LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice (M)
Klub: LKS „Polonia” Wilczkowice
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Michałowicach
ul. Jana Pawła II 1
32-091 Michałowice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Andrzej Zieliński (tel. 600 351 211)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DUDZIAK Damian 1995 M 2019/2020 210
2 LENART Marek 1992 M 2019/2020 128
3 SKRZYPEK Adrian 2003 M 2019/2020 1780
4 SKRZYPEK Grzegorz 1996 M 2019/2020 752
5 SZYMAŃSKI Bartosz 1992 M 2019/2020 751
6 ŚLAZYK Paweł 1971 M 2019/2020 156
7 URBAN Witold 1994 M 2019/2020 2594
8 ZIELIŃSKI Andrzej 1971 M 2019/2020 2247
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2019-09-27 17:00 KS „Bronowianka” Kraków III - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 5:9 (S) ⇑
2 3M 1/2 2019-10-03 19:00 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - UKS „Villa Verde” Olesno III 6:8 (S) ⇓
3 3M 1/3 2019-10-19 11:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 10:4 (S) ⇓
4 3M 1/4 2019-10-24 19:00 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - KS „Bronowianka” Kraków II  
5 3M 1/5 2019-11-09 14:00 MKS „Skawa” Wadowice - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 9:5 (S) ⇓
6 3M 1/7 2019-11-30 12:00 MKS KSOS Kraków - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice  
7 3M 1/8 2019-12-06 19:00 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - „Siemacha” Kraków  
8 3M 1/6 2019-12-13 19:00 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - KS „Podwawelski” Kraków II  
9 3M 1/9 2020-01-04 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice  
10 3M 1/10 2020-01-10 19:00 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - ULKS „Lachowice”  
11 3M 1/11 2020-01-17 19:00 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - LUKS „Galux” Skrzyszów  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
DD
2
LM
3
SA
4
SG
5
SB
6
ŚP
7
UW
1 (W) KS „Bronowianka” Kraków III 1,5 2,0 0,0 3,5   1,0 1,0 9
2 (D) UKS „Villa Verde” Olesno III 2,0 1,0   0,0   1,0 2,0 6
3 (W) „Kruszbud-Gryf” Gdów 2,0 0,0 0,0 1,0     1,0 4
5 (W) MKS „Skawa” Wadowice 2,0 0,0   1,0 0,0   2,0 5
Razem 7,5 3,0 0,0 5,5 0,0 2,0 6,0 24
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DUDZIAK Damian 1995 M 2019/2020 210
2 LENART Marek 1992 M 2019/2020 128
3 SKRZYPEK Adrian 2003 M 2019/2020 1780
4 SKRZYPEK Grzegorz 1996 M 2019/2020 752
5 SZYMAŃSKI Bartosz 1992 M 2019/2020 751
6 ŚLAZYK Paweł 1971 M 2019/2020 156
7 URBAN Witold 1994 M 2019/2020 2594