MOKSiR Czchów (M)
Klub: MOKSiR Czchów
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Publiczne Gimnazjum w Czchowie
ul. Sądecka 185
32-860 Czchów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Mateusz Malik (tel. 790 608 602)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 ANCUKIEWICZ Adam 2004 M 2018/2019 2216
2 BRZĘK Magdalena 2003 K 2018/2019 2208
3 BRZĘK Patrycja 2005 K 2018/2019 2207
4 GAJDA Rafał 2000 M 2018/2019 2206
5 GAWEŁDA Anna 2002 K 2018/2019 2622
6 JELEŃ Michał 2005 M 2018/2019 2215
7 KANOWNIK Kajetan 2008 M 2018/2019 2175
8 ŁAGOSZ Adam 2003 M 2018/2019 2623
9 NIEĆ Andrzej 2005 M 2018/2019 2211
10 ŻAK Michał 2005 M 2018/2019 2213
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5T 1/3 2018-10-18 17:45 LUKS „Galux” Skrzyszów IV - MOKSiR Czchów 9:9 (S) ⇔
2 5T 1/4 2018-10-25 18:00 MOKSiR Czchów - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 5:13 (S) ⇓
3 5T 1/5 2018-11-08 18:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - MOKSiR Czchów 11:7 (S) ⇓
4 5T 1/8 2018-12-06 18:00 UKS „Jordan” Zakliczyn II - MOKSiR Czchów 8:10 (S) ⇑
5 5T 1/6 2018-12-12 18:00 MOKSiR Czchów - TG „Sokół” Brzesko II 9:9 (S) ⇔
6 5T 1/9 2018-12-13 18:00 MOKSiR Czchów - UKS „Sokół” Żabno 8:10 (S) ⇓
7 5T 1/7 2018-12-21 18:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - MOKSiR Czchów 12:6 (S) ⇓
8 5T 1/1 2018-12-22 10:00 MOKSiR Czchów - LKS „Vocovia” Wokowice 5:13 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BP
2
GR
3
KK
4
ŁA
5
NA
1 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów IV 2,0 3,0 2,0 2,0   9
2 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów II   4,5 0,0 0,5 0,0 5
3 (W) UKS „Villa Verde” Olesno IV 1,0 4,5 1,0 0,5   7
4 (W) UKS „Jordan” Zakliczyn II 2,5 4,5 1,5 1,5   10
5 (D) TG „Sokół” Brzesko II 2,5 4,0 1,5 1,0   9
6 (D) UKS „Sokół” Żabno 1,0 3,5 2,0 1,5   8
7 (W) LUKS „Sobolik” Sobolów   4,5 0,0 1,5 0,0 6
8 (D) LKS „Vocovia” Wokowice   1,5 0,0 2,5 1,0 5
Razem 9,0 30,0 8,0 11,0 1,0 59
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BRZĘK Patrycja 2005 K 2018/2019 2207
2 GAJDA Rafał 2000 M 2018/2019 2206
3 KANOWNIK Kajetan 2008 M 2018/2019 2175
4 ŁAGOSZ Adam 2003 M 2018/2019 2623
5 NIEĆ Andrzej 2005 M 2018/2019 2211