„Power Rangers” Czarny Dunajec (M)
Klub: TS „Podhalański” Czarny Dunajec
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec
Józefa Piłsudskiego 2A
34-470 Czarny Dunajec
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Katarzyna Bandyk (tel. 513 870 493)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Janusz Komar (tel. 513 242 275)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BANDYK Katarzyna 1979 K 2018/2019 2601
2 BODZIONY Grzegorz 1994 M 2018/2019 295
3 KOMAR Janusz 1969 M 2018/2019 299
4 LITWIAK Tadeusz 1975 M 2018/2019 2612
5 PALENIK Jerzy 1963 M 2018/2019 2634
6 PSHENOV Viktor 1986 M 2018/2019 2610
7 WINIARSKI Adam 1966 M 2018/2019 2618
8 WINIARSKI Mieszko 2004 M 2018/2019 2632
9 WŁODEK Sławomir 1975 M 2018/2019 2609
10 ZIÓŁKO Izaak 2005 M 2018/2019 1458
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NT 1/1 2018-09-19 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - „Power Rangers” Czarny Dunajec 10:4 (S) ⇓
2 5NT 1/7 2018-10-01 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ IV - „Power Rangers” Czarny Dunajec 5:9 (S) ⇑
3 5NT 1/2 2018-10-08 18:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - KS „Unia” Naprawa 11:3 (S) ⇑
4 5NT 1/3 2018-10-19 18:00 ULKS „Lachowice” II - „Power Rangers” Czarny Dunajec 8:6 (S) ⇓
5 5NT 1/5 2018-11-10 17:00 LKS Piotrowice II - „Power Rangers” Czarny Dunajec ^A  
6 5NT 1/4 2018-11-19 18:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - UKS „Tornado” Waksmund 10:4 (S) ⇑
7 5NT 1/6 2018-11-22 18:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - LKS „Victoria” Nidek 4:10 (S) ⇓
8 5NT 1/8 2018-12-07 17:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - KS „Gorce” Nowy Targ V  
9 5NT 1/9 2018-12-15 14:00 MKS „Skawa” Wadowice II - „Power Rangers” Czarny Dunajec  
10 5NT 1/10 2019-01-11 17:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - MKS „Skawa” Wadowice III  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BK
2
BG
3
LT
4
PJ
5
PV
6
WA
7
WM
8
WS
9
ZI
1 (W) KS „Gorce” Nowy Targ III 0,0   1,0 1,0 2,0 0,0       4
2 (W) KS „Gorce” Nowy Targ IV 2,0 0,0 3,5   1,0 1,0   0,5 1,0 9
3 (D) KS „Unia” Naprawa 2,5 2,5   2,0   0,5   3,5   11
4 (W) ULKS „Lachowice” II   0,5 2,5 2,0   0,0   1,0   6
6 (D) UKS „Tornado” Waksmund 1,0 1,5 3,5   2,0 0,0 1,0 1,0   10
7 (D) LKS „Victoria” Nidek 0,0 0,5 1,5   1,0   0,0 1,0   4
Razem 5,5 5,0 12,0 5,0 6,0 1,5 1,0 7,0 1,0 44
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BANDYK Katarzyna 1979 K 2018/2019 2601
2 BODZIONY Grzegorz 1994 M 2018/2019 295
3 LITWIAK Tadeusz 1975 M 2018/2019 2612
4 PALENIK Jerzy 1963 M 2018/2019 2634
5 PSHENOV Viktor 1986 M 2018/2019 2610
6 WINIARSKI Adam 1966 M 2018/2019 2618
7 WINIARSKI Mieszko 2004 M 2018/2019 2632
8 WŁODEK Sławomir 1975 M 2018/2019 2609
9 ZIÓŁKO Izaak 2005 M 2018/2019 1458