UKS „Villa Verde” Olesno III (M)
Klub: UKS Olesno
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego
ul. Szkolna 5
33-210 Olesno
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Tadeusz Łabędź (tel. 509 997 329)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Sławomir Florek (tel. 502 148 652)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 ADAMIAK Grzegorz 1971 M 2019/2020 2642
2 BŁOCHO Przemysław 2001 M 2019/2020 1217
3 BŁOCHO Zdzisław 1974 M 2018/2019 1216
4 CHMIELEWSKI Tomasz 1964 M 2019/2020 230
5 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998 K 2019/2020 762
6 DAWIDOWSKI Aleksander 1997 M 2019/2020 643
7 DYCHTOŃ Jakub 1980 M 2019/2020 27
8 FLOREK Sławomir 1977 M 2019/2020 25
9 FURTAK Krzysztof 1970 M 2019/2020 233
10 JANISZEWSKI Kamil 1997 M 2019/2020 644
11 JANISZEWSKI Tomasz 1991 M 2019/2020 647
12 KIEROŃSKI Adam 1969 M 2019/2020 19
13 KOWAL Damian 1999 M 2019/2020 1925
14 KUDŁA Paweł 1985 M 2019/2020 1802
15 LIS Daniel 1999 M 2019/2020 646
16 ŁABĘDŹ Tadeusz 1946 M 2019/2020 267
17 ŁABĘDŹ Tomasz 1975 M 2019/2020 231
18 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987 M 2019/2020 232
19 MAZUR Bartłomiej 1987 M 2018/2019 1365
20 MISIASZEK Wojciech 1994 M 2018/2019 648
21 MOTYKA Tadeusz 1961 M 2019/2020 229
22 MRKVICKA Radek 1974 M 2019/2020 1935
23 OLECHNY Jakub 1993 M 2018/2019 28
24 PROCHAZKA Piotr 2004 M 2019/2020 1923
25 PROCHAZKA Tomasz 1974 M 2019/2020 1922
26 PUSHKAROV Kostyantyn 1968 M 2019/2020 866
27 SZPILSKA Roksana 1998 K 2018/2019 699
28 TATARCZUCH Marek 1974 M 2019/2020 265
29 TATARCZUCH Rafał 1998 M 2019/2020 650
30 TOBIASZ Szymon 2006 M 2019/2020 1519
31 WAJDA Kamil 2003 M 2019/2020 1927
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2019-09-26 20:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - LUKS „Galux” Skrzyszów 4:10 (S) ⇓
2 3M 1/2 2019-10-03 19:00 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - UKS „Villa Verde” Olesno III 6:8 (S) ⇑
3 3M 1/3 2019-10-20 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - MKS „Skawa” Wadowice 3:11 (S) ⇓
4 3M 1/5 2019-11-10 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - MKS Centrum Kraków 7:7 (S) ⇔
5 3M 1/4 2019-11-24 17:00 KS „Podwawelski” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno III 8:6 (S) ⇓
6 3M 1/6 2019-11-30 11:00 „Siemacha” Kraków - UKS „Villa Verde” Olesno III 12:2 (S) ⇓
7 3M 1/7 2019-12-01 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 6:8 (S) ⇓
8 3M 1/9 2020-01-02 18:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - „Kruszbud-Gryf” Gdów 3:11 (S) ⇓
9 3M 1/8 2020-01-15 18:00 ULKS „Lachowice” - UKS „Villa Verde” Olesno III 12:2 (S) ⇓
10 3M 1/10 2020-01-20 18:30 UKS „Villa Verde” Olesno III - KS „Bronowianka” Kraków II 10:4 (S) ⇑
11 3M 1/11 2020-01-21 19:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - KS „Bronowianka” Kraków III 2:12 (S) ⇓
12 3M 2/13 2020-03-07 12:00 MKS Centrum Kraków - UKS „Villa Verde” Olesno III 9:5 (S) ⇓
13 3M 2/14 2020-03-29 11:00 KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno III  
14 3M 2/15 2020-04-19 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice  
15 3M 2/16 2020-05-10 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - KS „Podwawelski” Kraków II  
16 3M 2/12 do ustalenia KS „Bronowianka” Kraków III - UKS „Villa Verde” Olesno III  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CA
2
DJ
3
FS
4
FK
5
KP
6
MT
7
TM
8
TR
1 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów 0,0 1,5   1,5   1,0     4
2 (W) LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 1,0 2,5   1,5   2,5 0,0 0,5 8
3 (D) MKS „Skawa” Wadowice 0,0 2,5   0,5 0,0 0,0     3
4 (D) MKS Centrum Kraków 2,5 1,0       3,5 0,0   7
5 (W) KS „Podwawelski” Kraków II   3,0   1,0   1,0 1,0   6
6 (W) „Siemacha” Kraków   1,0   0,0   1,0 0,0   2
7 (D) „Semarch-Podwawelski” Kraków III   2,5   1,5   2,0 0,0   6
8 (D) „Kruszbud-Gryf” Gdów 1,0   1,0     1,0 0,0   3
9 (W) ULKS „Lachowice” 0,0 1,5       0,0 0,5   2
10 (D) KS „Bronowianka” Kraków II 3,0 2,0 0,0 3,0   2,0 0,0   10
11 (D) KS „Bronowianka” Kraków III 0,0 1,0   0,0   1,0 0,0   2
12 (W) MKS Centrum Kraków 1,0 1,0       2,0 1,0   5
Razem 8,5 19,5 1,0 9,0 0,0 17,0 2,5 0,5 58
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998 K 2019/2020 762
2 DYCHTOŃ Jakub 1980 M 2019/2020 27
3 FLOREK Sławomir 1977 M 2019/2020 25
4 FURTAK Krzysztof 1970 M 2019/2020 233
5 KUDŁA Paweł 1985 M 2019/2020 1802
6 MOTYKA Tadeusz 1961 M 2019/2020 229
7 TATARCZUCH Marek 1974 M 2019/2020 265
8 TATARCZUCH Rafał 1998 M 2019/2020 650