KS „Gorce” Nowy Targ III (M)
Klub: KS „Gorce” Nowy Targ
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Hala "Gorce" MCSiR
al. Tysiąclecia 74
34-400 Nowy Targ
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Tomasz Klag (tel. 508 061 883)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NT 1/1 2018-09-19 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - „Power Rangers” Czarny Dunajec 10:4 (S) ⇑
2 5NT 1/3 2018-10-20 17:00 LKS Piotrowice II - KS „Gorce” Nowy Targ III  
3 5NT 1/4 2018-11-06 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - KS „Gorce” Nowy Targ IV 14:0 (S) ⇑
4 5NT 1/2 2018-11-07 20:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - ULKS „Lachowice” II 9:5 (S) ⇑
5 5NT 1/5 2018-11-10 14:00 MKS „Skawa” Wadowice II - KS „Gorce” Nowy Targ III 13:1 (S) ⇓
6 5NT 1/9 2018-12-14 18:00 LKS „Victoria” Nidek - KS „Gorce” Nowy Targ III 5:9 (S) ⇑
7 5NT 1/10 2019-01-11 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - KS „Gorce” Nowy Targ V 14:0 (S) ⇑
8 5NT 1/11 2019-01-19 14:00 MKS „Skawa” Wadowice III - KS „Gorce” Nowy Targ III 1:13 (S) ⇑
9 5NT 1/7 2019-01-23 18:00 KS „Unia” Naprawa - KS „Gorce” Nowy Targ III 3:11 (S) ⇑
10 5NT 1/8 2019-01-28 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - UKS „Tornado” Waksmund 10:4 (S) ⇑
11 5NT 2/3 2019-03-01 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - MKS „Skawa” Wadowice III 14:0 (S) ⇑
12 5NT 2/1 2019-03-04 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ V - KS „Gorce” Nowy Targ III 0:14 (S) ⇑
13 5NT 2/4 2019-03-18 18:00 „Power Rangers” Czarny Dunajec - KS „Gorce” Nowy Targ III 3:11 (S) ⇑
14 5NT 2/5 2019-04-05 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - KS „Unia” Naprawa 14:0 (S) ⇑
15 5NT 2/6 2019-04-25 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - LKS „Victoria” Nidek 11:3 (S) ⇑
16 5NT 2/7 2019-04-26 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ IV - KS „Gorce” Nowy Targ III 3:11 (S) ⇑
17 5NT 2/9 2019-05-10 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ III - MKS „Skawa” Wadowice II 10:4 (S) ⇑
18 5NT 2/2 2019-06-11 18:00 UKS „Tornado” Waksmund - KS „Gorce” Nowy Targ III 1:13 (S) ⇑
19 5NT 2/8 2019-06-12 18:00 ULKS „Lachowice” II - KS „Gorce” Nowy Targ III 7:7 (S) ⇔
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
DG
2
DM
3
KM
4
KM
5
KK
6
MB
1 (D) „Power Rangers” Czarny Dunajec 1,0   2,5 3,5 0,5 2,5 10
3 (D) KS „Gorce” Nowy Targ IV     3,5 3,5 3,5 3,5 14
4 (D) ULKS „Lachowice” II     2,0 3,5 1,0 2,5 9
5 (W) MKS „Skawa” Wadowice II     0,0 1,0 0,0 0,0 1
6 (W) LKS „Victoria” Nidek     0,0 3,5 2,0 3,5 9
7 (D) KS „Gorce” Nowy Targ V     3,5 3,5 3,5 3,5 14
8 (W) MKS „Skawa” Wadowice III 3,5     3,5 2,5 3,5 13
9 (W) KS „Unia” Naprawa 2,5 1,0   3,5 0,5 3,5 11
10 (D) UKS „Tornado” Waksmund     2,0 3,5 2,5 2,0 10
11 (D) MKS „Skawa” Wadowice III     3,5 3,5 3,5 3,5 14
12 (W) KS „Gorce” Nowy Targ V     3,5 3,5 3,5 3,5 14
13 (W) „Power Rangers” Czarny Dunajec     2,0 3,5 2,0 3,5 11
14 (D) KS „Unia” Naprawa     3,5 3,5 3,5 3,5 14
15 (D) LKS „Victoria” Nidek     2,0 3,5 3,0 2,5 11
16 (W) KS „Gorce” Nowy Targ IV     3,0 2,5 2,0 3,5 11
17 (D) MKS „Skawa” Wadowice II     1,0 3,5 2,0 3,5 10
18 (W) UKS „Tornado” Waksmund     3,5 3,5 2,5 3,5 13
19 (W) ULKS „Lachowice” II     1,0 1,5 2,0 2,5 7
Razem 7,0 1,0 36,5 57,5 40,0 54,0 196
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DŁUGOPOLSKI Grzegorz 2003 M 2018/2019 1024
2 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002 M 2018/2019 1023
3 KOWALCZYK Michał 2007 M 2019/2020 1510
4 KOWALKOWSKI Maciej 2004 M 2019/2020 1230
5 KWIATKOWSKI Kacper 2004 M 2018/2019 1467
6 MRUGAŁA Bartłomiej 2005 M 2019/2020 2131