KS „Podwawelski” Kraków VI (M)
Klub: KS „Podwawelski” Kraków
Numer drużyny: VI
Adres sali rozgrywek:
ul. Komandosów 21
30-334 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jacek Poroszewski (tel. 602 443 612)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 KORDAS Konrad 1987 M 2018/2019 2595
2 KRAWCZYK Kacper 2001 M 2018/2019 1711
3 KUREK Kinga 2001 K 2018/2019 2599
4 MAJKOWSKI Andrzej 1963 M 2018/2019 2598
5 OCZKOŚ Agata 2004 K 2018/2019 2625
6 POROSZEWSKI Jacek 1977 M 2018/2019 2592
7 SIEDLECKI Antoni 2004 M 2018/2019 2596
8 SLIEPUSHENKO Andrii 1982 M 2018/2019 2597
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2018-09-22 13:00 KS „Podwawelski” Kraków VI - TKS „Opoka” Trzebinia II 4:10 (S) ⇓
2 5K 1/2 2018-09-29 10:00 KS „Bronowianka” Kraków V - KS „Podwawelski” Kraków VI 12:2 (S) ⇓
3 5K 1/3 2018-10-20 13:00 KS „Podwawelski” Kraków VI - „Q Team” Kraków 0:14 (S) ⇓
4 5K 1/4 2018-10-27 11:00 PKS „Porta” Kraków I - KS „Podwawelski” Kraków VI  
5 5K 1/5 2018-11-10 13:00 KS „Podwawelski” Kraków VI - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I  
6 5K 1/6 2018-11-25 16:00 KS „Jordan” Kraków - KS „Podwawelski” Kraków VI  
7 5K 1/7 2018-12-01 13:00 KS „Podwawelski” Kraków VI - MKS KSOS Kraków IV  
8 5K 1/8 2018-12-09 15:30 LKS „Wisła” Rząska II - KS „Podwawelski” Kraków VI  
9 5K 1/9 2018-12-15 13:00 KS „Podwawelski” Kraków VI - SSL „Wielmożanka” Wielmoża  
10 5K 1/10 2019-01-12 13:00 KS „Podwawelski” Kraków VI - LKS „Kłos” Olkusz  
11 5K 1/12 2019-02-02 13:00 KS „Podwawelski” Kraków VI - UKS „Gryf” Gdów II  
12 5K 1/13 2019-02-09 16:00 UKS „Rokicie” Szczytniki I - KS „Podwawelski” Kraków VI  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
KK
2
KK
3
KK
4
MA
5
OA
6
PJ
7
SA
8
SA
1 (D) TKS „Opoka” Trzebinia II 0,5 0,5 1,0 1,0   1,0 0,0   4
2 (W) KS „Bronowianka” Kraków V 0,0 0,0 0,0     2,0 0,0 0,0 2
3 (D) „Q Team” Kraków   0,0 0,0 0,0 0,0     0,0 0
Razem 0,5 0,5 1,0 1,0 0,0 3,0 0,0 0,0 6
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 KORDAS Konrad 1987 M 2018/2019 2595
2 KRAWCZYK Kacper 2001 M 2018/2019 1711
3 KUREK Kinga 2001 K 2018/2019 2599
4 MAJKOWSKI Andrzej 1963 M 2018/2019 2598
5 OCZKOŚ Agata 2004 K 2018/2019 2625
6 POROSZEWSKI Jacek 1977 M 2018/2019 2592
7 SIEDLECKI Antoni 2004 M 2018/2019 2596
8 SLIEPUSHENKO Andrii 1982 M 2018/2019 2597