MKS KSOS Kraków (M)
Klub: MKS KSOS Kraków
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Międzyszkolny Basen Pływacki Kraków-Śródmieście
ul. Francesco Nullo 23
31-543 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Filip Utylski (tel. 502 937 491)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 KONSTANTYN Paweł 1983 M 2019/2020 898
2 PASIECZNY Jan 1967 M 2019/2020 601
3 PEREK Nikodem 2000 M 2019/2020 909
4 PĘCZEK Mateusz 2001 M 2019/2020 2441
5 RADEK Arkadiusz 1994 M 2019/2020 1908
6 RAJTAR Marek 1997 M 2019/2020 4
7 ROBAK Wiktor 2002 M 2019/2020 1850
8 STOCHEL Adam 2006 M 2019/2020 1641
9 UTYLSKI Filip 1982 M 2019/2020 1
10 UTYLSKI Kornel 2008 M 2019/2020 1873
11 WIERZBIŃSKI Marcin 2000 M 2019/2020 894
12 WOJAS Bartłomiej 2004 M 2019/2020 1006
13 ZAJĄC Jacek 2000 M 2019/2020 1060
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2019-09-29 11:00 KS „Bronowianka” Kraków II - MKS KSOS Kraków 4:10 (S) ⇑
2 3M 1/3 2019-10-18 18:30 MKS KSOS Kraków - ULKS „Lachowice” 5:9 (S) ⇓
3 3M 1/4 2019-10-26 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - MKS KSOS Kraków 7:7 (S) ⇔
4 3M 1/5 2019-11-10 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - MKS KSOS Kraków 7:7 (S) ⇔
5 3M 1/2 2019-11-16 12:00 MKS KSOS Kraków - „Kruszbud-Gryf” Gdów 5:9 (S) ⇓
6 3M 1/8 2019-12-07 12:00 MKS KSOS Kraków - LUKS „Galux” Skrzyszów 3:11 (S) ⇓
7 3M 1/6 2019-12-14 12:00 MKS KSOS Kraków - KS „Bronowianka” Kraków III 5:9 (S) ⇓
8 3M 1/7 2019-12-21 12:00 MKS KSOS Kraków - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 5:9 (S) ⇓
9 DPPM 2/1 2020-01-10 18:30 MKS KSOS Kraków - „Witmar-Podwawelski” Kraków 0:4 ⇓
10 3M 1/10 2020-01-11 12:00 MKS KSOS Kraków - MKS „Skawa” Wadowice 5:9 (S) ⇓
11 3M 1/9 2020-01-18 16:45 KS „Podwawelski” Kraków II - MKS KSOS Kraków 6:8 (S) ⇑
12 3M 1/11 2020-01-25 11:00 „Siemacha” Kraków - MKS KSOS Kraków 8:6 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
KP
2
PJ
3
PN
4
PM
5
RA
6
RW
7
UF
8
WM
9
WB
10
ZJ
1 (W) KS „Bronowianka” Kraków II 2,5   3,5       2,0 2,0     10
2 (D) ULKS „Lachowice” 1,5   0,0   1,0   1,5 1,0     5
3 (W) „Semarch-Podwawelski” Kraków III 0,5       2,5   3,5 0,5     7
4 (W) UKS „Villa Verde” Olesno III     0,0 2,5 2,5   2,0       7
5 (D) „Kruszbud-Gryf” Gdów         1,0 0,0 3,0 1,0   0,0 5
6 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów         0,0 0,0 3,0 0,0     3
7 (D) KS „Bronowianka” Kraków III           0,0 3,0 1,0 1,0   5
8 (D) LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice         2,0   2,0 1,0   0,0 5
9 (D) „Witmar-Podwawelski” Kraków                     0
10 (D) MKS „Skawa” Wadowice       0,0 2,0   2,5 0,5     5
11 (W) KS „Podwawelski” Kraków II 2,5 0,0 0,5   2,5   2,5       8
12 (W) „Siemacha” Kraków 2,0   0,0   1,0   2,0   1,0   6
Razem 9,0 0,0 4,0 2,5 14,5 0,0 27,0 7,0 2,0 0,0 66
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 KONSTANTYN Paweł 1983 M 2019/2020 898
2 PASIECZNY Jan 1967 M 2019/2020 601
3 PEREK Nikodem 2000 M 2019/2020 909
4 PĘCZEK Mateusz 2001 M 2019/2020 2441
5 RADEK Arkadiusz 1994 M 2019/2020 1908
6 ROBAK Wiktor 2002 M 2019/2020 1850
7 UTYLSKI Filip 1982 M 2019/2020 1
8 WIERZBIŃSKI Marcin 2000 M 2019/2020 894
9 WOJAS Bartłomiej 2004 M 2019/2020 1006
10 ZAJĄC Jacek 2000 M 2019/2020 1060