LUKS „Sobolik” Sobolów (M)
Klub: LUKS „Sobolik” Sobolów
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Dom Wiejski w Chrostowej
Chrostowa 52
32-742 Sobolów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Krzysztof Kluba (tel. 603 594 626)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5T 1/2 2018-10-07 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - LUKS „Sobolik” Sobolów 16:2 (S) ⇓
2 5T 1/8 2018-10-14 11:00 UKS „Sokół” Żabno - LUKS „Sobolik” Sobolów 12:6 (S) ⇓
3 5T 1/3 2018-10-20 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - LUKS „Sobolik” Sobolów 13:5 (S) ⇓
4 5T 1/4 2018-10-28 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Villa Verde” Olesno IV 13:5 (S) ⇑
5 5T 1/6 2018-11-23 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Jordan” Zakliczyn II 16:2 (S) ⇑
6 5T 1/5 2018-12-08 11:00 TG „Sokół” Brzesko II - LUKS „Sobolik” Sobolów 3:15 (S) ⇑
7 5T 1/9 2018-12-16 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - LUKS „Galux” Skrzyszów IV 8:10 (S) ⇓
8 5T 1/7 2018-12-21 18:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - MOKSiR Czchów 12:6 (S) ⇑
9 5T 2/11 2019-02-24 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Sokół” Żabno 8:10 (S) ⇓
10 5T 2/12 2019-03-08 18:00 UKS „Jordan” Zakliczyn II - LUKS „Sobolik” Sobolów 5:13 (S) ⇑
11 5T 2/13 2019-03-17 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - TG „Sokół” Brzesko II 13:5 (S) ⇑
12 5T 2/10 2019-03-23 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów IV - LUKS „Sobolik” Sobolów 9:9 (S) ⇔
13 5T 2/15 2019-04-07 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 4:14 (S) ⇓
14 5T 2/16 2019-04-28 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - LKS „Vocovia” Wokowice 5:13 (S) ⇓
15 5T 2/14 2019-05-10 18:00 MOKSiR Czchów - LUKS „Sobolik” Sobolów 7:11 (S) ⇑
16 5T 2/18 2019-05-12 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LUKS „Sobolik” Sobolów 11:7 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BB
2
BS
3
BJ
4
BS
5
KS
6
KM
7
KP
8
KK
9
RK
10
TS
1 (W) LKS „Vocovia” Wokowice           1,0 0,0   1,0 0,0 2
2 (W) UKS „Sokół” Żabno     3,0     2,0     1,0 0,0 6
3 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów II   0,0 2,5     1,5     1,0   5
4 (D) UKS „Villa Verde” Olesno IV     3,5     3,5     3,5 2,5 13
5 (D) UKS „Jordan” Zakliczyn II     3,5 4,5   4,5     3,5   16
6 (W) TG „Sokół” Brzesko II     4,5     3,5     3,5 3,5 15
7 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów IV     2,5     1,5     3,0 1,0 8
8 (D) MOKSiR Czchów       3,5   3,5     3,0 2,0 12
9 (D) UKS „Sokół” Żabno     2,0   3,5 0,5     2,0 0,0 8
10 (W) UKS „Jordan” Zakliczyn II       3,5 2,5       2,5 4,5 13
11 (D) TG „Sokół” Brzesko II   0,0 4,5     4,5 1,5     2,5 13
12 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów IV     3,5   2,5 2,5       0,5 9
13 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów II 0,0 0,0           2,0   2,0 4
14 (D) LKS „Vocovia” Wokowice           1,5   1,0 1,5 1,0 5
15 (W) MOKSiR Czchów         2,5 3,5     2,5 2,5 11
16 (W) UKS „Villa Verde” Olesno IV     1,5   0,0 3,0       2,5 7
Razem 0,0 0,0 31,0 11,5 11,0 36,5 1,5 3,0 28,0 24,5 147
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BABRAL Berenika 2008 K 2019/2020 2327
2 BABRAL Stanisław 2005 M 2019/2020 2328
3 BRATOWNIK Julia 2005 K 2019/2020 999
4 BRATOWNIK Sebastian 2001 M 2019/2020 425
5 KASIŃSKI Stanisław 1997 M 2019/2020 426
6 KĄCKI Mateusz 2002 M 2019/2020 1352
7 KĄCKI Patryk 2006 M 2019/2020 2330
8 KLUBA Krzysztof 1962 M 2019/2020 422
9 RAJZER Krzysztof 2003 M 2019/2020 995
10 TROJAŃSKI Sebastian 2003 M 2019/2020 2325