UKS „Sokół” Żabno (M)
Klub: UKS „Sokół” Żabno
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żabnie
im. ks. Janusza St. Pasierba
ul. Przybyszowskiego 1
33-240 Żabno
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Tomasz Opioła (tel. 602 488 006)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CHOLEWA Dariusz 1998 M 2018/2019 189
2 CICH Adrian 2002 M 2018/2019 1686
3 DĄBROŚ Stanisław 1964 M 2018/2019 6
4 GAJDUR Krystian 2005 M 2018/2019 2564
5 GAJDUR Mikołaj 2006 M 2018/2019 2563
6 GAJOWY Mateusz 2006 M 2018/2019 1915
7 KIJOWSKI Jan 2002 M 2018/2019 1919
8 LECH Sylwester 1998 M 2018/2019 190
9 MLECZKO Mateusz 2004 M 2018/2019 2364
10 OSTROWSKI Artur 2005 M 2018/2019 2562
11 STAWARA Krystian 2005 M 2018/2019 1904
12 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976 M 2018/2019 1911
13 SZCZEPAŃSKI Oliwier 2007 M 2018/2019 1916
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5T 1/1 2018-09-25 17:30 UKS „Villa Verde” Olesno IV - UKS „Sokół” Żabno 7:11 (S) ⇑
2 5T 1/2 2018-10-04 18:00 UKS „Sokół” Żabno - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 1:17 (S) ⇓
3 5T 1/8 2018-10-14 11:00 UKS „Sokół” Żabno - LUKS „Sobolik” Sobolów 12:6 (S) ⇑
4 5T 1/3 2018-10-21 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - UKS „Sokół” Żabno  
5 5T 1/4 2018-10-28 11:00 UKS „Sokół” Żabno - TG „Sokół” Brzesko II  
6 5T 1/5 2018-11-11 11:00 UKS „Sokół” Żabno - LUKS „Galux” Skrzyszów IV  
7 5T 1/7 2018-11-30 18:00 MLUKS „Gulon” Zakliczyn II - UKS „Sokół” Żabno  
8 5T 1/9 2018-12-13 18:00 MOKSiR Czchów - UKS „Sokół” Żabno  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CA
2
DS
3
GM
4
KJ
5
OA
6
SK
7
SA
8
SO
1 (W) UKS „Villa Verde” Olesno IV 2,5 2,5   0,0   1,5 4,5   11
2 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów II 1,0   0,0 0,0 0,0 0,0     1
3 (D) LUKS „Sobolik” Sobolów 4,5 2,5     0,0 1,5 3,5 0,0 12
Razem 8,0 5,0 0,0 0,0 0,0 3,0 8,0 0,0 24
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CICH Adrian 2002 M 2018/2019 1686
2 DĄBROŚ Stanisław 1964 M 2018/2019 6
3 GAJOWY Mateusz 2006 M 2018/2019 1915
4 KIJOWSKI Jan 2002 M 2018/2019 1919
5 OSTROWSKI Artur 2005 M 2018/2019 2562
6 STAWARA Krystian 2005 M 2018/2019 1904
7 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976 M 2018/2019 1911
8 SZCZEPAŃSKI Oliwier 2007 M 2018/2019 1916