KS „Podwawelski” Kraków II (M)
Klub: KS „Podwawelski” Kraków
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
ul. Komandosów 21
30-334 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Marcin Bodnar (tel. 517 104 871)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Stanisław Gala (tel. 500 233 943)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BIAŁCZYK Łukasz 1989 M 2019/2020 628
2 BODNAR Marcin 1973 M 2019/2020 333
3 BODNAR Michał 2003 M 2019/2020 1413
4 DYMEK Michał 1987 M 2019/2020 2249
5 GALA Bartłomiej 2003 M 2019/2020 1672
6 GALA Dawid 2005 M 2019/2020 1692
7 JANIK Tomasz 1979 M 2019/2020 808
8 MAJCHRZAK Michał 1999 M 2019/2020 2590
9 MIKRUT Jakub 2003 M 2019/2020 2250
10 MOREK Radosław 2000 M 2019/2020 769
11 NOWAK Alojzy 1964 M 2019/2020 580
12 OSTANEK Michał 1998 M 2019/2020 514
13 STRZAŁKA Marek 1969 M 2019/2020 17
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2019-09-28 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków II 10:4 (S) ⇓
2 3M 1/2 2019-10-06 17:00 KS „Podwawelski” Kraków II - ULKS „Lachowice” 5:9 (S) ⇓
3 3M 1/3 2019-10-19 11:00 KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków II 10:4 (S) ⇓
4 3M 1/5 2019-11-10 17:00 KS „Podwawelski” Kraków II - LUKS „Galux” Skrzyszów 2:12 (S) ⇓
5 3M 1/4 2019-11-24 17:00 KS „Podwawelski” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno III 8:6 (S) ⇑
6 3M 1/7 2019-12-08 17:00 KS „Podwawelski” Kraków II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 3:11 (S) ⇓
7 3M 1/6 2019-12-20 19:00 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - KS „Podwawelski” Kraków II 9:5 (S) ⇓
8 3M 1/8 2020-01-12 11:00 KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Podwawelski” Kraków II 8:6 (S) ⇓
9 3M 1/9 2020-01-18 16:45 KS „Podwawelski” Kraków II - MKS Centrum Kraków 6:8 (S) ⇓
10 3M 1/10 2020-01-19 10:30 „Siemacha” Kraków - KS „Podwawelski” Kraków II 8:6 (S) ⇓
11 3M 1/11 2020-01-23 17:30 KS „Podwawelski” Kraków II - MKS „Skawa” Wadowice 6:8 (S) ⇓
12 3M 2/15 2020-04-19 17:00 KS „Podwawelski” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków II  
13 3M 2/16 2020-05-10 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - KS „Podwawelski” Kraków II  
14 3M 2/14 do ustalenia KS „Podwawelski” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków III  
15 3M 2/13 do ustalenia KS „Podwawelski” Kraków II - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice  
16 3M 2/12 do ustalenia MKS Centrum Kraków - KS „Podwawelski” Kraków II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BM
2
BM
3
GB
4
GD
5
OM
1 (W) „Semarch-Podwawelski” Kraków III 1,0 0,5 1,5 0,0 1,0 4
2 (D) ULKS „Lachowice”   0,5 1,5 0,5 2,5 5
3 (W) KS „Bronowianka” Kraków III   0,5 2,5 1,0 0,0 4
4 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów   1,0 1,0 0,0 0,0 2
5 (D) UKS „Villa Verde” Olesno III   1,5 2,5 0,5 3,5 8
6 (D) „Kruszbud-Gryf” Gdów   1,0 0,0 0,5 1,5 3
7 (W) LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice   2,0 0,0 0,0 3,0 5
8 (W) KS „Bronowianka” Kraków II   1,0 3,0 0,5 1,5 6
9 (D) MKS Centrum Kraków   2,0 1,0 0,0 3,0 6
10 (W) „Siemacha” Kraków   1,0 1,0 2,5 1,5 6
11 (D) MKS „Skawa” Wadowice   1,0 1,0 0,5 3,5 6
Razem 1,0 12,0 15,0 6,0 21,0 55
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BODNAR Marcin 1973 M 2019/2020 333
2 BODNAR Michał 2003 M 2019/2020 1413
3 GALA Bartłomiej 2003 M 2019/2020 1672
4 GALA Dawid 2005 M 2019/2020 1692
5 OSTANEK Michał 1998 M 2019/2020 514