KS „Bronowianka” Kraków II (M)
Klub: KS „Bronowianka” Kraków
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
ul. Zarzecze 124A
30-134 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Maciej Karmoliński (tel. 509 012 877)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CIEŚLIK Faustyna 2005 K 2019/2020 2818
2 GAJEWSKA Natalia 2003 K 2019/2020 2578
3 GĄSIOR Natalia 2004 K 2019/2020 2258
4 KILISZEK Kamila 2005 K 2019/2020 2579
5 KOZIOŁ Sandra 2000 K 2019/2020 600
6 LAM Ka Wai 1989 M 2019/2020 2995
7 PĘK Karolina 1998 K 2019/2020 1441
8 SKUBA Emilia 2005 K 2019/2020 1891
9 SYRDA Zuzanna 2006 K 2019/2020 1569
10 SZTWIERTNIA Ilona 2004 K 2019/2020 2257
11 ŚLIWA Alicja 1998 K 2019/2020 311
12 TAKEUCHI Nozomi 1994 K brak 2963
13 WĄTOR Oliwia 2006 K 2019/2020 2588
14 ZAJĄC Anna 2002 K 2019/2020 1408
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2019-09-29 11:00 KS „Bronowianka” Kraków II - MKS KSOS Kraków 4:10 (S) ⇓
2 3M 1/3 2019-10-20 11:00 KS „Bronowianka” Kraków II - LUKS „Galux” Skrzyszów 2:12 (S) ⇓
3 3M 1/6 2019-11-23 16:00 ULKS „Lachowice” - KS „Bronowianka” Kraków II 12:2 (S) ⇓
4 3M 1/7 2019-11-30 14:00 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Bronowianka” Kraków II 12:2 (S) ⇓
5 3M 1/9 2020-01-04 11:00 KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Bronowianka” Kraków II 9:5 (S) ⇓
6 3M 1/4 2020-01-08 19:00 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - KS „Bronowianka” Kraków II 6:8 (S) ⇑
7 3M 1/8 2020-01-12 11:00 KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Podwawelski” Kraków II 8:6 (S) ⇑
8 3M 1/11 2020-01-17 20:00 KS „Bronowianka” Kraków II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 0:14 (S) ⇓
9 3M 1/2 2020-01-19 17:00 „Siemacha” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków II 12:2 (S) ⇓
10 3M 1/10 2020-01-20 18:30 UKS „Villa Verde” Olesno III - KS „Bronowianka” Kraków II 10:4 (S) ⇓
11 3M 1/5 do ustalenia KS „Bronowianka” Kraków II - „Semarch-Podwawelski” Kraków III  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CF
2
GN
3
GN
4
KK
5
KS
6
LKW
7
SE
8
SI
9
TN
10
WO
11
ZA
1 (D) MKS KSOS Kraków     0,5         2,0 0,0   1,5 4
2 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów 0,0 0,0     1,0     1,0     0,0 2
3 (W) ULKS „Lachowice”     0,5 0,0   0,0         1,5 2
4 (W) MKS „Skawa” Wadowice   1,0 0,0     1,0         0,0 2
5 (W) KS „Bronowianka” Kraków III     0,5   2,5     1,0   0,0 1,0 5
6 (W) LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice   0,0     2,5     3,0     2,5 8
7 (D) KS „Podwawelski” Kraków II     2,0   2,0     2,5     1,5 8
8 (D) „Kruszbud-Gryf” Gdów   0,0   0,0     0,0     0,0   0
9 (W) „Siemacha” Kraków   0,0   0,0   1,0 1,0         2
10 (W) UKS „Villa Verde” Olesno III     1,5   0,5     0,5     1,5 4
Razem 0,0 1,0 5,0 0,0 8,5 2,0 1,0 10,0 0,0 0,0 9,5 37
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CIEŚLIK Faustyna 2005 K 2019/2020 2818
2 GAJEWSKA Natalia 2003 K 2019/2020 2578
3 GĄSIOR Natalia 2004 K 2019/2020 2258
4 KILISZEK Kamila 2005 K 2019/2020 2579
5 KOZIOŁ Sandra 2000 K 2019/2020 600
6 LAM Ka Wai 1989 M 2019/2020 2995
7 SKUBA Emilia 2005 K 2019/2020 1891
8 SZTWIERTNIA Ilona 2004 K 2019/2020 2257
9 TAKEUCHI Nozomi 1994 K brak 2963
10 WĄTOR Oliwia 2006 K 2019/2020 2588
11 ZAJĄC Anna 2002 K 2019/2020 1408