III liga mężczyzn => Runda zasadnicza
Terminarz oraz wyniki rozegranych już spotkań
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
Runda 1 - Kolejka 1
2019-09-26 20:00 1 UKS „Villa Verde” Olesno III - LUKS „Galux” Skrzyszów 4:10 (S) tak
2019-09-27 17:00 2 KS „Bronowianka” Kraków III - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 5:9 (S) tak
2019-09-28 19:00 3 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków II 10:4 (S) tak
2019-09-27 16:00 4 ULKS „Lachowice” - MKS „Skawa” Wadowice 7:7 (S) tak
2019-09-29 11:00 5 KS „Bronowianka” Kraków II - MKS Centrum Kraków 4:10 (S) tak
2019-10-03 18:00 6 „Kruszbud-Gryf” Gdów - „Siemacha” Kraków 11:3 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 2
2019-10-03 18:00 7 LUKS „Galux” Skrzyszów - KS „Bronowianka” Kraków III 9:5 (S) tak
2019-10-03 19:00 8 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - UKS „Villa Verde” Olesno III 6:8 (S) tak
2019-12-21 14:00 9 MKS „Skawa” Wadowice - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 11:3 (S) tak
2019-10-06 17:00 10 KS „Podwawelski” Kraków II - ULKS „Lachowice” 5:9 (S) tak
2019-11-16 12:00 11 MKS Centrum Kraków - „Kruszbud-Gryf” Gdów 5:9 (S) tak
2020-01-19 17:00 12 „Siemacha” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków II 12:2 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 3
2019-10-20 11:00 13 KS „Bronowianka” Kraków II - LUKS „Galux” Skrzyszów 2:12 (S) tak
2019-10-19 11:00 14 „Kruszbud-Gryf” Gdów - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 10:4 (S) tak
2019-10-19 10:00 15 „Siemacha” Kraków - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 7:7 (S) tak
2019-10-18 18:30 16 MKS Centrum Kraków - ULKS „Lachowice” 5:9 (S) tak
2019-10-20 11:00 17 UKS „Villa Verde” Olesno III - MKS „Skawa” Wadowice 3:11 (S) tak
2019-10-19 11:00 18 KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków II 10:4 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 4
2019-10-26 16:00 19 LUKS „Galux” Skrzyszów - „Kruszbud-Gryf” Gdów 8:6 (S) tak
2020-01-08 19:00 20 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - KS „Bronowianka” Kraków II 6:8 (S) tak
2019-10-26 19:00 21 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - MKS Centrum Kraków 7:7 (S) tak
2019-10-26 16:00 22 ULKS „Lachowice” - „Siemacha” Kraków 7:7 (S) tak
2019-11-10 11:00 23 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Bronowianka” Kraków III 14:0 (S) tak
2019-11-24 17:00 24 KS „Podwawelski” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno III 8:6 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 5
2019-11-10 17:00 25 KS „Podwawelski” Kraków II - LUKS „Galux” Skrzyszów 2:12 (S) tak
2019-11-09 14:00 26 MKS „Skawa” Wadowice - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 9:5 (S) tak
2019-11-10 11:00 27 KS „Bronowianka” Kraków II - „Semarch-Podwawelski” Kraków III WO:WO tak
2019-11-14 18:30 28 „Kruszbud-Gryf” Gdów - ULKS „Lachowice” 8:6 (S) tak
2019-11-10 11:00 29 UKS „Villa Verde” Olesno III - MKS Centrum Kraków 7:7 (S) tak
2020-01-25 16:45 30 KS „Bronowianka” Kraków III - „Siemacha” Kraków 3:11 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 6
2019-12-08 11:00 31 LUKS „Galux” Skrzyszów - MKS „Skawa” Wadowice 6:8 (S) tak
2019-12-20 19:00 32 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - KS „Podwawelski” Kraków II 9:5 (S) tak
2019-11-23 19:00 33 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - „Kruszbud-Gryf” Gdów 4:10 (S) tak
2019-11-23 16:00 34 ULKS „Lachowice” - KS „Bronowianka” Kraków II 12:2 (S) tak
2019-12-14 12:00 35 MKS Centrum Kraków - KS „Bronowianka” Kraków III 5:9 (S) tak
2019-11-30 11:00 36 „Siemacha” Kraków - UKS „Villa Verde” Olesno III 12:2 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 7
2019-11-30 15:30 37 „Siemacha” Kraków - LUKS „Galux” Skrzyszów 4:10 (S) tak
2019-12-21 12:00 38 MKS Centrum Kraków - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 5:9 (S) tak
2019-12-01 11:00 39 UKS „Villa Verde” Olesno III - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 6:8 (S) tak
2019-11-30 11:00 40 KS „Bronowianka” Kraków III - ULKS „Lachowice” 9:5 (S) tak
2019-12-08 17:00 41 KS „Podwawelski” Kraków II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 3:11 (S) tak
2019-11-30 14:00 42 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Bronowianka” Kraków II 12:2 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 8
2019-12-07 12:00 43 MKS Centrum Kraków - LUKS „Galux” Skrzyszów 3:11 (S) tak
2020-01-23 19:00 44 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - „Siemacha” Kraków 6:8 (S) tak
2020-01-18 13:00 45 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - KS „Bronowianka” Kraków III 8:6 (S) tak
2020-01-15 18:00 46 ULKS „Lachowice” - UKS „Villa Verde” Olesno III 12:2 (S) tak
2020-01-04 11:00 47 „Kruszbud-Gryf” Gdów - MKS „Skawa” Wadowice 9:5 (S) tak
2020-01-12 11:00 48 KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Podwawelski” Kraków II 8:6 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 9
2020-01-12 14:00 49 ULKS „Lachowice” - LUKS „Galux” Skrzyszów 6:8 (S) tak
2020-01-12 13:00 50 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 10:4 (S) tak
2020-01-18 16:45 51 KS „Podwawelski” Kraków II - MKS Centrum Kraków 6:8 (S) tak
2020-01-17 18:00 52 MKS „Skawa” Wadowice - „Siemacha” Kraków 8:6 (S) tak
2020-01-02 18:00 53 UKS „Villa Verde” Olesno III - „Kruszbud-Gryf” Gdów 3:11 (S) tak
2020-01-04 11:00 54 KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Bronowianka” Kraków II 9:5 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 10
2020-01-11 16:00 55 LUKS „Galux” Skrzyszów - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 12:2 (S) tak
2020-01-10 19:00 56 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - ULKS „Lachowice” 7:7 (S) tak
2020-01-11 12:00 57 MKS Centrum Kraków - MKS „Skawa” Wadowice 5:9 (S) tak
2020-01-19 10:30 58 „Siemacha” Kraków - KS „Podwawelski” Kraków II 8:6 (S) tak
2020-01-11 11:00 59 „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Bronowianka” Kraków III 12:2 (S) tak
2020-01-20 18:30 60 UKS „Villa Verde” Olesno III - KS „Bronowianka” Kraków II 10:4 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 11
2020-01-17 19:00 61 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - LUKS „Galux” Skrzyszów 2:12 (S) tak
2020-01-26 14:00 62 ULKS „Lachowice” - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 8:6 (S) tak
2020-01-25 11:00 63 „Siemacha” Kraków - MKS Centrum Kraków 8:6 (S) tak
2020-01-23 17:30 64 KS „Podwawelski” Kraków II - MKS „Skawa” Wadowice 6:8 (S) tak
2020-01-17 20:00 65 KS „Bronowianka” Kraków II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 0:14 (S) tak
2020-01-21 19:00 66 UKS „Villa Verde” Olesno III - KS „Bronowianka” Kraków III 2:12 (S) tak

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.

Drużyna LKS „Polonia” Wilczkowice przejęła miejsce od KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II.