LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice (M)
Klub: LKS „Polonia” Wilczkowice
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Michałowicach
ul. Jana Pawła II 1
32-091 Michałowice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Andrzej Zieliński (tel. 600 351 211)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BODZIONY Mateusz 1989 M 2019/2020 2125
2 BUKOWSKI Robert 1992 M brak 3034
3 DUDZIAK Damian 1995 M 2019/2020 210
4 LENART Marek 1992 M 2019/2020 128
5 NOWICKI Marek 1975 M 2019/2020 1832
6 SKRZYPEK Adrian 2003 M 2019/2020 1780
7 SKRZYPEK Grzegorz 1996 M 2019/2020 752
8 SZYMAŃSKI Bartosz 1992 M 2019/2020 751
9 ŚLAZYK Paweł 1971 M 2019/2020 156
10 URBAN Witold 1994 M 2019/2020 2594
11 ZIELIŃSKI Andrzej 1971 M 2019/2020 2247
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2019-09-27 17:00 KS „Bronowianka” Kraków III - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 5:9 (S) ⇑
2 3M 1/2 2019-10-03 19:00 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - UKS „Villa Verde” Olesno III 6:8 (S) ⇓
3 3M 1/3 2019-10-19 11:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 10:4 (S) ⇓
4 3M 1/5 2019-11-09 14:00 MKS „Skawa” Wadowice - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 9:5 (S) ⇓
5 DPPM 3/1 2019-12-18 18:00 MKS „Skawa” Wadowice II - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice  
6 3M 1/6 2019-12-20 19:00 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - KS „Podwawelski” Kraków II 9:5 (S) ⇑
7 3M 1/7 2019-12-21 12:00 MKS KSOS Kraków - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 5:9 (S) ⇑
8 3M 1/4 2020-01-08 19:00 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - KS „Bronowianka” Kraków II 6:8 (S) ⇓
9 3M 1/10 2020-01-10 19:00 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - ULKS „Lachowice” 7:7 (S) ⇔
10 3M 1/9 2020-01-12 13:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 10:4 (S) ⇓
11 3M 1/11 2020-01-17 19:00 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - LUKS „Galux” Skrzyszów 2:12 (S) ⇓
12 DPPM 2/1 2020-01-21 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 3:4 (S) ⇑
13 3M 1/8 2020-01-23 19:00 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - „Siemacha” Kraków 6:8 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BM
2
DD
3
LM
4
NM
5
SA
6
SG
7
SB
8
ŚP
9
UW
10
ZA
1 (W) KS „Bronowianka” Kraków III   1,5 2,0   0,0 3,5   1,0 1,0   9
2 (D) UKS „Villa Verde” Olesno III   2,0 1,0     0,0   1,0 2,0   6
3 (W) „Kruszbud-Gryf” Gdów   2,0 0,0   0,0 1,0     1,0   4
4 (W) MKS „Skawa” Wadowice   2,0 0,0     1,0 0,0   2,0   5
6 (D) KS „Podwawelski” Kraków II   2,5 2,5   1,0 1,5     1,5   9
7 (W) MKS KSOS Kraków   3,5 1,5   0,0 2,5     1,5 0,0 9
8 (D) KS „Bronowianka” Kraków II   2,5 1,0     1,5     1,0   6
9 (D) ULKS „Lachowice”   1,0 2,5     2,0     1,5   7
10 (W) „Semarch-Podwawelski” Kraków III   2,0 1,0   0,0 0,0     1,0 0,0 4
11 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów   2,0 0,0   0,0 0,0     0,0 0,0 2
12 (W) TKS „Opoka” Trzebinia 1,0 2,0   1,0             4
13 (D) „Siemacha” Kraków   2,5 0,5   1,5       1,5   6
Razem 1,0 25,5 12,0 1,0 2,5 13,0 0,0 2,0 14,0 0,0 71
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BODZIONY Mateusz 1989 M 2019/2020 2125
2 DUDZIAK Damian 1995 M 2019/2020 210
3 LENART Marek 1992 M 2019/2020 128
4 NOWICKI Marek 1975 M 2019/2020 1832
5 SKRZYPEK Adrian 2003 M 2019/2020 1780
6 SKRZYPEK Grzegorz 1996 M 2019/2020 752
7 SZYMAŃSKI Bartosz 1992 M 2019/2020 751
8 ŚLAZYK Paweł 1971 M 2019/2020 156
9 URBAN Witold 1994 M 2019/2020 2594
10 ZIELIŃSKI Andrzej 1971 M 2019/2020 2247