MKS „Skawa” Wadowice (M)
Klub: MKS „Skawa” Wadowice
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. 12 Pułku Piechoty Ziemi Wadowickiej w Jaroszowicach
Jaroszowice 88
34-100 Wadowice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Łukasz Jurzak (tel. 535 342 616)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Dariusz Bielański (tel. 502 119 535)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GOŁDA Gabriel 1997 M 2019/2020 513
2 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003 M 2019/2020 1796
3 JURZAK Łukasz 1983 M 2019/2020 342
4 KRUPA Cezary 1992 M 2019/2020 1887
5 PALACZ Mirosław 1969 M 2019/2020 236
6 PIEKARCZYK Michał 2004 M 2019/2020 1386
7 RUPA Robert 1965 M 2019/2020 1795
8 WODNIAK Kamil 2003 M 2019/2020 1414
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2019-09-27 16:00 ULKS „Lachowice” - MKS „Skawa” Wadowice 7:7 (S) ⇔
2 3M 1/3 2019-10-20 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - MKS „Skawa” Wadowice 3:11 (S) ⇑
3 3M 1/5 2019-11-09 14:00 MKS „Skawa” Wadowice - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 9:5 (S) ⇑
4 3M 1/4 2019-11-10 11:00 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Bronowianka” Kraków III 14:0 (S) ⇑
5 DPPM 2/1 2019-11-27 18:00 UKS „Rokicie” Szczytniki - MKS „Skawa” Wadowice 0:4 (S) ⇑
6 3M 1/7 2019-11-30 14:00 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Bronowianka” Kraków II 12:2 (S) ⇑
7 3M 1/6 2019-12-08 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - MKS „Skawa” Wadowice 6:8 (S) ⇑
8 3M 1/2 2019-12-21 14:00 MKS „Skawa” Wadowice - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 11:3 (S) ⇑
9 3M 1/8 2020-01-04 11:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - MKS „Skawa” Wadowice 9:5 (S) ⇓
10 3M 1/10 2020-01-11 12:00 MKS Centrum Kraków - MKS „Skawa” Wadowice 5:9 (S) ⇑
11 3M 1/9 2020-01-17 18:00 MKS „Skawa” Wadowice - „Siemacha” Kraków 8:6 (S) ⇑
12 3M 1/11 2020-01-23 17:30 KS „Podwawelski” Kraków II - MKS „Skawa” Wadowice 6:8 (S) ⇑
13 DPPM 3/1 2020-01-24 18:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - MKS „Skawa” Wadowice 4:2 (S) ⇓
14 3M 2/12 2020-02-22 18:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - MKS „Skawa” Wadowice 3:11 (S) ⇑
15 3M 2/15 2020-04-18 14:00 MKS „Skawa” Wadowice - LUKS „Galux” Skrzyszów  
16 3M 2/16 2020-05-09 14:00 MKS „Skawa” Wadowice - ULKS „Lachowice”  
17 3M 2/14 do ustalenia MKS „Skawa” Wadowice - „Kruszbud-Gryf” Gdów  
18 3M 2/13 do ustalenia „Siemacha” Kraków - MKS „Skawa” Wadowice  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
GG
2
JO
3
4
KC
5
PM
6
PM
7
RR
8
WK
1 (W) ULKS „Lachowice” 2,0   3,5   0,5 1,0     7
2 (W) UKS „Villa Verde” Olesno III 2,0   3,5   2,5 3,0     11
3 (D) LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 2,5   3,5   1,5 1,5     9
4 (D) KS „Bronowianka” Kraków III 3,5   3,5   3,5 3,5     14
5 (W) UKS „Rokicie” Szczytniki       1,5     1,0 1,5 4
6 (D) KS „Bronowianka” Kraków II 3,5   3,5   3,5 1,5     12
7 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów 2,0   3,0   1,0 2,0     8
8 (D) „Semarch-Podwawelski” Kraków III 2,5   3,5 1,0 2,5 1,5     11
9 (W) „Kruszbud-Gryf” Gdów 1,0   2,0   2,0 0,0     5
10 (W) MKS Centrum Kraków 2,0   3,5   2,5 1,0     9
11 (D) „Siemacha” Kraków 3,5   1,5   1,5 1,5     8
12 (W) KS „Podwawelski” Kraków II 2,0   2,5   2,5 1,0     8
13 (W) LKS „Dobrzanka” Dobra   0,0   1,0       1,0 2
14 (W) „Semarch-Podwawelski” Kraków III 2,0   2,5   3,5 3,0     11
Razem 28,5 0,0 36,0 3,5 27,0 20,5 1,0 2,5 119
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GOŁDA Gabriel 1997 M 2019/2020 513
2 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003 M 2019/2020 1796
3 JURZAK Łukasz 1983 M 2019/2020 342
4 KRUPA Cezary 1992 M 2019/2020 1887
5 PALACZ Mirosław 1969 M 2019/2020 236
6 PIEKARCZYK Michał 2004 M 2019/2020 1386
7 RUPA Robert 1965 M 2019/2020 1795
8 WODNIAK Kamil 2003 M 2019/2020 1414