„Kruszbud-Gryf” Gdów (M)
Klub: UKS „Gryf” Gdów
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Gminna Hala Sportowa
ul. Lekarska 1206
32-420 Gdów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jarosław Turecki (tel. 500 060 381)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CELARY Mateusz 1995 M 2019/2020 162
2 KOŁOS Arkadiusz 2001 M 2019/2020 163
3 KUTAJ Maksymilian 2002 M 2019/2020 178
4 TURECKI Kacper 2006 M 2019/2020 1269
5 ZIMNICKI Tomasz 1995 M 2019/2020 80
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2019-10-03 18:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - „Siemacha” Kraków 11:3 (S) ⇑
2 3M 1/3 2019-10-19 11:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 10:4 (S) ⇑
3 3M 1/4 2019-10-26 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - „Kruszbud-Gryf” Gdów 8:6 (S) ⇓
4 3M 1/5 2019-11-14 18:30 „Kruszbud-Gryf” Gdów - ULKS „Lachowice” 8:6 (S) ⇑
5 3M 1/2 2019-11-16 12:00 MKS KSOS Kraków - „Kruszbud-Gryf” Gdów 5:9 (S) ⇑
6 3M 1/6 2019-11-23 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - „Kruszbud-Gryf” Gdów 4:10 ⇑
7 3M 1/7 2019-12-08 17:00 KS „Podwawelski” Kraków II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 3:11 (S) ⇑
8 3M 1/9 2020-01-05 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - „Kruszbud-Gryf” Gdów  
9 3M 1/10 2020-01-11 11:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Bronowianka” Kraków III  
10 3M 1/11 2020-01-19 11:00 KS „Bronowianka” Kraków II - „Kruszbud-Gryf” Gdów  
11 3M 1/8 do ustalenia „Kruszbud-Gryf” Gdów - MKS „Skawa” Wadowice  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CM
2
KA
3
KM
4
TK
5
ZT
1 (D) „Siemacha” Kraków 3,5 3,5 2,5 1,5   11
2 (D) LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 3,5 2,5 1,5 2,5   10
3 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów 3,0 1,5   0,0 1,5 6
4 (D) ULKS „Lachowice” 3,5 2,0 1,0 1,5   8
5 (W) MKS KSOS Kraków 2,5 2,5 1,5 2,5   9
6 (W) „Semarch-Podwawelski” Kraków III           0
7 (W) KS „Podwawelski” Kraków II 3,0 3,5 1,5 3,0   11
Razem 19,0 15,5 8,0 11,0 1,5 55
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CELARY Mateusz 1995 M 2019/2020 162
2 KOŁOS Arkadiusz 2001 M 2019/2020 163
3 KUTAJ Maksymilian 2002 M 2019/2020 178
4 TURECKI Kacper 2006 M 2019/2020 1269
5 ZIMNICKI Tomasz 1995 M 2019/2020 80