ULKS „Lachowice” (M)
Klub: ULKS „Lachowice”
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Gimnazjum nr 2
34-232 Lachowice 232B
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Piotr Grajny (tel. 504 252 532)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GRAJNY Piotr 1968 M 2019/2020 125
2 KACHEL Jan 1970 M 2019/2020 130
3 KACHEL Mateusz 1996 M 2019/2020 100
4 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000 M 2019/2020 782
5 KUŹNIK Grzegorz 1976 M 2019/2020 99
6 PIETRZAK Antoni 1998 M 2019/2020 148
7 RACZEK Marcin 1978 M 2019/2020 629
8 SKOWRON Daniel 1995 M 2019/2020 129
9 SURMA Krzysztof 1981 M 2019/2020 98
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2019-09-27 16:00 ULKS „Lachowice” - MKS „Skawa” Wadowice 7:7 (S) ⇔
2 3M 1/2 2019-10-06 17:00 KS „Podwawelski” Kraków II - ULKS „Lachowice” 5:9 (S) ⇑
3 3M 1/3 2019-10-18 18:30 MKS KSOS Kraków - ULKS „Lachowice” 5:9 (S) ⇑
4 3M 1/4 2019-10-26 16:00 ULKS „Lachowice” - „Siemacha” Kraków 7:7 (S) ⇔
5 DPPM 1/1 2019-11-13 18:00 MKS „Skawa” Wadowice II - ULKS „Lachowice” 4:3 (S) ⇓
6 3M 1/5 2019-11-14 18:30 „Kruszbud-Gryf” Gdów - ULKS „Lachowice” 8:6 (S) ⇓
7 3M 1/6 2019-11-23 16:00 ULKS „Lachowice” - KS „Bronowianka” Kraków II 12:2 (S) ⇑
8 3M 1/7 2019-11-30 11:00 KS „Bronowianka” Kraków III - ULKS „Lachowice” 9:5 (S) ⇓
9 3M 1/10 2020-01-10 19:00 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - ULKS „Lachowice” 7:7 (S) ⇔
10 3M 1/9 2020-01-12 14:00 ULKS „Lachowice” - LUKS „Galux” Skrzyszów 6:8 (S) ⇓
11 3M 1/8 2020-01-15 18:00 ULKS „Lachowice” - UKS „Villa Verde” Olesno III 12:2 (S) ⇑
12 3M 1/11 2020-01-26 14:00 ULKS „Lachowice” - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 8:6 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
KM
2
KB
3
KG
4
RM
5
SK
1 (D) MKS „Skawa” Wadowice 1,5 2,0 0,0 2,0 1,5 7
2 (W) KS „Podwawelski” Kraków II 2,0 2,0   3,0 2,0 9
3 (W) MKS KSOS Kraków 1,0 2,5   2,5 3,0 9
4 (D) „Siemacha” Kraków 1,5 1,0   3,0 1,5 7
5 (W) MKS „Skawa” Wadowice II 0,0     2,5 0,5 3
6 (W) „Kruszbud-Gryf” Gdów 0,0 1,5   3,5 1,0 6
7 (D) KS „Bronowianka” Kraków II 3,5 3,0 0,0 3,0 2,5 12
8 (W) KS „Bronowianka” Kraków III 0,5 1,0 0,5 1,5 1,5 5
9 (W) LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 0,0 1,5   3,5 2,0 7
10 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów 0,0 2,0 0,0 3,0 1,0 6
11 (D) UKS „Villa Verde” Olesno III 1,0 3,0 1,5 3,5 3,0 12
12 (D) „Semarch-Podwawelski” Kraków III 2,0 1,0 1,0 2,0 2,0 8
Razem 13,0 20,5 3,0 33,0 21,5 91
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 KACHEL Mateusz 1996 M 2019/2020 100
2 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000 M 2019/2020 782
3 KUŹNIK Grzegorz 1976 M 2019/2020 99
4 RACZEK Marcin 1978 M 2019/2020 629
5 SURMA Krzysztof 1981 M 2019/2020 98