„Siemacha” Kraków (M)
Klub: „Siemacha” Kraków
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Hala sportowa dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
os. Zgody 13B
31-951 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Damian Głąb (tel. 662 870 880)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BOLEK Łukasz 1997 M 2019/2020 1272
2 CNOTA Jakub 2002 M 2019/2020 1920
3 GŁĄB Damian 1989 M 2019/2020 633
4 GRATKOWSKI Jacek 1971 M 2019/2020 1784
5 KONIECZNY Tomasz 1987 M 2018/2019 7
6 LASAK Robert 1980 M 2019/2020 881
7 MARKIEWICZ Michał 2008 M 2019/2020 2152
8 MARKIEWICZ Zbigniew 1969 M 2019/2020 1791
9 MATYASIK Mikołaj 2009 M 2019/2020 2136
10 OCHALIK Konrad 2008 M 2019/2020 2677
11 OSIKA Janusz 1988 M 2019/2020 809
12 PIRÓG Paweł 2008 M 2019/2020 2178
13 RESZKA Adam 2009 M 2019/2020 2177
14 RESZKA Jakub 2002 M 2019/2020 1311
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2019-10-03 18:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - „Siemacha” Kraków 11:3 (S) ⇓
2 3M 1/3 2019-10-19 10:00 „Siemacha” Kraków - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 7:7 (S) ⇔
3 3M 1/4 2019-10-26 16:00 ULKS „Lachowice” - „Siemacha” Kraków 7:7 (S) ⇔
4 3M 1/6 2019-11-30 11:00 „Siemacha” Kraków - UKS „Villa Verde” Olesno III 12:2 (S) ⇑
5 3M 1/7 2019-11-30 15:30 „Siemacha” Kraków - LUKS „Galux” Skrzyszów 4:10 (S) ⇓
6 3M 1/9 2020-01-17 18:00 MKS „Skawa” Wadowice - „Siemacha” Kraków 8:6 (S) ⇓
7 3M 1/10 2020-01-19 10:30 „Siemacha” Kraków - KS „Podwawelski” Kraków II 8:6 (S) ⇑
8 3M 1/2 2020-01-19 17:00 „Siemacha” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków II 12:2 (S) ⇑
9 3M 1/8 2020-01-23 19:00 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - „Siemacha” Kraków 6:8 (S) ⇑
10 3M 1/11 2020-01-25 11:00 „Siemacha” Kraków - MKS KSOS Kraków 8:6 (S) ⇑
11 3M 1/5 2020-01-25 16:45 KS „Bronowianka” Kraków III - „Siemacha” Kraków 3:11 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
CJ
3
GD
4
GJ
5
LR
6
OJ
7
RJ
1 (W) „Kruszbud-Gryf” Gdów 0,0   2,0 1,0     0,0 3
2 (D) „Semarch-Podwawelski” Kraków III 0,0 0,0 3,5 3,5       7
3 (W) ULKS „Lachowice” 1,0 0,0 3,5 2,5       7
4 (D) UKS „Villa Verde” Olesno III 1,5   3,5 3,5   3,5   12
5 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów 0,0 0,0 2,5 1,5       4
6 (W) MKS „Skawa” Wadowice 0,0   2,0 2,0   2,0   6
7 (D) KS „Podwawelski” Kraków II 1,0   3,5 3,5 0,0     8
8 (D) KS „Bronowianka” Kraków II 3,5   3,5 3,5 1,5     12
9 (W) LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 0,0   3,0 2,0   3,0   8
10 (D) MKS KSOS Kraków 1,5   3,5 2,5     0,5 8
11 (W) KS „Bronowianka” Kraków III               0
Razem 8,5 0,0 30,5 25,5 1,5 8,5 0,5 75
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BOLEK Łukasz 1997 M 2019/2020 1272
2 CNOTA Jakub 2002 M 2019/2020 1920
3 GŁĄB Damian 1989 M 2019/2020 633
4 GRATKOWSKI Jacek 1971 M 2019/2020 1784
5 LASAK Robert 1980 M 2019/2020 881
6 OSIKA Janusz 1988 M 2019/2020 809
7 RESZKA Jakub 2002 M 2019/2020 1311