość” Gorlice  
9 4W 1/9 2020-01-05 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Płomień” Limanowa II  
10 4W 1/10 2020-01-12 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - LKS „Dobrzanka” Dobra  
11 4W 1/11 2020-01-19 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - „Mikulec” Grybów  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BK
2
DJ
3
GK
4
GA
5
GF
6
KD
7
MJ
8
RD
9
SBS
10
SK
11
TM
1 (D) LKS „Vocovia” Wokowice 0,5     1,5 1,5     3,5   2,0 1,0 10
2 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II     3,5     3,5 3,5   3,5     14
3 (W) MKS „Tarnovia” Tarnów   1,0   2,0 1,0     3,0     1,0 8
4 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów II   0,0   3,5 2,0     3,5   3,0   12
5 (W) UKS „Villa Verde” Olesno IV       3,5 0,0     2,5   3,5 0,5 10
Razem 0,5 1,0 3,5 10,5 4,5 3,5 3,5 12,5 3,5 8,5 2,5 54
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BĄCIO Konrad 2006 M 2019/2020 2133
2 DOMITER Julia 2004 K 2019/2020 1381
3 GAIK Krystian 1997 M 2019/2020 287
4 GOLONKA Albert 1976 M 2019/2020 864
5 GOLONKA Filip 2006 M 2019/2020 1372
6 KOSMAL Dawid 2004 M 2019/2020 892
7 MICHALCZYK Jakub 1998 M 2019/2020 290
8 ROZUM Dawid 1998 M 2019/2020 344
9 SUŁKOWSKI Bartosz Stanisław 2002 M 2019/2020 277
10 SUŁKOWSKI Karol 2005 M 2019/2020 1371
11 TWARÓG Mariusz 1997 M 2019/2020 280