LKS „Vocovia” Wokowice (M)
Klub: LKS „Vocovia” Wokowice
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Wokowice ul. Centralna 44
32-823 Biadoliny Szlacheckie
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Marek Przybyło (tel. 603 853 158)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5T 1/2 2018-10-07 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - LUKS „Sobolik” Sobolów 16:2 (S) ⇑
2 5T 1/3 2018-10-21 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - UKS „Sokół” Żabno 16:2 (S) ⇑
3 5T 1/6 2018-11-25 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - LUKS „Galux” Skrzyszów IV 14:4 (S) ⇑
4 5T 1/7 2018-12-02 11:00 TG „Sokół” Brzesko II - LKS „Vocovia” Wokowice 1:17 (S) ⇑
5 5T 1/9 2018-12-16 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 13:5 (S) ⇑
6 5T 1/1 2018-12-22 10:00 MOKSiR Czchów - LKS „Vocovia” Wokowice 5:13 (S) ⇑
7 5T 1/5 2018-12-22 12:00 UKS „Jordan” Zakliczyn II - LKS „Vocovia” Wokowice 2:16 (S) ⇑
8 5T 1/8 2018-12-23 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LKS „Vocovia” Wokowice 2:16 (S) ⇑
9 5T 2/10 2019-02-10 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - TG „Sokół” Brzesko II 15:3 (S) ⇑
10 5T 2/11 2019-02-24 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - MOKSiR Czchów 13:5 (S) ⇑
11 5T 2/12 2019-03-10 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - UKS „Villa Verde” Olesno IV 11:7 (S) ⇑
12 5T 2/13 2019-03-17 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - UKS „Jordan” Zakliczyn II 16:2 (S) ⇑
13 5T 2/15 2019-04-07 11:00 UKS „Sokół” Żabno - LKS „Vocovia” Wokowice 3:15 (S) ⇑
14 5T 2/16 2019-04-28 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - LKS „Vocovia” Wokowice 5:13 (S) ⇑
15 5T 2/17 2019-05-04 17:30 LUKS „Galux” Skrzyszów IV - LKS „Vocovia” Wokowice 6:12 (S) ⇑
16 5T 2/18 2019-05-12 11:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - LKS „Vocovia” Wokowice 4:14 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
DB
2
FP
3
GA
4
KK
5
MT
6
PM
7
RW
8
SJ
9
SS
10
ZS
1 (D) LUKS „Sobolik” Sobolów   4,5 4,5   0,5   3,0 3,5     16
2 (D) UKS „Sokół” Żabno     4,5   3,5   4,5 3,5     16
3 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów IV   4,5 4,5       2,5 2,5     14
4 (W) TG „Sokół” Brzesko II     4,5 3,5     4,5 4,5     17
5 (D) LZS „Solidarni” Mędrzechów II   4,5 3,5 0,0     3,0 2,0     13
6 (W) MOKSiR Czchów   2,0 4,5 0,0     4,5   2,0   13
7 (W) UKS „Jordan” Zakliczyn II   4,5 1,0 1,5     4,5   4,5   16
8 (W) UKS „Villa Verde” Olesno IV   4,5 3,5       3,5 4,5     16
9 (D) TG „Sokół” Brzesko II 3,0   4,0 2,0     2,5 3,5     15
10 (D) MOKSiR Czchów 3,5 4,5   2,0     1,0 1,0   1,0 13
11 (D) UKS „Villa Verde” Olesno IV 1,0   3,0       3,5 3,5     11
12 (D) UKS „Jordan” Zakliczyn II 4,0     3,0     4,5 4,5     16
13 (W) UKS „Sokół” Żabno 2,5 4,5   2,0     2,5 3,5     15
14 (W) LUKS „Sobolik” Sobolów         4,0 0,5 4,5 4,0     13
15 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów IV 0,0 4,5 1,5       3,5 2,5     12
16 (W) LZS „Solidarni” Mędrzechów II 1,0 4,5 2,5       1,5 4,5     14
Razem 15,0 42,5 41,5 14,0 8,0 0,5 53,5 47,5 6,5 1,0 230
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 DĄBROWA Bolesław 1963 M 2018/2019 747
2 FLĄDRO Piotr 1982 M 2019/2020 742
3 GAWLIK Adam 1989 M 2019/2020 362
4 KAJFASZ Krystian 2002 M 2018/2019 2390
5 MADEJ Tomasz 1979 M 2019/2020 2391
6 PRZYBYŁO Marek 1955 M 2019/2020 745
7 RĘBACZ Wojciech 1985 M 2019/2020 1232
8 SKRZYŃSKI Janusz 1970 M 2019/2020 1147
9 STYRNA Stanisław 1943 M 2018/2019 740
10 ZNAMIROWSKI Sebastian 2002 M 2018/2019 2389