LUKS „Galux” Skrzyszów (M)
Klub: LUKS „Skrzyszów”
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie
33-156 Skrzyszów 629A
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Krzysztof Galus (tel. 509 655 111)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Mateusz Galus (tel. 506 406 007)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BAŃBOR Andrzej 1969 M 2019/2020 373
2 DUDEK Radosław 1979 M 2019/2020 867
3 GALUS Krzysztof 1973 M 2018/2019 683
4 GALUS Mateusz 2001 M 2019/2020 727
5 KOZIOŁ Jarosław 1971 M 2019/2020 370
6 KOZIOŁ Zuzanna 2002 K 2019/2020 726
7 MLECZKO Bartłomiej 1994 M 2019/2020 673
8 MLECZKO Radosław 1993 M 2019/2020 671
9 NOSAL Mirosław 1977 M 2019/2020 378
10 TABOR Marcin 1981 M 2019/2020 376
11 ŻUROWSKI Dariusz 1976 M 2019/2020 374
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2019-09-26 20:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - LUKS „Galux” Skrzyszów 4:10 (S) ⇑
2 3M 1/2 2019-10-03 18:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - KS „Bronowianka” Kraków III 9:5 (S) ⇑
3 3M 1/3 2019-10-20 11:00 KS „Bronowianka” Kraków II - LUKS „Galux” Skrzyszów 2:12 (S) ⇑
4 3M 1/4 2019-10-26 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - „Kruszbud-Gryf” Gdów 8:6 (S) ⇑
5 3M 1/5 2019-11-10 17:00 KS „Podwawelski” Kraków II - LUKS „Galux” Skrzyszów 2:12 (S) ⇑
6 3M 1/7 2019-11-30 15:30 „Siemacha” Kraków - LUKS „Galux” Skrzyszów 4:10 (S) ⇑
7 3M 1/8 2019-12-07 12:00 MKS KSOS Kraków - LUKS „Galux” Skrzyszów 3:11 (S) ⇑
8 3M 1/6 2019-12-08 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - MKS „Skawa” Wadowice 6:8 (S) ⇓
9 3M 1/10 2020-01-11 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 12:2 (S) ⇑
10 3M 1/9 2020-01-12 14:00 ULKS „Lachowice” - LUKS „Galux” Skrzyszów 6:8 (S) ⇑
11 3M 1/11 2020-01-17 19:00 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - LUKS „Galux” Skrzyszów 2:12 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
DR
2
GM
3
KJ
4
MB
5
MR
6
NM
7
TM
1 (W) UKS „Villa Verde” Olesno III 1,0 3,5       3,0 2,5 10
2 (D) KS „Bronowianka” Kraków III 2,0 3,5       1,0 2,5 9
3 (W) KS „Bronowianka” Kraków II 3,5 2,5   3,5     2,5 12
4 (D) „Kruszbud-Gryf” Gdów 3,0 2,5   1,5 1,0     8
5 (W) KS „Podwawelski” Kraków II 3,5 1,5   3,5 3,5     12
6 (W) „Siemacha” Kraków 3,0 2,5   2,5 2,0     10
7 (W) MKS KSOS Kraków 3,5 2,5   2,5 2,5     11
8 (D) MKS „Skawa” Wadowice 3,5 0,5 0,5 1,5       6
9 (D) „Semarch-Podwawelski” Kraków III 3,0 3,5   3,5 2,0     12
10 (W) ULKS „Lachowice” 2,5 1,5   2,5 1,5     8
11 (W) LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 2,5 3,5   3,5 2,5     12
Razem 31,0 27,5 0,5 24,5 15,0 4,0 7,5 110
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DUDEK Radosław 1979 M 2019/2020 867
2 GALUS Mateusz 2001 M 2019/2020 727
3 KOZIOŁ Jarosław 1971 M 2019/2020 370
4 MLECZKO Bartłomiej 1994 M 2019/2020 673
5 MLECZKO Radosław 1993 M 2019/2020 671
6 NOSAL Mirosław 1977 M 2019/2020 378
7 TABOR Marcin 1981 M 2019/2020 376