KS „Bronowianka” Kraków III (M)
Klub: KS „Bronowianka” Kraków
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
ul. Zarzecze 124A
30-134 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jan Kaczor (tel. 784 912 455)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 ANDRZEJAK Kacper 2005 M 2019/2020 1892
2 BOGACZ Wojciech 2004 M 2019/2020 1292
3 BUCZYŃSKI Witold 1993 M 2019/2020 2820
4 CHUDZICKI Maksym Hubert 1999 M 2019/2020 2685
5 JABŁOŃSKI Paweł 1987 M 2019/2020 1975
6 KNAGA Łukasz 2003 M 2019/2020 1415
7 KOŁEK Maciej 2004 M 2019/2020 2819
8 KOPACKI Paweł 2004 M 2019/2020 1275
9 KUĆ Grzegorz 2004 M 2019/2020 1671
10 KUSIAK Franciszek 2002 M 2019/2020 1287
11 OLCZAK Mariusz 1996 M 2018/2019 2296
12 PIEGZA Adrian 2000 M 2019/2020 877
13 SZCZEBAK Jerzy 1975 M 2019/2020 191
14 WILK Roman 1961 M 2018/2019 1939
15 ZAJĄC Anna 2002 K 2019/2020 1408
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2019-09-27 17:00 KS „Bronowianka” Kraków III - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 5:9 (S) ⇓
2 3M 1/2 2019-10-03 18:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - KS „Bronowianka” Kraków III 9:5 (S) ⇓
3 3M 1/3 2019-10-19 11:00 KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków II 10:4 (S) ⇑
4 3M 1/5 2019-11-09 11:00 KS „Bronowianka” Kraków III - „Siemacha” Kraków  
5 3M 1/4 2019-11-10 11:00 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Bronowianka” Kraków III 14:0 (S) ⇓
6 3M 1/6 2019-11-23 12:00 MKS KSOS Kraków - KS „Bronowianka” Kraków III  
7 3M 1/7 2019-11-30 11:00 KS „Bronowianka” Kraków III - ULKS „Lachowice”  
8 3M 1/8 2019-12-07 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - KS „Bronowianka” Kraków III  
9 3M 1/9 2020-01-04 11:00 KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Bronowianka” Kraków II  
10 3M 1/10 2020-01-11 11:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Bronowianka” Kraków III  
11 3M 1/11 2020-01-19 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - KS „Bronowianka” Kraków III  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BW
2
BW
3
CMH
4
JP
5
KM
6
KP
7
KF
1 (D) LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice     0,5 1,0 3,0 0,5   5
2 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów     1,0 1,5 1,5 1,0   5
3 (D) KS „Podwawelski” Kraków II 3,5 2,0 2,0 2,5   0,0   10
5 (W) MKS „Skawa” Wadowice     0,0 0,0   0,0 0,0 0
Razem 3,5 2,0 3,5 5,0 4,5 1,5 0,0 20
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BOGACZ Wojciech 2004 M 2019/2020 1292
2 BUCZYŃSKI Witold 1993 M 2019/2020 2820
3 CHUDZICKI Maksym Hubert 1999 M 2019/2020 2685
4 JABŁOŃSKI Paweł 1987 M 2019/2020 1975
5 KOŁEK Maciej 2004 M 2019/2020 2819
6 KOPACKI Paweł 2004 M 2019/2020 1275
7 KUSIAK Franciszek 2002 M 2019/2020 1287