III liga mężczyzn zachód => Runda zasadnicza
Terminarz oraz wyniki rozegranych już spotkań
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
Runda 1 - Kolejka 1
2013-10-05 16:00 1 UKS „Polfin” Oświęcim - LKS „Olmex” Piotrowice 10:4 (S) tak
2013-10-05 14:00 2 KS „Gorce” Nowy Targ II - KS „Podwawelski” Kraków III 10:5 (S) tak
2013-10-09 17:30 3 UKS „Zarabie” Myślenice - TKS „Opoka” Trzebinia II 10:4 (S) tak
2013-10-05 17:00 4 KS „Podwawelski” Kraków II - YMCA Kraków 10:3 (S) tak
2013-10-05 13:00 5 MKS KSOS Kraków - MKS „Skawa” Wadowice 9:9 (S) tak
2013-10-06 10:00 6 UKS „Rokicie” Szczytniki - ULKS „Lachowice” Lachowice II 10:6 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 2
2013-10-13 14:00 7 KS „Podwawelski” Kraków III - UKS „Polfin” Oświęcim 7:10 (S) tak
2013-10-13 14:00 8 LKS „Olmex” Piotrowice - KS „Gorce” Nowy Targ II 2:10 (S) tak
2013-10-13 12:30 9 YMCA Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice 1:10 (S) tak
2013-10-12 12:00 10 TKS „Opoka” Trzebinia II - KS „Podwawelski” Kraków II 1:10 (S) tak
2013-10-12 15:00 11 ULKS „Lachowice” Lachowice II - MKS KSOS Kraków 6:10 (S) tak
2013-10-26 13:00 12 MKS „Skawa” Wadowice - UKS „Rokicie” Szczytniki 10:6 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 3
2013-10-19 16:00 13 UKS „Polfin” Oświęcim - TKS „Opoka” Trzebinia II 10:4 (S) tak
2013-10-26 16:00 14 KS „Gorce” Nowy Targ II - YMCA Kraków 10:1 (S) tak
2013-10-19 15:00 15 UKS „Zarabie” Myślenice - ULKS „Lachowice” Lachowice II 10:5 (S) tak
2013-10-19 17:00 16 KS „Podwawelski” Kraków II - MKS „Skawa” Wadowice 9:9 (S) tak
2013-10-19 14:00 17 MKS KSOS Kraków - LKS „Olmex” Piotrowice 10:0 (S) tak
2013-10-19 11:00 18 UKS „Rokicie” Szczytniki - KS „Podwawelski” Kraków III 10:7 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 4
2013-11-16 16:00 19 TKS „Opoka” Trzebinia II - KS „Gorce” Nowy Targ II 1:10 (S) tak
2013-11-17 11:00 20 YMCA Kraków - UKS „Polfin” Oświęcim 7:10 (S) tak
2013-11-16 13:00 21 ULKS „Lachowice” Lachowice II - KS „Podwawelski” Kraków II 8:10 (S) tak
2013-11-16 13:00 22 MKS „Skawa” Wadowice - UKS „Zarabie” Myślenice 9:9 (S) tak
2013-11-07 19:00 23 LKS „Olmex” Piotrowice - UKS „Rokicie” Szczytniki 6:10 (S) tak
2013-11-13 19:00 24 KS „Podwawelski” Kraków III - MKS KSOS Kraków 5:10 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 5
2013-11-30 16:00 25 UKS „Polfin” Oświęcim - ULKS „Lachowice” Lachowice II 10:3 (S) tak
2013-11-30 11:00 26 KS „Gorce” Nowy Targ II - MKS „Skawa” Wadowice 10:5 (S) tak
2014-01-10 18:00 27 UKS „Zarabie” Myślenice - MKS KSOS Kraków 10:4 (S) tak
2013-11-27 19:00 28 KS „Podwawelski” Kraków II - UKS „Rokicie” Szczytniki 10:8 (S) tak
2013-11-30 14:00 29 KS „Podwawelski” Kraków III - YMCA Kraków 10:5 (S) tak
2013-11-30 16:00 30 LKS „Olmex” Piotrowice - TKS „Opoka” Trzebinia II 10:5 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 6
2013-12-07 15:00 31 ULKS „Lachowice” Lachowice II - KS „Gorce” Nowy Targ II 8:10 (S) tak
2013-12-07 13:00 32 MKS „Skawa” Wadowice - UKS „Polfin” Oświęcim 10:8 (S) tak
2014-01-15 19:00 33 KS „Podwawelski” Kraków II - MKS KSOS Kraków 7:10 (S) tak
2013-12-05 19:00 34 UKS „Rokicie” Szczytniki - UKS „Zarabie” Myślenice 4:10 (S) tak
2013-12-08 11:00 35 YMCA Kraków - LKS „Olmex” Piotrowice 10:8 (S) tak
2013-12-07 16:00 36 TKS „Opoka” Trzebinia II - KS „Podwawelski” Kraków III 2:10 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 7
2013-11-16 17:00 37 UKS „Polfin” Oświęcim - MKS KSOS Kraków 8:10 (S) tak
2013-12-14 11:00 38 KS „Gorce” Nowy Targ II - UKS „Rokicie” Szczytniki 10:0 (S) tak
2014-01-19 12:00 39 ULKS „Lachowice” Lachowice II - YMCA Kraków 8:10 (S) tak
2014-01-16 18:00 40 MKS „Skawa” Wadowice - TKS „Opoka” Trzebinia II 10:0 (S) tak
2013-12-10 17:30 41 UKS „Zarabie” Myślenice - KS „Podwawelski” Kraków III 10:6 (S) tak
2013-12-14 17:00 42 KS „Podwawelski” Kraków II - LKS „Olmex” Piotrowice 10:1 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 8
2014-01-08 19:00 43 UKS „Rokicie” Szczytniki - UKS „Polfin” Oświęcim 7:10 (S) tak
2013-11-09 14:00 44 MKS KSOS Kraków - KS „Gorce” Nowy Targ II 9:9 (S) tak
2013-12-19 18:30 45 YMCA Kraków - MKS „Skawa” Wadowice 5:10 (S) tak
2013-12-21 16:00 46 TKS „Opoka” Trzebinia II - ULKS „Lachowice” Lachowice II 6:10 (S) tak
2013-12-21 17:00 47 KS „Podwawelski” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków II 9:9 (S) tak
2013-12-22 12:00 48 LKS „Olmex” Piotrowice - UKS „Zarabie” Myślenice 1:10 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 9
2014-01-04 16:00 49 UKS „Polfin” Oświęcim - UKS „Zarabie” Myślenice 10:8 (S) tak
2014-01-04 11:00 50 KS „Gorce” Nowy Targ II - KS „Podwawelski” Kraków II 10:4 (S) tak
2014-01-04 13:00 51 MKS KSOS Kraków - YMCA Kraków 10:1 (S) tak
2014-01-05 11:00 52 UKS „Rokicie” Szczytniki - TKS „Opoka” Trzebinia II 10:5 (S) tak
2014-01-05 14:00 53 KS „Podwawelski” Kraków III - ULKS „Lachowice” Lachowice II 9:9 (S) tak
2014-01-08 19:00 54 LKS „Olmex” Piotrowice - MKS „Skawa” Wadowice 7:10 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 10
2014-01-11 16:00 55 UKS „Zarabie” Myślenice - KS „Gorce” Nowy Targ II 3:10 (S) tak
2014-01-11 17:00 56 KS „Podwawelski” Kraków II - UKS „Polfin” Oświęcim 5:10 (S) tak
2014-01-12 11:00 57 YMCA Kraków - UKS „Rokicie” Szczytniki 2:10 (S) tak
2014-01-11 18:00 58 TKS „Opoka” Trzebinia II - MKS KSOS Kraków 0:10 (S) tak
2014-01-11 13:30 59 ULKS „Lachowice” Lachowice II - LKS „Olmex” Piotrowice 10:3 (S) tak
2014-01-11 13:00 60 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Podwawelski” Kraków III 10:6 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 11
2014-01-18 16:00 61 UKS „Polfin” Oświęcim - KS „Gorce” Nowy Targ II 8:10 (S) tak
2014-01-25 16:00 62 UKS „Zarabie” Myślenice - KS „Podwawelski” Kraków II 10:2 (S) tak
2014-01-18 13:00 63 MKS KSOS Kraków - UKS „Rokicie” Szczytniki 10:0 WO tak
2014-01-17 18:00 64 ULKS „Lachowice” Lachowice II - MKS „Skawa” Wadowice 5:10 (S) tak
2014-01-31 18:00 65 TKS „Opoka” Trzebinia II - YMCA Kraków 4:10 (S) tak
2014-01-19 15:00 66 KS „Podwawelski” Kraków III - LKS „Olmex” Piotrowice 10:1 (S) tak
PKS "Porta" Kraków przekazał miejsce KS "Podwawelski" Kraków III