LUKS „Sobolik” Sobolów (M)
Klub: LUKS „Sobolik” Sobolów
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Dom Wiejski w Chrostowej
Chrostowa 52
32-742 Sobolów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Krzysztof Kluba (tel. 603 594 626)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BABRAL Berenika 2008 K 2018/2019 2327
2 BABRAL Stanisław 2005 M 2018/2019 2328
3 BABRAL Tomasz 2009 M 2018/2019 2326
4 BRATOWNIK Julia 2005 K 2018/2019 999
5 BRATOWNIK Sebastian 2001 M 2018/2019 425
6 DURAK Ewelina 1989 K 2018/2019 427
7 KASIŃSKI Stanisław 1997 M 2018/2019 426
8 KĄCKI Mateusz 2002 M 2018/2019 1352
9 KĄCKI Patryk 2006 M brak 2330
10 KLUBA Krzysztof 1962 M 2018/2019 422
11 KUCHARCZYK Dominik 2003 M 2018/2019 2329
12 KUSKA Karol 2005 M 2018/2019 2331
13 KUSKA Mikołaj 2009 M 2018/2019 2324
14 NOWAK Jan 1971 M 2018/2019 423
15 NOWAK Patryk 1997 M 2018/2019 424
16 RAJZER Aleksandra 2000 K 2018/2019 428
17 RAJZER Krzysztof 2003 M 2018/2019 995
18 STATEK Paweł 2004 M 2018/2019 997
19 STATEK Szymon 2009 M 2018/2019 2323
20 TROJAŃSKI Sebastian 2003 M 2018/2019 2325
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5T 1/2 2018-10-07 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - LUKS „Sobolik” Sobolów 16:2 (S) ⇓
2 5T 1/8 2018-10-14 11:00 UKS „Sokół” Żabno - LUKS „Sobolik” Sobolów 12:6 (S) ⇓
3 5T 1/3 2018-10-20 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - LUKS „Sobolik” Sobolów 13:5 (S) ⇓
4 5T 1/4 2018-10-28 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Villa Verde” Olesno IV 13:5 (S) ⇑
5 5T 1/6 2018-11-23 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - MLUKS „Gulon” Zakliczyn II 16:2 (S) ⇑
6 5T 1/5 2018-12-08 11:00 TG „Sokół” Brzesko II - LUKS „Sobolik” Sobolów 3:15 (S) ⇑
7 5T 1/9 2018-12-16 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - LUKS „Galux” Skrzyszów IV  
8 5T 1/7 do ustalenia LUKS „Sobolik” Sobolów - MOKSiR Czchów  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BS
2
BJ
3
BS
4
KM
5
KP
6
RK
7
TS
1 (W) LKS „Vocovia” Wokowice       1,0 0,0 1,0 0,0 2
2 (W) UKS „Sokół” Żabno   3,0   2,0   1,0 0,0 6
3 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów II 0,0 2,5   1,5   1,0   5
4 (D) UKS „Villa Verde” Olesno IV   3,5   3,5   3,5 2,5 13
5 (D) MLUKS „Gulon” Zakliczyn II   3,5 4,5 4,5   3,5   16
6 (W) TG „Sokół” Brzesko II   4,5   3,5   3,5 3,5 15
Razem 0,0 17,0 4,5 16,0 0,0 13,5 6,0 57
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 BABRAL Stanisław 2005 M 2018/2019 2328
2 BRATOWNIK Julia 2005 K 2018/2019 999
3 BRATOWNIK Sebastian 2001 M 2018/2019 425
4 KĄCKI Mateusz 2002 M 2018/2019 1352
5 KĄCKI Patryk 2006 M brak 2330
6 RAJZER Krzysztof 2003 M 2018/2019 995
7 TROJAŃSKI Sebastian 2003 M 2018/2019 2325