KS „Gorce” Nowy Targ V (M)
Klub: KS „Gorce” Nowy Targ
Numer drużyny: V
Adres sali rozgrywek:
Hala "Gorce" MCSiR
al. Tysiąclecia 74
34-400 Nowy Targ
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Tomasz Klag (tel. 508 061 883)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DŁUGOPOLSKI Grzegorz 2003 M 2018/2019 1024
2 GALICA Mateusz 2007 M 2018/2019 2707
3 GNIADEK Piotr 2008 M 2018/2019 2113
4 JACHYMIAK Krzysztof 2007 M 2018/2019 1698
5 KLAG Franciszek 2009 M 2018/2019 2115
6 KLAG Wiktor 2007 M 2018/2019 1403
7 KORCZAK Natasza 2006 K 2018/2019 1509
8 KOWALCZYK Michał 2007 M 2018/2019 1510
9 KOWALCZYK Tomasz 1978 M 2018/2019 165
10 LECH Jarosław 1981 M 2018/2019 2663
11 LECH Maja 2009 K 2018/2019 2116
12 LEŚNY Paweł 1967 M 2018/2019 2379
13 MARDUŁA Mateusz 2008 M 2018/2019 2571
14 MROCZKA Alicja 2008 K 2018/2019 2112
15 MRUGAŁA Bartłomiej 2005 M 2018/2019 2131
16 MRUGAŁA Jan 2010 M 2018/2019 2138
17 RÓŻAŃSKI Damian 2003 M 2018/2019 1801
18 ŚCIESZKA Karolina 2004 K 2018/2019 1501
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NT 1/1 2018-09-22 17:00 LKS Piotrowice II - KS „Gorce” Nowy Targ V 13:1 (S)❌ ⇓
2 5NT 1/2 2018-10-05 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ V - KS „Gorce” Nowy Targ IV 2:12 (S) ⇓
3 5NT 1/3 2018-10-20 14:00 MKS „Skawa” Wadowice II - KS „Gorce” Nowy Targ V 12:2 (S) ⇓
4 5NT 1/5 2018-11-09 17:00 KS „Unia” Naprawa - KS „Gorce” Nowy Targ V 9:5 (S) ⇓
5 5NT 1/7 2018-11-30 18:00 LKS „Victoria” Nidek - KS „Gorce” Nowy Targ V 11:3 (S) ⇓
6 5NT 1/11 2018-12-12 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ V - ULKS „Lachowice” II 4:10 (S) ⇓
7 5NT 1/8 2018-12-14 16:30 „Power Rangers” Czarny Dunajec - KS „Gorce” Nowy Targ V 10:4 (S) ⇓
8 5NT 1/9 2018-12-14 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ V - MKS „Skawa” Wadowice III 6:8 (S) ⇓
9 5NT 1/10 2019-01-11 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - KS „Gorce” Nowy Targ V 14:0 (S) ⇓
10 5NT 1/6 2019-01-15 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ V - UKS „Tornado” Waksmund 6:8 (S) ⇓
11 5NT 2/1 2019-03-04 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ V - KS „Gorce” Nowy Targ III 0:14 (S) ⇓
12 5NT 2/2 2019-03-11 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ V - MKS „Skawa” Wadowice II 1:13 (S) ⇓
13 5NT 2/4 2019-03-14 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ V - LKS „Victoria” Nidek 2:12 (S) ⇓
14 5NT 2/5 2019-03-29 18:00 ULKS „Lachowice” II - KS „Gorce” Nowy Targ V 12:2 (S) ⇓
15 5NT 2/6 2019-04-05 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ V - KS „Unia” Naprawa 5:9 (S) ⇓
16 5NT 2/7 2019-04-26 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ V - „Power Rangers” Czarny Dunajec 6:8 (S) ⇓
17 5NT 2/9 2019-05-18 17:00 MKS „Skawa” Wadowice III - KS „Gorce” Nowy Targ V 7:7 (S) ⇔
18 5NT 2/8 2019-06-10 18:00 UKS „Tornado” Waksmund - KS „Gorce” Nowy Targ V 12:2 (S) ⇓
19 5NT 2/3 2019-06-12 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ IV - KS „Gorce” Nowy Targ V 9:5 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
DG
2
KF
3
LM
4
MM
5
MA
6
MJ
1 (W) LKS Piotrowice II   0,0 0,0   0,0 1,0 1
2 (D) KS „Gorce” Nowy Targ IV   0,0 0,5   0,5 1,0 2
3 (W) MKS „Skawa” Wadowice II   0,0 0,0   0,0 2,0 2
4 (W) KS „Unia” Naprawa   0,0 2,0   1,0 2,0 5
5 (W) LKS „Victoria” Nidek   1,0 1,0   0,0 1,0 3
6 (D) ULKS „Lachowice” II   0,5 1,0   0,0 2,5 4
7 (W) „Power Rangers” Czarny Dunajec 0,0 0,5 0,0   1,0 2,5 4
8 (D) MKS „Skawa” Wadowice III   1,0 1,5   1,5 2,0 6
9 (W) KS „Gorce” Nowy Targ III   0,0 0,0   0,0 0,0 0
10 (D) UKS „Tornado” Waksmund   1,0   1,5 1,5 2,0 6
11 (D) KS „Gorce” Nowy Targ III   0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0
12 (D) MKS „Skawa” Wadowice II   0,0 0,0   0,0 1,0 1
13 (D) LKS „Victoria” Nidek   0,0 0,0 0,0 0,0 2,0 2
14 (W) ULKS „Lachowice” II   0,0   0,0 0,0 2,0 2
15 (D) KS „Unia” Naprawa     0,0 1,5 0,0 3,5 5
16 (D) „Power Rangers” Czarny Dunajec   0,0 1,5   1,5 3,0 6
17 (W) MKS „Skawa” Wadowice III   0,0   2,5 1,0 3,5 7
18 (W) UKS „Tornado” Waksmund   0,0 0,0   0,0 2,0 2
19 (W) KS „Gorce” Nowy Targ IV   0,5 0,5   1,5 2,5 5
Razem 0,0 4,5 8,0 5,5 9,5 35,5 63
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DŁUGOPOLSKI Grzegorz 2003 M 2018/2019 1024
2 KLAG Franciszek 2009 M 2018/2019 2115
3 LECH Maja 2009 K 2018/2019 2116
4 MARDUŁA Mateusz 2008 M 2018/2019 2571
5 MROCZKA Alicja 2008 K 2018/2019 2112
6 MRUGAŁA Jan 2010 M 2018/2019 2138