LUKS „Galux” Skrzyszów IV (M)
Klub: LUKS „Skrzyszów”
Numer drużyny: IV
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkoły Podstawowej Nr 1 i Gimnazjum w Skrzyszowie
33-156 Skrzyszów 629A
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Zygmunt Szmyd (tel. 786 847 025)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Eligiusz Para (tel. 694 223 883)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 JASIELSKI Franciszek 1965 M 2018/2019 347
2 JASIELSKI Marek 1968 M 2018/2019 348
3 KANIA Jan 1952 M 2018/2019 1135
4 KASPRZYK Michalina 2002 K 2018/2019 1183
5 KĄDZIOŁKA Gabriela 2002 K 2018/2019 1933
6 KORUS Paweł 2002 M 2018/2019 1932
7 KOZIOŁ Jarosław 1971 M 2018/2019 370
8 KOZIOŁ Wiesław 1964 M 2018/2019 725
9 KOZIOŁ Zuzanna 2002 K 2018/2019 726
10 ŁĄTKA Jarosław 1977 M 2017/2018 375
11 PARA Eligiusz 1954 M 2018/2019 946
12 PIS Kamil 1991 M 2017/2018 371
13 PIS Konrad 2003 M 2018/2019 1184
14 PIS Marcin 1996 M 2017/2018 372
15 PODGÓRSKI Jan 1959 M 2018/2019 945
16 SZMYD Zygmunt 1954 M 2018/2019 947
17 TABOR Marcin 1981 M 2018/2019 376
18 ŻUROWSKI Dariusz 1976 M 2018/2019 374
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5T 1/1 2018-09-23 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów IV - TG „Sokół” Brzesko II 13:5 (S) ⇑
2 5T 1/2 2018-10-07 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LUKS „Galux” Skrzyszów IV 8:10 (S) ⇑
3 5T 1/3 2018-10-21 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów IV - MOKSiR Czchów  
4 5T 1/4 2018-10-28 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów IV - MLUKS „Gulon” Zakliczyn II  
5 5T 1/5 2018-11-11 11:00 UKS „Sokół” Żabno - LUKS „Galux” Skrzyszów IV  
6 5T 1/6 2018-11-25 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - LUKS „Galux” Skrzyszów IV  
7 5T 1/7 2018-12-02 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów IV - LZS „Solidarni” Mędrzechów II  
8 5T 1/9 2018-12-16 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - LUKS „Galux” Skrzyszów IV  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
KJ
2
KG
3
PE
4
PJ
5
SZ
1 (D) TG „Sokół” Brzesko II   2,5 3,5 3,5 3,5 13
2 (W) UKS „Villa Verde” Olesno IV 2,5   2,5 3,5 1,5 10
Razem 2,5 2,5 6,0 7,0 5,0 23
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 KANIA Jan 1952 M 2018/2019 1135
2 KĄDZIOŁKA Gabriela 2002 K 2018/2019 1933
3 PARA Eligiusz 1954 M 2018/2019 946
4 PODGÓRSKI Jan 1959 M 2018/2019 945
5 SZMYD Zygmunt 1954 M 2018/2019 947