KS „Podwawelski” Kraków VI (M)
Klub: KS „Podwawelski” Kraków
Numer drużyny: VI
Adres sali rozgrywek:
ul. Komandosów 21
30-334 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jacek Poroszewski (tel. 602 443 612)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2018-09-22 13:00 KS „Podwawelski” Kraków VI - TKS „Opoka” Trzebinia II 4:10 (S) ⇓
2 5K 1/2 2018-09-29 10:00 KS „Bronowianka” Kraków V - KS „Podwawelski” Kraków VI 12:2 (S) ⇓
3 5K 1/3 2018-10-20 13:00 KS „Podwawelski” Kraków VI - „Q Team” Kraków 0:14 (S) ⇓
4 5K 1/4 2018-10-28 11:00 PKS „Porta” Kraków I - KS „Podwawelski” Kraków VI 13:1 (S) ⇓
5 5K 1/5 2018-11-17 13:00 KS „Podwawelski” Kraków VI - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I 3:11 (S) ⇓
6 5K 1/6 2018-11-25 16:00 KS „Jordan” Kraków - KS „Podwawelski” Kraków VI 9:5 (S) ⇓
7 5K 1/7 2018-11-30 18:00 KS „Podwawelski” Kraków VI - MKS KSOS Kraków IV 6:8 (S) ⇓
8 5K 1/8 2018-12-09 15:30 LKS „Wisła” Rząska II - KS „Podwawelski” Kraków VI 5:9 (S) ⇑
9 5K 1/9 2018-12-15 13:00 KS „Podwawelski” Kraków VI - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 1:13 (S) ⇓
10 5K 1/10 2019-01-12 13:00 KS „Podwawelski” Kraków VI - LKS „Kłos” Olkusz 0:14 (S) ⇓
11 5K 1/12 2019-02-02 16:30 KS „Podwawelski” Kraków VI - UKS „Gryf” Gdów II 0:14 (S) ⇓
12 5K 1/13 2019-02-10 16:00 UKS „Rokicie” Szczytniki I - KS „Podwawelski” Kraków VI 8:6 (S) ⇓
13 5K 2/14 2019-02-23 12:30 KS „Podwawelski” Kraków VI - KS „Jordan” Kraków 5:9 (S) ⇓
14 5K 2/20 2019-03-15 18:00 MKS KSOS Kraków IV - KS „Podwawelski” Kraków VI 11:3 (S) ⇓
15 5K 2/15 2019-03-17 09:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - KS „Podwawelski” Kraków VI 10:4 (S) ⇓
16 5K 2/16 2019-03-30 13:00 KS „Podwawelski” Kraków VI - UKS „Rokicie” Szczytniki I 1:13 (S) ⇓
17 5K 2/17 2019-04-06 13:00 KS „Podwawelski” Kraków VI - KS „Bronowianka” Kraków V 3:11 (S) ⇓
18 5K 2/19 2019-05-04 13:00 KS „Podwawelski” Kraków VI - LKS „Wisła” Rząska II 8:6 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
KK
2
KK
3
KK
4
MA
5
OA
6
PA
7
PJ
8
SA
9
SA
1 (D) TKS „Opoka” Trzebinia II 0,5 0,5 1,0 1,0     1,0 0,0   4
2 (W) KS „Bronowianka” Kraków V 0,0 0,0 0,0       2,0 0,0 0,0 2
3 (D) „Q Team” Kraków   0,0 0,0 0,0 0,0       0,0 0
4 (W) PKS „Porta” Kraków I 0,0 1,0 0,0 0,0 0,0     0,0 0,0 1
5 (D) LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I 0,0 2,0 0,0       0,0 1,0   3
6 (W) KS „Jordan” Kraków   3,0 0,0       2,0 0,0   5
7 (D) MKS KSOS Kraków IV 0,0 2,0 1,5       2,5     6
8 (W) LKS „Wisła” Rząska II 0,5 3,5 1,5       1,5 2,0   9
9 (D) SSL „Wielmożanka” Wielmoża 0,0 0,0 0,5     0,0 0,5 0,0   1
10 (D) LKS „Kłos” Olkusz 0,0   0,0     0,0 0,0 0,0   0
11 (D) UKS „Gryf” Gdów II 0,0 0,0 0,0     0,0   0,0   0
12 (W) UKS „Rokicie” Szczytniki I 0,0 3,0 0,0     0,0 2,0 1,0   6
13 (D) KS „Jordan” Kraków   1,0 1,5     0,0 2,5     5
14 (W) MKS KSOS Kraków IV 0,0 0,0 0,0     0,0 3,0 0,0   3
15 (W) TKS „Opoka” Trzebinia II 1,0 1,0 0,0     0,0 2,0 0,0   4
16 (D) UKS „Rokicie” Szczytniki I 0,0 1,0 0,0     0,0   0,0   1
17 (D) KS „Bronowianka” Kraków V 0,0 1,5 1,0     0,5     0,0 3
18 (D) LKS „Wisła” Rząska II   2,5 1,0     1,5 3,0 0,0   8
Razem 2,0 22,0 8,0 1,0 0,0 2,0 22,0 4,0 0,0 61
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Ost. licenc. Nr KOZTS
1 KORDAS Konrad 1987 M 2019/2020 2595
2 KRAWCZYK Kacper 2001 M 2019/2020 1711
3 KUREK Kinga 2001 K 2019/2020 2599
4 MAJKOWSKI Andrzej 1963 M 2018/2019 2598
5 OCZKOŚ Agata 2004 K 2018/2019 2625
6 PIETROW Aleksander 2002 M 2019/2020 2730
7 POROSZEWSKI Jacek 1977 M 2019/2020 2592
8 SIEDLECKI Antoni 2004 M 2019/2020 2596
9 SLIEPUSHENKO Andrii 1982 M 2018/2019 2597