„Power Rangers” Czarny Dunajec (M)
Klub: TS „Podhalański” Czarny Dunajec
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec
Józefa Piłsudskiego 2A
34-470 Czarny Dunajec
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Katarzyna Bandyk (tel. 513 870 493)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Janusz Komar (tel. 513 242 275)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BANDYK Katarzyna 1979 K 2018/2019 2601
2 BODZIONY Grzegorz 1994 M 2018/2019 295
3 KOMAR Janusz 1969 M 2018/2019 299
4 LITWIAK Tadeusz 1975 M 2018/2019 2612
5 PALARZ Jan 1969 M 2018/2019 293
6 PALENIK Jerzy 1963 M 2018/2019 2634
7 PSHENOV Viktor 1986 M 2018/2019 2610
8 WINIARSKI Adam 1966 M 2018/2019 2618
9 WINIARSKI Mieszko 2004 M 2018/2019 2632
10 WŁODEK Sławomir 1975 M 2018/2019 2609
11 ZIÓŁKO Izaak 2005 M 2018/2019 1458
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NT 1/1 2018-09-19 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - „Power Rangers” Czarny Dunajec 10:4 (S) ⇓
2 5NT 1/7 2018-10-01 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ IV - „Power Rangers” Czarny Dunajec 5:9 (S) ⇑
3 5NT 1/2 2018-10-08 18:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - KS „Unia” Naprawa 11:3 (S) ⇑
4 5NT 1/3 2018-10-19 18:00 ULKS „Lachowice” II - „Power Rangers” Czarny Dunajec 8:6 (S) ⇓
5 5NT 1/5 2018-11-10 17:00 LKS Piotrowice II - „Power Rangers” Czarny Dunajec  
6 5NT 1/4 2018-11-19 18:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - UKS „Tornado” Waksmund 10:4 (S) ⇑
7 5NT 1/6 2018-11-22 18:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - LKS „Victoria” Nidek 4:10 (S) ⇓
8 5NT 1/8 2018-12-14 16:30 „Power Rangers” Czarny Dunajec - KS „Gorce” Nowy Targ V 10:4 (S) ⇑
9 5NT 1/9 2018-12-15 14:00 MKS „Skawa” Wadowice II - „Power Rangers” Czarny Dunajec 9:5 (S) ⇓
10 5NT 1/10 2019-01-11 17:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - MKS „Skawa” Wadowice III 12:2 (S) ⇑
11 5NT 2/1 2019-02-08 18:00 LKS „Victoria” Nidek - „Power Rangers” Czarny Dunajec 9:5 (S) ⇓
12 5NT 2/2 2019-02-22 17:00 MKS „Skawa” Wadowice III - „Power Rangers” Czarny Dunajec 2:12 (S) ⇑
13 5NT 2/3 2019-03-04 17:30 „Power Rangers” Czarny Dunajec - ULKS „Lachowice” II 7:7 (S) ⇔
14 5NT 2/4 2019-03-18 18:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - KS „Gorce” Nowy Targ III 3:11 (S) ⇓
15 5NT 2/5 2019-04-01 18:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - MKS „Skawa” Wadowice II 0:14 (S) ⇓
16 5NT 2/6 2019-04-09 18:00 UKS „Tornado” Waksmund - „Power Rangers” Czarny Dunajec 3:11 (S) ⇑
17 5NT 2/7 2019-04-26 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ V - „Power Rangers” Czarny Dunajec 6:8 (S) ⇑
18 5NT 2/8 2019-05-08 18:00 KS „Unia” Naprawa - „Power Rangers” Czarny Dunajec 3:11 (S) ⇑
19 5NT 2/9 2019-05-10 17:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - KS „Gorce” Nowy Targ IV 11:3 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BK
2
BG
3
KJ
4
LT
5
PJ
6
PJ
7
PV
8
WA
9
WM
10
WS
11
ZI
1 (W) KS „Gorce” Nowy Targ III 0,0     1,0   1,0 2,0 0,0       4
2 (W) KS „Gorce” Nowy Targ IV 2,0 0,0   3,5     1,0 1,0   0,5 1,0 9
3 (D) KS „Unia” Naprawa 2,5 2,5       2,0   0,5   3,5   11
4 (W) ULKS „Lachowice” II   0,5   2,5   2,0   0,0   1,0   6
6 (D) UKS „Tornado” Waksmund 1,0 1,5   3,5     2,0 0,0 1,0 1,0   10
7 (D) LKS „Victoria” Nidek 0,0 0,5   1,5     1,0   0,0 1,0   4
8 (D) KS „Gorce” Nowy Targ V 3,5   3,5         2,0 1,0     10
9 (W) MKS „Skawa” Wadowice II 0,5 0,0   2,0   1,0 1,5         5
10 (D) MKS „Skawa” Wadowice III 2,5 3,5         3,0 1,0   2,0   12
11 (W) LKS „Victoria” Nidek   0,0   1,0   3,0 1,0     0,0   5
12 (W) MKS „Skawa” Wadowice III   2,5   3,5     3,5     2,5   12
13 (D) ULKS „Lachowice” II 0,0 1,0   2,0   2,5 1,5         7
14 (D) KS „Gorce” Nowy Targ III 0,0 0,0   0,0   2,5 0,5         3
15 (D) MKS „Skawa” Wadowice II 0,0 0,0   0,0   0,0       0,0   0
16 (W) UKS „Tornado” Waksmund   3,5     3,5         1,5 2,5 11
17 (W) KS „Gorce” Nowy Targ V 2,0 2,5   2,5           1,0   8
18 (W) KS „Unia” Naprawa   2,5   2,5   3,5 2,5         11
19 (D) KS „Gorce” Nowy Targ IV 1,0 2,5   3,5     2,0 1,0   0,0 1,0 11
Razem 15,0 23,0 3,5 29,0 3,5 17,5 21,5 5,5 2,0 14,0 4,5 139
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BANDYK Katarzyna 1979 K 2018/2019 2601
2 BODZIONY Grzegorz 1994 M 2018/2019 295
3 KOMAR Janusz 1969 M 2018/2019 299
4 LITWIAK Tadeusz 1975 M 2018/2019 2612
5 PALARZ Jan 1969 M 2018/2019 293
6 PALENIK Jerzy 1963 M 2018/2019 2634
7 PSHENOV Viktor 1986 M 2018/2019 2610
8 WINIARSKI Adam 1966 M 2018/2019 2618
9 WINIARSKI Mieszko 2004 M 2018/2019 2632
10 WŁODEK Sławomir 1975 M 2018/2019 2609
11 ZIÓŁKO Izaak 2005 M 2018/2019 1458