V liga gr. B rejon Kraków
Terminarz oraz wyniki rozegranych już spotkań
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
Runda 1 - Kolejka 1
2018-10-11 18:00 1 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 9:5 (S)
2018-09-23 16:00 2 KS „Jordan” Kraków - PKS „Porta” Kraków I 0:14 (S)
2018-09-29 13:00 3 MKS KSOS Kraków IV - „Q Team” Kraków 2:12 (S) tak
2018-09-23 15:30 4 LKS „Wisła” Rząska II - KS „Bronowianka” Kraków V 4:10 (S) tak
2018-09-22 13:00 5 KS „Podwawelski” Kraków VI - TKS „Opoka” Trzebinia II 4:10 (S) tak
2018-09-22 11:00 6 LKS „Kłos” Olkusz - UKS „Rokicie” Szczytniki I 9:5 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 2
2018-10-07 14:00 7 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - UKS „Gryf” Gdów II 3:11 (S)
2018-10-04 18:30 8 TKS „Opoka” Trzebinia II - LKS „Kłos” Olkusz 6:8 (S)
2018-09-29 10:00 9 KS „Bronowianka” Kraków V - KS „Podwawelski” Kraków VI 12:2 (S)
2018-10-07 09:00 10 „Q Team” Kraków - LKS „Wisła” Rząska II 14:0 (S)
2018-10-07 11:00 11 PKS „Porta” Kraków I - MKS KSOS Kraków IV 14:0 (S) tak
2018-10-04 18:00 12 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - KS „Jordan” Kraków 13:1 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 3
2018-10-21 16:00 13 KS „Jordan” Kraków - SSL „Wielmożanka” Wielmoża
2018-10-19 18:00 14 MKS KSOS Kraków IV - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I 1:13
2018-10-21 15:30 15 LKS „Wisła” Rząska II - PKS „Porta” Kraków I
2018-10-20 13:00 16 KS „Podwawelski” Kraków VI - „Q Team” Kraków 0:14 (S)
2018-10-20 11:00 17 LKS „Kłos” Olkusz - KS „Bronowianka” Kraków V 13:1 (S)
2018-10-20 11:00 18 UKS „Gryf” Gdów II - UKS „Rokicie” Szczytniki I
Runda 1 - Kolejka 4
2018-10-28 14:00 19 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - UKS „Rokicie” Szczytniki I
2018-10-28 09:00 20 TKS „Opoka” Trzebinia II - UKS „Gryf” Gdów II
2018-10-28 09:00 21 „Q Team” Kraków - LKS „Kłos” Olkusz
2018-10-27 11:00 22 PKS „Porta” Kraków I - KS „Podwawelski” Kraków VI
2018-10-25 18:00 23 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - LKS „Wisła” Rząska II
2018-10-28 16:00 24 KS „Jordan” Kraków - MKS KSOS Kraków IV
Runda 1 - Kolejka 5
2018-11-09 18:00 25 MKS KSOS Kraków IV - SSL „Wielmożanka” Wielmoża
2018-11-11 15:30 26 LKS „Wisła” Rząska II - KS „Jordan” Kraków
2018-11-10 13:00 27 KS „Podwawelski” Kraków VI - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I
2018-11-10 11:00 28 LKS „Kłos” Olkusz - PKS „Porta” Kraków I
2018-11-10 11:00 29 UKS „Gryf” Gdów II - KS „Bronowianka” Kraków V
2018-11-10 16:00 30 UKS „Rokicie” Szczytniki I - TKS „Opoka” Trzebinia II
Runda 1 - Kolejka 6
2018-11-25 14:00 31 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - TKS „Opoka” Trzebinia II
2018-11-24 11:00 32 KS „Bronowianka” Kraków V - UKS „Rokicie” Szczytniki I
2018-11-25 09:00 33 „Q Team” Kraków - UKS „Gryf” Gdów II
2018-11-22 18:00 34 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - LKS „Kłos” Olkusz
2018-11-25 16:00 35 KS „Jordan” Kraków - KS „Podwawelski” Kraków VI
2018-11-23 18:00 36 MKS KSOS Kraków IV - LKS „Wisła” Rząska II
Runda 1 - Kolejka 7
2018-12-02 15:30 37 LKS „Wisła” Rząska II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża
2018-12-01 13:00 38 KS „Podwawelski” Kraków VI - MKS KSOS Kraków IV
2018-12-01 11:00 39 LKS „Kłos” Olkusz - KS „Jordan” Kraków
2018-12-01 11:00 40 UKS „Gryf” Gdów II - PKS „Porta” Kraków I
2018-12-01 16:00 41 UKS „Rokicie” Szczytniki I - „Q Team” Kraków
2018-12-02 09:00 42 TKS „Opoka” Trzebinia II - KS „Bronowianka” Kraków V
Runda 1 - Kolejka 8
2018-12-09 14:00 43 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - KS „Bronowianka” Kraków V
2018-12-09 09:00 44 „Q Team” Kraków - TKS „Opoka” Trzebinia II
2018-12-08 11:00 45 PKS „Porta” Kraków I - UKS „Rokicie” Szczytniki I
2018-12-06 18:00 46 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - UKS „Gryf” Gdów II
2018-12-07 18:00 47 MKS KSOS Kraków IV - LKS „Kłos” Olkusz
2018-12-09 15:30 48 LKS „Wisła” Rząska II - KS „Podwawelski” Kraków VI
Runda 1 - Kolejka 9
2018-12-15 13:00 49 KS „Podwawelski” Kraków VI - SSL „Wielmożanka” Wielmoża
2018-12-15 11:00 50 LKS „Kłos” Olkusz - LKS „Wisła” Rząska II
2018-12-15 11:00 51 UKS „Gryf” Gdów II - KS „Jordan” Kraków
2018-12-15 16:00 52 UKS „Rokicie” Szczytniki I - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I
2018-12-16 09:00 53 TKS „Opoka” Trzebinia II - PKS „Porta” Kraków I
2018-12-15 11:00 54 KS „Bronowianka” Kraków V - „Q Team” Kraków
Runda 1 - Kolejka 10
2019-01-13 14:00 55 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - „Q Team” Kraków
2019-01-12 11:00 56 PKS „Porta” Kraków I - KS „Bronowianka” Kraków V
2019-01-10 18:00 57 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - TKS „Opoka” Trzebinia II
2019-01-13 16:00 58 KS „Jordan” Kraków - UKS „Rokicie” Szczytniki I
2019-01-11 18:00 59 MKS KSOS Kraków IV - UKS „Gryf” Gdów II
2019-01-12 13:00 60 KS „Podwawelski” Kraków VI - LKS „Kłos” Olkusz
Runda 1 - Kolejka 11
2019-01-19 11:00 61 LKS „Kłos” Olkusz - SSL „Wielmożanka” Wielmoża
2019-01-19 11:00 62 UKS „Gryf” Gdów II - LKS „Wisła” Rząska II
2019-01-19 16:00 63 UKS „Rokicie” Szczytniki I - MKS KSOS Kraków IV
2019-01-20 09:00 64 TKS „Opoka” Trzebinia II - KS „Jordan” Kraków
2019-01-19 11:00 65 KS „Bronowianka” Kraków V - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I
2019-01-20 09:00 66 „Q Team” Kraków - PKS „Porta” Kraków I
Runda 1 - Kolejka 12
2019-02-03 14:00 67 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - PKS „Porta” Kraków I
2019-01-31 18:00 68 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - „Q Team” Kraków
2019-02-03 16:00 69 KS „Jordan” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków V
2019-02-01 18:00 70 MKS KSOS Kraków IV - TKS „Opoka” Trzebinia II
2019-02-03 15:30 71 LKS „Wisła” Rząska II - UKS „Rokicie” Szczytniki I
2019-02-02 13:00 72 KS „Podwawelski” Kraków VI - UKS „Gryf” Gdów II
Runda 1 - Kolejka 13
2019-02-09 11:00 73 UKS „Gryf” Gdów II - LKS „Kłos” Olkusz
2019-02-09 16:00 74 UKS „Rokicie” Szczytniki I - KS „Podwawelski” Kraków VI
2019-02-10 09:00 75 TKS „Opoka” Trzebinia II - LKS „Wisła” Rząska II
2019-02-09 11:00 76 KS „Bronowianka” Kraków V - MKS KSOS Kraków IV
2019-02-10 09:00 77 „Q Team” Kraków - KS „Jordan” Kraków
2019-02-09 11:00 78 PKS „Porta” Kraków I - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy