UKS „Villa Verde” Olesno IV (M)
Klub: UKS Olesno
Numer drużyny: IV
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego
ul. Szkolna 5
33-210 Olesno
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Tomasz Prochazka (tel. 515 164 983)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5T 1/1 2018-09-25 17:30 UKS „Villa Verde” Olesno IV - UKS „Sokół” Żabno 7:11 (S) ⇓
2 5T 1/2 2018-10-07 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LUKS „Galux” Skrzyszów IV 8:10 (S) ⇓
3 5T 1/3 2018-10-19 18:00 UKS „Jordan” Zakliczyn II - UKS „Villa Verde” Olesno IV 5:13 (S) ⇑
4 5T 1/4 2018-10-28 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Villa Verde” Olesno IV 13:5 (S) ⇓
5 5T 1/5 2018-11-08 18:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - MOKSiR Czchów 11:7 (S) ⇑
6 5T 1/6 2018-11-22 18:30 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - UKS „Villa Verde” Olesno IV 13:5 (S) ⇓
7 5T 1/9 2018-12-16 10:00 TG „Sokół” Brzesko II - UKS „Villa Verde” Olesno IV 5:13 (S) ⇑
8 5T 1/8 2018-12-23 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LKS „Vocovia” Wokowice 2:16 (S) ⇓
9 5T 2/11 2019-03-03 10:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 6:12 (S) ⇓
10 5T 2/12 2019-03-10 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - UKS „Villa Verde” Olesno IV 11:7 (S) ⇓
11 5T 2/13 2019-03-19 18:00 UKS „Sokół” Żabno - UKS „Villa Verde” Olesno IV 11:7 (S) ⇓
12 5T 2/14 2019-03-31 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów IV - UKS „Villa Verde” Olesno IV 7:11 (S) ⇑
13 5T 2/15 2019-04-07 15:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - TG „Sokół” Brzesko II 12:6 (S) ⇑
14 5T 2/17 2019-05-02 18:00 MOKSiR Czchów - UKS „Villa Verde” Olesno IV 7:11 (S) ⇑
15 5T 2/16 2019-05-09 18:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - UKS „Jordan” Zakliczyn II 17:1 (S) ⇑
16 5T 2/18 2019-05-12 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LUKS „Sobolik” Sobolów 11:7 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
KP
2
PP
3
PT
4
TS
5
WK
1 (D) UKS „Sokół” Żabno   1,0 3,0 1,0 2,0 7
2 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów IV 3,0 2,0 2,0   1,0 8
3 (W) UKS „Jordan” Zakliczyn II   3,5 4,5 2,0 3,0 13
4 (W) LUKS „Sobolik” Sobolów   0,0 4,0 0,0 1,0 5
5 (D) MOKSiR Czchów   3,5 3,5 1,0 3,0 11
6 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów II   0,0 3,0 0,5 1,5 5
7 (W) TG „Sokół” Brzesko II   3,5 4,5 1,5 3,5 13
8 (D) LKS „Vocovia” Wokowice   0,0 2,0 0,0 0,0 2
9 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów II   0,0 4,5 0,0 1,5 6
10 (W) LKS „Vocovia” Wokowice   0,0 4,5 1,0 1,5 7
11 (W) UKS „Sokół” Żabno 0,0 2,0 3,0 0,0 2,0 7
12 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów IV 3,5 1,0 4,5 0,0 2,0 11
13 (D) TG „Sokół” Brzesko II   1,0 4,5 3,0 3,5 12
14 (W) MOKSiR Czchów   2,0 3,5 2,0 3,5 11
15 (D) UKS „Jordan” Zakliczyn II 4,0 4,0 4,5 4,5   17
16 (D) LUKS „Sobolik” Sobolów 3,5 0,0 4,5 1,0 2,0 11
Razem 14,0 23,5 60,0 17,5 31,0 146
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 KUDŁA Paweł 1985 M 2019/2020 1802
2 PROCHAZKA Piotr 2004 M 2019/2020 1923
3 PROCHAZKA Tomasz 1974 M 2019/2020 1922
4 TOBIASZ Szymon 2006 M 2019/2020 1519
5 WAJDA Kamil 2003 M 2019/2020 1927