Najbliższe spotkania do rozegrania
Liga Runda/
Kolejka
Termin
meczu
Mecz
3M 1/7 2017-11-24 18:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - KS „Bronowianka” Kraków III
5NT 1/6 2017-11-24 18:00 KTS „Victoria” Spytkowice II - LKS „Victoria” Nidek
5NT 1/6 2017-11-24 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ V - MKS „Skawa” Wadowice II
5NT 1/6 2017-11-24 18:00 KS „Łęgi” Nowa Biała - KS „Gorce” Nowy Targ IV
6K 1/7 2017-11-24 18:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - UKS „Gryf” Gdów II
2M 1/4 2017-11-24 21:15 „Witmar-Podwawelski” Kraków - ULKS „Lachowice”
4Z 1/7 2017-11-25 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - UKS „Polfin” Oświęcim
5T 1/7 2017-11-25 11:00 TG „Sokół” Brzesko III - MOSiR Tuchów
5K 1/7 2017-11-25 13:00 MKS KSOS Kraków III - KS „Górnik” Wieliczka II
2M 1/8 2017-11-25 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice
2M 1/8 2017-11-25 16:00 „Witmar-Podwawelski” Kraków - AZS PWSW MLKS „Nurt” Przemyśl
2M 1/8 2017-11-25 16:00 ULKS „Lachowice” - UKS „Zarabie” Myślenice
4W 1/9 2017-11-25 16:00 LKS „Dobrzanka” Dobra - TG „Sokół” Brzesko
6K 1/7 2017-11-25 16:00 UKS „Rokicie” Szczytniki II - LKS „Wisła” Rząska II
3M 1/7 2017-11-25 17:00 GSWAL „Bogdański” Grybów - MKS „Skawa” Wadowice
4W 1/7 2017-11-25 17:00 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - LKS „Orzeł” Wojnarowa
4Z 1/7 2017-11-25 17:00 LKS „Olmex” Piotrowice II - ULKS „Lachowice” II
5T 1/7 2017-11-25 17:00 MLUKS „Gulon” Zakliczyn II - LKS „Vocovia” Wokowice
4Z 1/7 2017-11-25 18:00 „Siemacha” Kraków - MKS KSOS Kraków II
5K 1/7 2017-11-25 18:00 „Siemacha” Kraków II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II
3M 1/7 2017-11-25 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ
5K 1/7 2017-11-26 09:00 „Q Team” Kraków - PKS „Porta” Kraków I
3M 1/7 2017-11-26 10:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Podwawelski” Kraków II
3M 1/7 2017-11-26 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Villa Verde” Olesno II
4W 1/7 2017-11-26 11:00 MKS „Tarnovia” Tarnów - LUKS „Galux” Skrzyszów II
4W 1/7 2017-11-26 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów III - TG „Sokół” Brzesko
4W 1/7 2017-11-26 11:00 KS „Talar Team” Szczawa - UKS „Villa Verde” Olesno III
4Z 1/7 2017-11-26 11:00 UKS „Jola” Kraków - KS „Górnik” Wieliczka
5K 1/7 2017-11-26 11:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - UKS „Rokicie” Szczytniki
5K 1/7 2017-11-26 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - KS „Bronowianka” Kraków V
5NS 1/6 2017-11-26 11:00 TKKF „Poprad” Muszyna - MKS „Radość” Gorlice II
5NS 1/6 2017-11-26 11:00 LKS „Binarowa” Binarowa - GSWAL „Bogdański” Grybów II
5T 1/6 2017-11-26 11:00 UKS SP 1 Tarnów - LUKS „Sobolik” Sobolów
5T 1/7 2017-11-26 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów IV - UKS „Sokół” Żabno
6K 1/7 2017-11-26 11:00 TKKF Dobczyce - KS „Jordan” Kraków
4Z 1/7 2017-11-26 12:30 KS „Podwawelski” Kraków IV - KTS „Victoria” Spytkowice
6K 1/7 2017-11-26 12:30 KS „Podwawelski” Kraków V - MKS KSOS Kraków IV
5K 1/7 2017-11-26 13:00 LKS „Wisła” Rząska - PKS „Porta” Kraków II
5NS 1/6 2017-11-26 16:00 KS „Start” Nowy Sącz II - KS „Orzeł” Wojnarowa II
Prosimy osoby, które będą odpowiedzialne za wprowadzanie wyników po meczach, o kontakt e-mailowy na adres w celu ustalenia szczegółów i przekazania informacji na temat wprowadzania wyników.