LZS „Solidarni” Mędrzechów II (M)
Klub: LZS Mędrzechów
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Mari Konopnickiej w Mędrzechowie
Rynek 440
33-221 Mędrzechów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Zenon Woliński (tel. 667 020 235)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5T 1/1 2018-09-22 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - UKS „Jordan” Zakliczyn II 17:1 (S) ⇑
2 5T 1/2 2018-10-04 18:00 UKS „Sokół” Żabno - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 1:17 (S) ⇑
3 5T 1/3 2018-10-20 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - LUKS „Sobolik” Sobolów 13:5 (S) ⇑
4 5T 1/4 2018-10-25 18:00 MOKSiR Czchów - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 5:13 (S) ⇑
5 5T 1/6 2018-11-22 18:30 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - UKS „Villa Verde” Olesno IV 13:5 (S) ⇑
6 5T 1/7 2018-12-06 18:00 LUKS „Galux” Skrzyszów IV - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 6:12 (S) ⇑
7 5T 1/8 2018-12-11 18:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - TG „Sokół” Brzesko II 18:0 (S) ⇑
8 5T 1/9 2018-12-16 11:00 LKS „Vocovia” Wokowice - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 13:5 (S) ⇓
9 5T 2/10 2019-02-08 18:00 UKS „Jordan” Zakliczyn II - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 2:16 (S) ⇑
10 5T 2/17 2019-02-11 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - UKS „Sokół” Żabno 16:2 (S) ⇑
11 5T 2/11 2019-03-03 10:00 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 6:12 (S) ⇑
12 5T 2/12 2019-03-07 18:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - MOKSiR Czchów 13:5 (S) ⇑
13 5T 2/14 2019-03-31 11:00 TG „Sokół” Brzesko II - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 3:15 (S) ⇑
14 5T 2/15 2019-04-07 11:00 LUKS „Sobolik” Sobolów - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 4:14 (S) ⇑
15 5T 2/16 2019-04-27 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - LUKS „Galux” Skrzyszów IV 5:13 (S) ⇓
16 5T 2/18 2019-05-12 11:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - LKS „Vocovia” Wokowice 4:14 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CA
2
KK
3
RA
4
TA
5
WA
6
WR
7
ZM
8
ZM
1 (D) UKS „Jordan” Zakliczyn II 4,5 1,0 2,5 4,5     4,5   17
2 (W) UKS „Sokół” Żabno 2,5   3,5 4,5   4,0 2,5   17
3 (D) LUKS „Sobolik” Sobolów 4,0 0,0 4,5 3,5       1,0 13
4 (W) MOKSiR Czchów 3,0   3,5 3,5   3,0     13
5 (D) UKS „Villa Verde” Olesno IV   1,0 4,5 2,5   3,0 2,0   13
6 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów IV   0,0 4,5 3,5   2,0 2,0   12
7 (D) TG „Sokół” Brzesko II 4,5 4,5 4,5 4,5         18
8 (W) LKS „Vocovia” Wokowice 0,0   2,5 1,5     1,0   5
9 (W) UKS „Jordan” Zakliczyn II     4,5 4,5 4,0 3,0     16
10 (D) UKS „Sokół” Żabno 4,5   4,5 4,5 2,5     0,0 16
11 (W) UKS „Villa Verde” Olesno IV 3,0   3,5 2,5 3,0       12
12 (D) MOKSiR Czchów 3,5 1,0 1,0 3,5 0,5 3,5     13
13 (W) TG „Sokół” Brzesko II 3,5 2,5   4,5 1,5     3,0 15
14 (W) LUKS „Sobolik” Sobolów 4,5 2,5 4,5         2,5 14
15 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów IV 0,0 0,0 2,5 2,5         5
16 (D) LKS „Vocovia” Wokowice 1,0 1,0   2,0       0,0 4
Razem 38,5 13,5 50,5 52,0 11,5 18,5 12,0 6,5 203
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 CZUPRYNA Andrzej 1964 M 2019/2020 2265
2 KRAWIEC Kamil 2000 M 2019/2020 1910
3 RUSEK Andrzej 1967 M 2019/2020 1111
4 TOBIASZ Andrzej 1976 M 2019/2020 1377
5 WOLIŃSKI Andrzej 1962 M 2019/2020 724
6 WOLIŃSKI Radosław 1990 M 2019/2020 722
7 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969 M 2019/2020 730
8 ZIMOWSKI Mateusz 1993 M 2019/2020 2620