„Mikulec” Grybów (M)
Klub: „Mikulec” Grybów
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Białej Niżnej
Biała Niżna 495
33-330 Grybów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jan Kantor (tel. 696 519 621)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DZIEDZIC Marta 1969 K 2019/2020 1633
2 GAJ Rafał 1994 M 2018/2019 468
3 GŁÓWCZYK Jan 1972 M 2019/2020 1009
4 KANTOR Jan 1987 M 2019/2020 1008
5 KIEŁBASA Józef 1972 M 2019/2020 901
6 MOTYKA Grzegorz 1994 M 2019/2020 467
7 NIEPSUJ Mariusz 1965 M 2019/2020 492
8 NOWAK Marcin 1984 M 2019/2020 496
9 PĘKALA Andrzej 1985 M brak 2933
10 SZAREK Marcin 1986 M 2019/2020 1669
11 TOKARZ Adam 1964 M 2019/2020 480
12 URBAN Mariusz 1997 M 2018/2019 1219
13 WAZ Józef 1955 M 2019/2020 493
14 WILK Paweł 1988 M 2019/2020 470
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4W 1/1 2019-09-29 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - „Mikulec” Grybów 9:5 (S) ⇓
2 4W 1/2 2019-10-05 16:30 „Mikulec” Grybów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 2:12 (S) ⇓
3 4W 1/3 2019-10-20 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów II - „Mikulec” Grybów 12:2 (S) ⇓
4 4W 1/4 2019-10-26 16:30 „Mikulec” Grybów - MKS „Tarnovia” Tarnów  
5 4W 1/5 2019-11-08 18:00 UKS „Jordan” Zakliczyn - „Mikulec” Grybów  
6 4W 1/6 2019-11-23 16:30 „Mikulec” Grybów - UKS „Villa Verde” Olesno IV  
7 4W 1/7 2019-12-01 11:00 MKS „Radość” Gorlice - „Mikulec” Grybów  
8 4W 1/8 2019-12-07 16:30 „Mikulec” Grybów - LZS „Solidarni” Mędrzechów  
9 4W 1/9 2020-01-03 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - „Mikulec” Grybów  
10 4W 1/10 2020-01-11 16:30 „Mikulec” Grybów - KS „Start” Nowy Sącz  
11 4W 1/11 2020-01-19 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - „Mikulec” Grybów  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
DM
2
GJ
3
KJ
4
PA
5
SM
6
WJ
1 (W) LKS „Vocovia” Wokowice 2,0   1,0   1,0 1,0 5
2 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 0,5 1,5 0,0 0,0 0,0   2
3 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów II 1,0   0,5 0,5 0,0   2
Razem 3,5 1,5 1,5 0,5 1,0 1,0 9
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DZIEDZIC Marta 1969 K 2019/2020 1633
2 GŁÓWCZYK Jan 1972 M 2019/2020 1009
3 KANTOR Jan 1987 M 2019/2020 1008
4 PĘKALA Andrzej 1985 M brak 2933
5 SZAREK Marcin 1986 M 2019/2020 1669
6 WAZ Józef 1955 M 2019/2020 493