KS „Unia” Naprawa (M)
Klub: KS „Unia” Naprawa
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa w Naprawie
Naprawa 378
Jordanów 34-240
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Bogusław Gwiżdż (tel. 693 562 318)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 ANTOLAK Miłosz 2004 M 2018/2019 2670
2 JĘDRAL Robert 1971 M 2018/2019 2679
3 KOŁODZIEJCZYK Mateusz 1982 M brak 2731
4 KOWALCZYK Bartosz 2007 M 2018/2019 2671
5 KOWALCZYK Marek 1982 M brak 2733
6 MIREK Radosław 2003 M 2018/2019 2667
7 MOSKAŁA Kamil 2003 M 2018/2019 2668
8 NAWARA Adrian 1995 M brak 2732
9 RADOŃ Tomasz 1992 M brak 2734
10 TERLECKI Mirosław 1965 M 2018/2019 53
11 WILCZAK Piotr 2005 M 2018/2019 2669
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NT 1/2 2018-10-08 18:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - KS „Unia” Naprawa 11:3 (S) ⇓
2 5NT 1/3 2018-10-19 17:00 KS „Unia” Naprawa - UKS „Tornado” Waksmund 9:5 (S) ⇑
3 5NT 1/4 2018-10-26 18:00 LKS „Victoria” Nidek - KS „Unia” Naprawa 11:3 (S) ⇓
4 5NT 1/5 2018-11-09 17:00 KS „Unia” Naprawa - KS „Gorce” Nowy Targ V 9:5 (S) ⇑
5 5NT 1/6 2018-11-24 14:00 MKS „Skawa” Wadowice III - KS „Unia” Naprawa 7:7 ⇔
6 5NT 1/7 2018-11-30 17:00 KS „Unia” Naprawa - KS „Gorce” Nowy Targ III  
7 5NT 1/8 2018-12-05 18:00 ULKS „Lachowice” II - KS „Unia” Naprawa 10:4 (S) ⇓
8 5NT 1/9 2018-12-14 17:00 KS „Unia” Naprawa - LKS Piotrowice II ^A  
9 5NT 1/10 2019-01-11 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ IV - KS „Unia” Naprawa  
10 5NT 1/11 2019-01-18 17:00 KS „Unia” Naprawa - MKS „Skawa” Wadowice II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
JR
2
KM
3
KB
4
KM
5
MR
6
MK
7
TM
1 (W) „Power Rangers” Czarny Dunajec     0,0   0,0 0,0 3,0 3
2 (D) UKS „Tornado” Waksmund 3,5       1,0 1,0 3,5 9
3 (W) LKS „Victoria” Nidek 0,5       0,0 0,0 2,5 3
4 (D) KS „Gorce” Nowy Targ V     1,5   1,5 2,5 3,5 9
5 (W) MKS „Skawa” Wadowice III               0
7 (W) ULKS „Lachowice” II 1,0 0,0   2,0     1,0 4
Razem 5,0 0,0 1,5 2,0 2,5 3,5 13,5 28
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 JĘDRAL Robert 1971 M 2018/2019 2679
2 KOŁODZIEJCZYK Mateusz 1982 M brak 2731
3 KOWALCZYK Bartosz 2007 M 2018/2019 2671
4 KOWALCZYK Marek 1982 M brak 2733
5 MIREK Radosław 2003 M 2018/2019 2667
6 MOSKAŁA Kamil 2003 M 2018/2019 2668
7 TERLECKI Mirosław 1965 M 2018/2019 53