UKS „Villa Verde” Olesno III (M)
Klub: UKS Olesno
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego
ul. Szkolna 5
33-210 Olesno
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Tadeusz Łabędź (tel. 509 997 329)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Sławomir Florek (tel. 502 148 652)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 ADAMIAK Grzegorz 1971 M 2019/2020 2642
2 BŁOCHO Przemysław 2001 M 2019/2020 1217
3 BŁOCHO Zdzisław 1974 M 2018/2019 1216
4 CHMIELEWSKI Tomasz 1964 M 2019/2020 230
5 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998 K 2019/2020 762
6 DAWIDOWSKI Aleksander 1997 M 2019/2020 643
7 DYCHTOŃ Jakub 1980 M 2019/2020 27
8 FLOREK Sławomir 1977 M 2019/2020 25
9 FURTAK Krzysztof 1970 M 2019/2020 233
10 JANISZEWSKI Kamil 1997 M 2019/2020 644
11 JANISZEWSKI Tomasz 1991 M 2019/2020 647
12 KIEROŃSKI Adam 1969 M 2019/2020 19
13 KOWAL Damian 1999 M 2019/2020 1925
14 KUDŁA Paweł 1985 M 2019/2020 1802
15 LIS Daniel 1999 M 2019/2020 646
16 ŁABĘDŹ Tadeusz 1946 M 2019/2020 267
17 ŁABĘDŹ Tomasz 1975 M 2019/2020 231
18 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987 M 2019/2020 232
19 MAZUR Bartłomiej 1987 M 2018/2019 1365
20 MISIASZEK Wojciech 1994 M 2018/2019 648
21 MOTYKA Tadeusz 1961 M 2019/2020 229
22 MRKVICKA Radek 1974 M 2019/2020 1935
23 OLECHNY Jakub 1993 M 2018/2019 28
24 PROCHAZKA Piotr 2004 M 2019/2020 1923
25 PROCHAZKA Tomasz 1974 M 2019/2020 1922
26 PUSHKAROV Kostyantyn 1968 M 2019/2020 866
27 SZPILSKA Roksana 1998 K 2018/2019 699
28 TATARCZUCH Marek 1974 M 2019/2020 265
29 TATARCZUCH Rafał 1998 M 2019/2020 650
30 TOBIASZ Szymon 2006 M 2019/2020 1519
31 WAJDA Kamil 2003 M 2019/2020 1927
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2019-09-26 20:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - LUKS „Galux” Skrzyszów 4:10 (S) ⇓
2 3M 1/2 2019-10-03 19:00 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - UKS „Villa Verde” Olesno III 6:8 (S) ⇑
3 3M 1/3 2019-10-20 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - MKS „Skawa” Wadowice 3:11 (S) ⇓
4 3M 1/5 2019-11-10 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - MKS KSOS Kraków 7:7 ⇔
5 3M 1/6 2019-11-23 10:00 „Siemacha” Kraków - UKS „Villa Verde” Olesno III  
6 3M 1/7 2019-12-01 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - „Semarch-Podwawelski” Kraków III  
7 3M 1/8 2019-12-07 16:00 ULKS „Lachowice” - UKS „Villa Verde” Olesno III  
8 3M 1/9 2020-01-05 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - „Kruszbud-Gryf” Gdów  
9 3M 1/10 2020-01-12 11:00 KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno III  
10 3M 1/11 2020-01-19 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - KS „Bronowianka” Kraków III  
11 3M 1/4 do ustalenia KS „Podwawelski” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno III  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CA
2
DJ
3
FK
4
KP
5
MT
6
TM
7
TR
1 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów 0,0 1,5 1,5   1,0     4
2 (W) LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 1,0 2,5 1,5   2,5 0,0 0,5 8
3 (D) MKS „Skawa” Wadowice 0,0 2,5 0,5 0,0 0,0     3
4 (D) MKS KSOS Kraków               0
Razem 1,0 6,5 3,5 0,0 3,5 0,0 0,5 15
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998 K 2019/2020 762
2 DYCHTOŃ Jakub 1980 M 2019/2020 27
3 FURTAK Krzysztof 1970 M 2019/2020 233
4 KUDŁA Paweł 1985 M 2019/2020 1802
5 MOTYKA Tadeusz 1961 M 2019/2020 229
6 TATARCZUCH Marek 1974 M 2019/2020 265
7 TATARCZUCH Rafał 1998 M 2019/2020 650