V liga rejon Kraków gr. A i B => Grupa B
Terminarz oraz wyniki rozegranych już spotkań
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
Runda 1 - Kolejka 1
2019-09-29 12:30 1 LKS „Kłos” Olkusz II - PKS „Porta” Kraków I 9:5 (S) tak
2019-09-25 19:00 2 LKS „Polonia” Wilczkowice III - UKS „Gryf” Gdów II 7:7 (S) tak
2019-09-29 14:00 3 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - MKS KSOS Kraków IV 11:3 (S) tak
2019-09-29 09:00 4 „Q Team” Kraków - TKS „Opoka” Trzebinia II 5:9 (S) tak
2019-09-22 15:30 5 LKS „Wisła” Rząska II - KS „Jordan” Kraków 5:9 (S) tak
2019-09-28 13:00 6 KS „Podwawelski” Kraków VI - KS „Bronowianka” Kraków V 2:12 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 2
2019-10-05 11:00 7 PKS „Porta” Kraków I - LKS „Polonia” Wilczkowice III 7:7 (S) tak
2019-10-10 18:00 8 UKS „Gryf” Gdów II - LKS „Kłos” Olkusz II 5:9 (S) tak
2019-10-04 18:00 9 TKS „Opoka” Trzebinia II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 8:6 (S) tak
2019-10-05 12:00 10 MKS KSOS Kraków IV - „Q Team” Kraków 2:12 (S) tak
2019-10-06 16:00 11 KS „Jordan” Kraków - KS „Podwawelski” Kraków VI 13:1 (S) tak
2019-10-10 19:00 12 KS „Bronowianka” Kraków V - LKS „Wisła” Rząska II 10:4 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 3
2019-10-14 18:30 13 LKS „Wisła” Rząska II - PKS „Porta” Kraków I 5:9 (S) tak
2019-10-19 13:00 14 KS „Podwawelski” Kraków VI - UKS „Gryf” Gdów II 4:10 (S) tak
2019-10-19 11:00 15 KS „Bronowianka” Kraków V - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 8:6 (S) tak
2019-10-20 16:00 16 KS „Jordan” Kraków - „Q Team” Kraków 5:9 (S) tak
2019-10-15 19:30 17 LKS „Kłos” Olkusz II - TKS „Opoka” Trzebinia II 5:9 (S) tak
2019-10-16 19:00 18 LKS „Polonia” Wilczkowice III - MKS KSOS Kraków IV 6:8 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 4
2019-10-26 11:00 19 PKS „Porta” Kraków I - KS „Podwawelski” Kraków VI 14:0 (S) tak
2019-10-26 11:00 20 UKS „Gryf” Gdów II - LKS „Wisła” Rząska II 7:7 (S) tak
2019-10-27 14:00 21 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - KS „Jordan” Kraków 11:3 (S) tak
2019-11-08 18:00 22 „Q Team” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków V 4:10 (S) tak
do ustalenia 23 TKS „Opoka” Trzebinia II - LKS „Polonia” Wilczkowice III
2019-10-25 18:30 24 MKS KSOS Kraków IV - LKS „Kłos” Olkusz II 3:11 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 5
2019-11-08 18:30 25 MKS KSOS Kraków IV - PKS „Porta” Kraków I 7:7 (S) tak
2019-11-07 18:00 26 TKS „Opoka” Trzebinia II - UKS „Gryf” Gdów II 10:4 (S) tak
2019-11-11 18:00 27 LKS „Wisła” Rząska II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 1:13 (S) tak
2019-12-21 13:00 28 KS „Podwawelski” Kraków VI - „Q Team” Kraków
2019-11-10 11:00 29 LKS „Kłos” Olkusz II - KS „Jordan” Kraków 10:4 (S) tak
2020-01-15 19:00 30 LKS „Polonia” Wilczkowice III - KS „Bronowianka” Kraków V
Runda 1 - Kolejka 6
2019-11-21 18:00 31 PKS „Porta” Kraków I - TKS „Opoka” Trzebinia II 7:7 (S) tak
2019-11-23 11:00 32 UKS „Gryf” Gdów II - MKS KSOS Kraków IV 9:5 (S)
2019-11-24 14:00 33 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - KS „Podwawelski” Kraków VI 14:0 (S)
2019-11-24 09:00 34 „Q Team” Kraków - LKS „Wisła” Rząska II 12:2 (S) tak
2019-11-03 16:00 35 KS „Jordan” Kraków - LKS „Polonia” Wilczkowice III 5:9 (S) tak
2019-11-23 11:00 36 KS „Bronowianka” Kraków V - LKS „Kłos” Olkusz II 7:7 (S)
Runda 1 - Kolejka 7
2019-11-28 18:00 37 KS „Bronowianka” Kraków V - PKS „Porta” Kraków I 10:4
2019-12-01 16:00 38 KS „Jordan” Kraków - UKS „Gryf” Gdów II 8:6 (S)
2019-12-01 11:00 39 LKS „Kłos” Olkusz II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 3:11 (S)
2019-11-27 19:00 40 LKS „Polonia” Wilczkowice III - „Q Team” Kraków 5:9 (S)
2019-11-15 19:00 41 MKS KSOS Kraków IV - KS „Podwawelski” Kraków VI 10:4 (S) tak
2019-11-26 18:00 42 TKS „Opoka” Trzebinia II - LKS „Wisła” Rząska II 10:4 (S)
Runda 1 - Kolejka 8
2019-12-06 18:00 43 PKS „Porta” Kraków I - KS „Jordan” Kraków 5:9 (S)
2019-12-07 11:00 44 UKS „Gryf” Gdów II - KS „Bronowianka” Kraków V
2019-12-08 14:00 45 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - LKS „Polonia” Wilczkowice III 13:1 (S)
2019-12-08 09:00 46 „Q Team” Kraków - LKS „Kłos” Olkusz II
2019-12-07 13:00 47 KS „Podwawelski” Kraków VI - TKS „Opoka” Trzebinia II 4:10 (S)
2019-12-08 15:30 48 LKS „Wisła” Rząska II - MKS KSOS Kraków IV 5:9 (S)
Runda 1 - Kolejka 9
2020-01-05 11:00 49 „Q Team” Kraków - PKS „Porta” Kraków I
2020-01-05 14:00 50 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - UKS „Gryf” Gdów II
2020-01-03 18:30 51 MKS KSOS Kraków IV - KS „Jordan” Kraków
2020-01-03 18:00 52 TKS „Opoka” Trzebinia II - KS „Bronowianka” Kraków V
2020-01-05 11:00 53 LKS „Kłos” Olkusz II - KS „Podwawelski” Kraków VI
2020-01-08 19:00 54 LKS „Polonia” Wilczkowice III - LKS „Wisła” Rząska II
Runda 1 - Kolejka 10
2020-01-11 11:00 55 PKS „Porta” Kraków I - SSL „Wielmożanka” Wielmoża
2020-01-11 11:00 56 UKS „Gryf” Gdów II - „Q Team” Kraków
2020-01-12 16:00 57 KS „Jordan” Kraków - TKS „Opoka” Trzebinia II
2020-01-11 11:00 58 KS „Bronowianka” Kraków V - MKS KSOS Kraków IV
2020-01-11 13:00 59 KS „Podwawelski” Kraków VI - LKS „Polonia” Wilczkowice III
2020-01-13 19:00 60 LKS „Wisła” Rząska II - LKS „Kłos” Olkusz II
Runda 1 - Kolejka 11
2020-01-18 11:00 61 UKS „Gryf” Gdów II - PKS „Porta” Kraków I
2020-01-19 09:00 62 „Q Team” Kraków - SSL „Wielmożanka” Wielmoża
2020-01-18 11:00 63 KS „Bronowianka” Kraków V - KS „Jordan” Kraków
2020-01-17 18:30 64 MKS KSOS Kraków IV - TKS „Opoka” Trzebinia II
2020-01-16 18:00 65 LKS „Wisła” Rząska II - KS „Podwawelski” Kraków VI
2020-01-19 11:00 66 LKS „Kłos” Olkusz II - LKS „Polonia” Wilczkowice III