TG „Sokół” Brzesko II (M)
Klub: TG „Sokół” Brzesko
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2
im. Bohaterów Westerplatte
ul. Piastowska 2
32-800 Brzesko
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Wacław Piękosz (tel. 505 930 462)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5T 1/1 2018-09-23 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów IV - TG „Sokół” Brzesko II 13:5 (S) ⇓
2 5T 1/2 2018-10-09 18:00 TG „Sokół” Brzesko II - UKS „Jordan” Zakliczyn II 4:14 (S) ⇓
3 5T 1/4 2018-10-18 18:00 UKS „Sokół” Żabno - TG „Sokół” Brzesko II 12:6 (S) ⇓
4 5T 1/7 2018-12-02 11:00 TG „Sokół” Brzesko II - LKS „Vocovia” Wokowice 1:17 (S) ⇓
5 5T 1/5 2018-12-08 11:00 TG „Sokół” Brzesko II - LUKS „Sobolik” Sobolów 3:15 (S) ⇓
6 5T 1/8 2018-12-11 18:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - TG „Sokół” Brzesko II 18:0 (S) ⇓
7 5T 1/6 2018-12-12 18:00 MOKSiR Czchów - TG „Sokół” Brzesko II 9:9 (S) ⇔
8 5T 1/9 2018-12-16 10:00 TG „Sokół” Brzesko II - UKS „Villa Verde” Olesno IV 5:13 (S) ⇓
9 5T 2/10 2019-02-10 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - TG „Sokół” Brzesko II 15:3 (S) ⇓
10 5T 2/12 2019-02-15 17:30 TG „Sokół” Brzesko II - UKS „Sokół” Żabno 5:13 (S) ⇓
11 5T 2/13 2019-03-17 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - TG „Sokół” Brzesko II 13:5 (S) ⇓
12 5T 2/14 2019-03-31 11:00 TG „Sokół” Brzesko II - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 3:15 (S) ⇓
13 5T 2/15 2019-04-07 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - TG „Sokół” Brzesko II 12:6 (S) ⇓
14 5T 2/11 2019-04-14 11:00 TG „Sokół” Brzesko II - LUKS „Galux” Skrzyszów IV 4:14 (S) ⇓
15 5T 2/17 2019-05-10 18:00 UKS „Jordan” Zakliczyn II - TG „Sokół” Brzesko II 9:9 (S) ⇔
16 5T 2/16 2019-05-15 18:00 TG „Sokół” Brzesko II - MOKSiR Czchów 6:12 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
ND
2
PJ
3
PN
4
PW
5
RM
1 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów IV 0,0 1,0 0,0 4,0   5
2 (D) UKS „Jordan” Zakliczyn II 1,0 2,0 0,0   1,0 4
3 (W) UKS „Sokół” Żabno 2,5 2,5 0,0   1,0 6
4 (D) LKS „Vocovia” Wokowice 0,0 1,0 0,0   0,0 1
5 (D) LUKS „Sobolik” Sobolów 0,0 3,0 0,0   0,0 3
6 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów II 0,0 0,0 0,0   0,0 0
7 (W) MOKSiR Czchów 1,0 3,5   3,5 1,0 9
8 (D) UKS „Villa Verde” Olesno IV 0,0 1,0   3,0 1,0 5
9 (W) LKS „Vocovia” Wokowice 0,0 0,5 0,0 2,5 0,0 3
10 (D) UKS „Sokół” Żabno 1,0 1,0 1,0 0,0 2,0 5
11 (W) LUKS „Sobolik” Sobolów 0,0 2,0 0,0 2,0 1,0 5
12 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów II 0,0 1,0 0,0 2,0 0,0 3
13 (W) UKS „Villa Verde” Olesno IV 1,5 3,5 0,0 1,0 0,0 6
14 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów IV 0,0 1,0 0,0 2,5 0,5 4
15 (W) UKS „Jordan” Zakliczyn II 0,5 2,5 0,0 4,5 1,5 9
16 (D) MOKSiR Czchów   2,0 0,0 3,0 1,0 6
Razem 7,5 27,5 1,0 28,0 10,0 74
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 NOWAK Dawid 2004 M 2019/2020 2353
2 PIĘKOSZ Jakub 2004 M 2019/2020 2336
3 PIĘKOSZ Natalia 2005 K 2019/2020 2335
4 PIĘKOSZ Wacław 1964 M 2019/2020 2337
5 RACHWAŁ Maciej 2007 M 2019/2020 2643