MKS „Skawa” Wadowice II (M)
Klub: MKS „Skawa” Wadowice
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkół im. 12 Pułku Piechoty Ziemi Wadowickiej
Jaroszowice 88
34-100 Wadowice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Dariusz Bielański (tel. 502 119 535)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BIELAŃSKI Dariusz 1967 M 2018/2019 506
2 BODNAR Marcin 1973 M 2018/2019 333
3 BODNAR Michał 2003 M 2018/2019 1413
4 GALA Bartłomiej 2003 M 2018/2019 1672
5 GALA Dawid 2005 M 2018/2019 1692
6 GAŁUSZKA Paweł 2005 M 2018/2019 1658
7 GOŁDA Gabriel 1997 M 2018/2019 513
8 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003 M 2018/2019 1796
9 JURZAK Łukasz 1983 M 2018/2019 342
10 MACIEJCZYK Paweł 2005 M 2018/2019 1876
11 PALACZ Mirosław 1969 M 2018/2019 236
12 PIETRAŃCZYK Jakub 1999 M 2018/2019 863
13 RUPA Robert 1965 M 2018/2019 1795
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NT 1/2 2018-10-05 18:00 LKS „Victoria” Nidek - MKS „Skawa” Wadowice II 2:12 (S) ⇑
2 5NT 1/1 2018-10-05 18:00 MKS „Skawa” Wadowice II - UKS „Tornado” Waksmund 12:2 (S) ⇑
3 5NT 1/3 2018-10-20 14:00 MKS „Skawa” Wadowice II - KS „Gorce” Nowy Targ V 12:2 (S) ⇑
4 5NT 1/4 2018-10-27 14:00 MKS „Skawa” Wadowice III - MKS „Skawa” Wadowice II 0:14 (S) ⇑
5 5NT 1/5 2018-11-10 14:00 MKS „Skawa” Wadowice II - KS „Gorce” Nowy Targ III 13:1 (S) ⇑
6 5NT 1/6 2018-11-21 18:00 ULKS „Lachowice” II - MKS „Skawa” Wadowice II 1:13 (S) ⇑
7 5NT 1/7 2018-12-01 14:00 MKS „Skawa” Wadowice II - LKS Piotrowice II  
8 5NT 1/8 2018-12-07 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ IV - MKS „Skawa” Wadowice II 0:14 (S) ⇑
9 5NT 1/9 2018-12-15 14:00 MKS „Skawa” Wadowice II - „Power Rangers” Czarny Dunajec 9:5 (S) ⇑
10 5NT 1/11 2019-01-18 17:00 KS „Unia” Naprawa - MKS „Skawa” Wadowice II 0:14 (S) ⇑
11 5NT 2/1 2019-02-09 14:00 MKS „Skawa” Wadowice II - MKS „Skawa” Wadowice III 13:1 (S) ⇑
12 5NT 2/2 2019-03-11 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ V - MKS „Skawa” Wadowice II 1:13 (S) ⇑
13 5NT 2/4 2019-03-16 14:00 MKS „Skawa” Wadowice II - KS „Unia” Naprawa 13:1 (S) ⇑
14 5NT 2/3 2019-03-28 18:00 UKS „Tornado” Waksmund - MKS „Skawa” Wadowice II 0:14 (S) ⇑
15 5NT 2/5 2019-04-01 18:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - MKS „Skawa” Wadowice II 0:14 (S) ⇑
16 5NT 2/6 2019-04-06 14:00 MKS „Skawa” Wadowice II - KS „Gorce” Nowy Targ IV 11:3 (S) ⇑
17 5NT 2/7 2019-04-12 18:00 MKS „Skawa” Wadowice II - ULKS „Lachowice” II 11:3 (S) ⇑
18 5NT 2/8 2019-05-04 14:00 MKS „Skawa” Wadowice II - LKS „Victoria” Nidek 13:1 (S) ⇑
19 5NT 2/9 2019-05-10 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - MKS „Skawa” Wadowice II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BD
2
BM
3
BM
4
GB
5
GD
6
GP
7
GG
8
JO
9
10
MP
11
PJ
12
RR
1 (W) LKS „Victoria” Nidek               2,5   2,5 3,5 3,5 12
2 (D) UKS „Tornado” Waksmund         3,5 0,5   2,5   3,5   2,0 12
3 (D) KS „Gorce” Nowy Targ V 3,5       3,5 2,5       2,5     12
4 (W) MKS „Skawa” Wadowice III   3,5 3,5 3,5               3,5 14
5 (D) KS „Gorce” Nowy Targ III       3,5     3,5   3,5   2,5   13
6 (W) ULKS „Lachowice” II   2,5 3,5   2,5     1,0       3,5 13
8 (W) KS „Gorce” Nowy Targ IV   3,5 3,5 3,5 3,5               14
9 (D) „Power Rangers” Czarny Dunajec         3,5 1,0   2,0   0,0   2,5 9
10 (W) KS „Unia” Naprawa   3,5 3,5 3,5 3,5               14
11 (D) MKS „Skawa” Wadowice III 3,0         3,5   3,5   3,0     13
12 (W) KS „Gorce” Nowy Targ V   3,5 3,5 3,5 2,5               13
13 (D) KS „Unia” Naprawa   3,5 2,5 2,5   2,5   1,0   1,0     13
14 (W) UKS „Tornado” Waksmund   3,5   3,5 3,5     3,5         14
15 (W) „Power Rangers” Czarny Dunajec   3,5 3,5 3,5 3,5               14
16 (D) KS „Gorce” Nowy Targ IV         3,5 0,5   3,5   3,5     11
17 (D) ULKS „Lachowice” II   2,5 1,5 1,5 3,5 1,0   1,0   0,0     11
18 (D) LKS „Victoria” Nidek   1,5 3,5 3,5 3,5     1,0         13
Razem 6,5 31,0 28,5 32,0 40,0 11,5 3,5 21,5 3,5 16,0 6,0 15,0 215
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BIELAŃSKI Dariusz 1967 M 2018/2019 506
2 BODNAR Marcin 1973 M 2018/2019 333
3 BODNAR Michał 2003 M 2018/2019 1413
4 GALA Bartłomiej 2003 M 2018/2019 1672
5 GALA Dawid 2005 M 2018/2019 1692
6 GAŁUSZKA Paweł 2005 M 2018/2019 1658
7 GOŁDA Gabriel 1997 M 2018/2019 513
8 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003 M 2018/2019 1796
9 JURZAK Łukasz 1983 M 2018/2019 342
10 MACIEJCZYK Paweł 2005 M 2018/2019 1876
11 PIETRAŃCZYK Jakub 1999 M 2018/2019 863
12 RUPA Robert 1965 M 2018/2019 1795