MOKSiR Czchów (M)
Klub: MOKSiR Czchów
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Publiczne Gimnazjum w Czchowie
ul. Sądecka 185
32-860 Czchów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Mateusz Malik (tel. 790 608 602)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 ANCUKIEWICZ Adam 2004 M 2018/2019 2216
2 BRZĘK Magdalena 2003 K 2018/2019 2208
3 BRZĘK Patrycja 2005 K 2018/2019 2207
4 GAJDA Rafał 2000 M 2018/2019 2206
5 GAWEŁDA Anna 2002 K 2018/2019 2622
6 JELEŃ Michał 2005 M 2018/2019 2215
7 KANOWNIK Kajetan 2008 M 2018/2019 2175
8 ŁAGOSZ Adam 2003 M 2018/2019 2623
9 NIEĆ Andrzej 2005 M 2018/2019 2211
10 ŻAK Michał 2005 M 2018/2019 2213
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5T 1/3 2018-10-18 17:45 LUKS „Galux” Skrzyszów IV - MOKSiR Czchów 9:9 (S) ⇔
2 5T 1/4 2018-10-25 18:00 MOKSiR Czchów - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 5:13 (S) ⇓
3 5T 1/5 2018-11-08 18:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - MOKSiR Czchów 11:7 (S) ⇓
4 5T 1/8 2018-12-06 18:00 UKS „Jordan” Zakliczyn II - MOKSiR Czchów 8:10 (S) ⇑
5 5T 1/6 2018-12-12 18:00 MOKSiR Czchów - TG „Sokół” Brzesko II 9:9 (S) ⇔
6 5T 1/9 2018-12-13 18:00 MOKSiR Czchów - UKS „Sokół” Żabno 8:10 (S) ⇓
7 5T 1/7 2018-12-21 18:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - MOKSiR Czchów 12:6 (S) ⇓
8 5T 1/1 2018-12-22 10:00 MOKSiR Czchów - LKS „Vocovia” Wokowice 5:13 (S) ⇓
9 5T 2/10 2019-02-07 18:00 UKS „Sokół” Żabno - MOKSiR Czchów 14:4 (S) ⇓
10 5T 2/11 2019-02-24 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - MOKSiR Czchów 13:5 (S) ⇓
11 5T 2/12 2019-03-07 18:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - MOKSiR Czchów 13:5 (S) ⇓
12 5T 2/13 2019-03-14 18:00 MOKSiR Czchów - LUKS „Galux” Skrzyszów IV 5:13 (S) ⇓
13 5T 2/17 2019-05-02 18:00 MOKSiR Czchów - UKS „Villa Verde” Olesno IV 7:11 (S) ⇓
14 5T 2/18 2019-05-07 18:00 MOKSiR Czchów - UKS „Jordan” Zakliczyn II 8:10 (S) ⇓
15 5T 2/14 2019-05-10 18:00 MOKSiR Czchów - LUKS „Sobolik” Sobolów 7:11 (S) ⇓
16 5T 2/16 2019-05-15 18:00 TG „Sokół” Brzesko II - MOKSiR Czchów 6:12 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BP
2
GR
3
GA
4
JM
5
KK
6
ŁA
7
NA
1 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów IV 2,0 3,0     2,0 2,0   9
2 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów II   4,5     0,0 0,5 0,0 5
3 (W) UKS „Villa Verde” Olesno IV 1,0 4,5     1,0 0,5   7
4 (W) UKS „Jordan” Zakliczyn II 2,5 4,5     1,5 1,5   10
5 (D) TG „Sokół” Brzesko II 2,5 4,0     1,5 1,0   9
6 (D) UKS „Sokół” Żabno 1,0 3,5     2,0 1,5   8
7 (W) LUKS „Sobolik” Sobolów   4,5     0,0 1,5 0,0 6
8 (D) LKS „Vocovia” Wokowice   1,5     0,0 2,5 1,0 5
9 (W) UKS „Sokół” Żabno 0,0 4,0     0,0   0,0 4
10 (W) LKS „Vocovia” Wokowice 1,5 2,5 0,0       1,0 5
11 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów II 0,0 4,0     1,0   0,0 5
12 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów IV 0,0 4,5   0,0 0,5     5
13 (D) UKS „Villa Verde” Olesno IV 1,0 4,5     1,5   0,0 7
14 (D) UKS „Jordan” Zakliczyn II 3,5 4,5   0,0     0,0 8
15 (D) LUKS „Sobolik” Sobolów   4,0     2,0 1,0 0,0 7
16 (W) TG „Sokół” Brzesko II 2,5 4,5     2,5 2,5   12
Razem 17,5 62,5 0,0 0,0 15,5 14,5 2,0 112
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BRZĘK Patrycja 2005 K 2018/2019 2207
2 GAJDA Rafał 2000 M 2018/2019 2206
3 GAWEŁDA Anna 2002 K 2018/2019 2622
4 JELEŃ Michał 2005 M 2018/2019 2215
5 KANOWNIK Kajetan 2008 M 2018/2019 2175
6 ŁAGOSZ Adam 2003 M 2018/2019 2623
7 NIEĆ Andrzej 2005 M 2018/2019 2211