KS „Gorce” Nowy Targ IV (M)
Klub: KS „Gorce” Nowy Targ
Numer drużyny: IV
Adres sali rozgrywek:
Hala "Gorce" MCSiR
al. Tysiąclecia 74
34-400 Nowy Targ
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Tomasz Klag (tel. 508 061 883)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NT 1/1 2018-09-26 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ IV - LKS „Victoria” Nidek 4:10 (S) ⇓
2 5NT 1/7 2018-10-01 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ IV - „Power Rangers” Czarny Dunajec 5:9 (S) ⇓
3 5NT 1/2 2018-10-05 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ V - KS „Gorce” Nowy Targ IV 2:12 (S) ⇑
4 5NT 1/3 2018-10-25 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ IV - MKS „Skawa” Wadowice III 12:2 (S) ⇑
5 5NT 1/4 2018-11-06 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - KS „Gorce” Nowy Targ IV 14:0 (S) ⇓
6 5NT 1/5 2018-11-07 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ IV - ULKS „Lachowice” II 4:10 (S) ⇓
7 5NT 1/6 2018-11-24 17:00 LKS Piotrowice II - KS „Gorce” Nowy Targ IV  
8 5NT 1/8 2018-12-07 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ IV - MKS „Skawa” Wadowice II 0:14 (S) ⇓
9 5NT 1/10 2019-01-09 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ IV - KS „Unia” Naprawa 7:7 (S) ⇔
10 5NT 1/11 2019-01-14 18:00 UKS „Tornado” Waksmund - KS „Gorce” Nowy Targ IV 3:11 (S) ⇑
11 5NT 2/1 2019-02-08 17:00 KS „Unia” Naprawa - KS „Gorce” Nowy Targ IV 4:10 (S) ⇑
12 5NT 2/2 2019-02-22 18:00 LKS „Victoria” Nidek - KS „Gorce” Nowy Targ IV 11:3 (S) ⇓
13 5NT 2/4 2019-03-15 18:00 ULKS „Lachowice” II - KS „Gorce” Nowy Targ IV 11:3 (S) ⇓
14 5NT 2/5 2019-03-29 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ IV - UKS „Tornado” Waksmund 8:6 (S) ⇑
15 5NT 2/6 2019-04-06 14:00 MKS „Skawa” Wadowice II - KS „Gorce” Nowy Targ IV 11:3 (S) ⇓
16 5NT 2/7 2019-04-26 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ IV - KS „Gorce” Nowy Targ III 3:11 (S) ⇓
17 5NT 2/8 2019-05-04 14:00 MKS „Skawa” Wadowice III - KS „Gorce” Nowy Targ IV 2:12 (S) ⇑
18 5NT 2/9 2019-05-10 17:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - KS „Gorce” Nowy Targ IV 11:3 (S) ⇓
19 5NT 2/3 2019-06-12 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ IV - KS „Gorce” Nowy Targ V 9:5 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
GP
2
JK
3
KN
4
LP
5
ŚK
1 (D) LKS „Victoria” Nidek 1,0 0,0 0,0 0,0 3,0 4
2 (D) „Power Rangers” Czarny Dunajec 0,0 0,0 2,5   2,5 5
3 (W) KS „Gorce” Nowy Targ V 2,5 3,5 3,0 1,0 2,0 12
4 (D) MKS „Skawa” Wadowice III 2,5   3,5 2,5 3,5 12
5 (W) KS „Gorce” Nowy Targ III 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0
6 (D) ULKS „Lachowice” II 1,5 1,5 1,0   0,0 4
8 (D) MKS „Skawa” Wadowice II 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0
9 (D) KS „Unia” Naprawa 1,5 1,5 1,5   2,5 7
10 (W) UKS „Tornado” Waksmund 3,5   2,0 2,5 3,0 11
11 (W) KS „Unia” Naprawa 2,5 1,5 3,5   2,5 10
12 (W) LKS „Victoria” Nidek 1,0   1,0 1,0 0,0 3
13 (W) ULKS „Lachowice” II 0,0 0,0 1,0 2,0   3
14 (D) UKS „Tornado” Waksmund 2,5 1,0 2,5 2,0   8
15 (W) MKS „Skawa” Wadowice II 1,0 1,0 0,0   1,0 3
16 (D) KS „Gorce” Nowy Targ III 1,5 0,5 0,0   1,0 3
17 (W) MKS „Skawa” Wadowice III 3,5 2,5 3,5   2,5 12
18 (W) „Power Rangers” Czarny Dunajec 0,0 1,5 0,0 1,5   3
19 (D) KS „Gorce” Nowy Targ V 3,0 1,0 3,0 2,0   9
Razem 27,5 15,5 28,0 14,5 23,5 109
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 GNIADEK Piotr 2008 M 2019/2020 2113
2 JACHYMIAK Krzysztof 2007 M 2019/2020 1698
3 KORCZAK Natasza 2006 K 2019/2020 1509
4 LEŚNY Paweł 1967 M 2019/2020 2379
5 ŚCIESZKA Karolina 2004 K 2019/2020 1501