V liga gr. A rejon Kraków
Terminarz oraz wyniki rozegranych już spotkań
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
Runda 1 - Kolejka 1
2018-09-20 19:00 1 KS „Górnik” Wieliczka - KS „Podwawelski” Kraków V ^A
2018-09-29 18:00 2 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - LKS „Wisła” Rząska I 0:14 (S) tak
2018-10-03 19:00 3 TKKF Dobczyce - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 9:5 (S) tak
2018-09-22 16:00 4 UKS „Rokicie” Szczytniki II - UKS „Zarabie” Myślenice III 1:13 (S) tak
2018-09-24 18:00 5 LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II - „Siemacha” Kraków II 14:0 (S)
2018-09-29 11:00 6 UKS „Gryf” Gdów III - PKS „Porta” Kraków II 0:14 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 2
2018-10-07 12:30 7 KS „Podwawelski” Kraków V - MKS KSOS Kraków III 14:0 (S) tak
2018-10-06 09:00 8 „Siemacha” Kraków II - UKS „Gryf” Gdów III 3:11 (S)
2018-10-07 11:00 9 UKS „Zarabie” Myślenice III - LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II 5:9 (S) tak
2018-10-05 18:30 10 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - UKS „Rokicie” Szczytniki II 14:0 (S) tak
2018-10-04 18:00 11 LKS „Wisła” Rząska I - TKKF Dobczyce 9:5 (S) tak
2018-10-04 19:00 12 KS „Górnik” Wieliczka - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko ^A
Runda 1 - Kolejka 3
2018-10-21 11:00 13 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - KS „Podwawelski” Kraków V 4:10 (S) tak
2018-10-21 11:00 14 TKKF Dobczyce - KS „Górnik” Wieliczka ^A
2018-10-20 16:00 15 UKS „Rokicie” Szczytniki II - LKS „Wisła” Rząska I 0:14 (S) tak
2018-10-22 18:00 16 LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 8:6 (S) tak
2018-10-20 11:00 17 UKS „Gryf” Gdów III - UKS „Zarabie” Myślenice III 14:0 WO tak
2018-10-20 13:00 18 MKS KSOS Kraków III - PKS „Porta” Kraków II 1:13 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 4
2018-10-28 12:30 19 KS „Podwawelski” Kraków V - PKS „Porta” Kraków II 8:6 (S) tak
2018-11-24 13:00 20 „Siemacha” Kraków II - MKS KSOS Kraków III 3:11 (S)
2018-10-26 18:30 21 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - UKS „Gryf” Gdów III 14:0 (S) tak
2018-10-28 12:00 22 LKS „Wisła” Rząska I - LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II 5:9 (S) tak
2018-10-25 19:00 23 KS „Górnik” Wieliczka - UKS „Rokicie” Szczytniki II ^A
2018-10-28 11:00 24 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - TKKF Dobczyce 5:9 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 5
2018-11-23 18:00 25 TKKF Dobczyce - KS „Podwawelski” Kraków V 4:10 (S)
2018-11-10 16:00 26 UKS „Rokicie” Szczytniki II - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 5:9 (S) tak
2018-11-12 18:00 27 LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II - KS „Górnik” Wieliczka ^A
2018-11-28 19:00 28 UKS „Gryf” Gdów III - LKS „Wisła” Rząska I 0:14 (S) tak
2018-11-17 13:00 29 MKS KSOS Kraków III - UKS „Zarabie” Myślenice III 4:10 (S)
2018-11-09 18:00 30 PKS „Porta” Kraków II - „Siemacha” Kraków II 13:1 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 6
2018-12-02 16:00 31 KS „Podwawelski” Kraków V - „Siemacha” Kraków II 13:1 (S) tak
2018-11-25 11:00 32 UKS „Zarabie” Myślenice III - PKS „Porta” Kraków II 11:3 (S) tak
2018-12-08 13:00 33 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - MKS KSOS Kraków III 13:1 (S)
2018-11-22 19:00 34 KS „Górnik” Wieliczka - UKS „Gryf” Gdów III ^A
2018-11-25 11:00 35 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II 2:12 (S) tak
2018-11-24 16:00 36 TKKF Dobczyce - UKS „Rokicie” Szczytniki II 11:3 (S)
Runda 1 - Kolejka 7
2018-12-01 16:00 37 UKS „Rokicie” Szczytniki II - KS „Podwawelski” Kraków V 0:14 (S)
2018-12-03 18:00 38 LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II - TKKF Dobczyce
2018-12-01 11:00 39 UKS „Gryf” Gdów III - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 6:8 (S)
2018-12-01 13:00 40 MKS KSOS Kraków III - LKS „Wisła” Rząska I 3:11 (S) tak
2018-12-01 11:00 41 PKS „Porta” Kraków II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 8:6 (S)
2018-11-30 18:00 42 „Siemacha” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice III 5:9 (S)
Runda 1 - Kolejka 8
2018-12-09 12:30 43 KS „Podwawelski” Kraków V - UKS „Zarabie” Myślenice III 12:2 (S)
2018-12-07 18:30 44 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - „Siemacha” Kraków II 10:4 (S)
2018-12-09 12:00 45 LKS „Wisła” Rząska I - PKS „Porta” Kraków II 5:9
2018-12-06 19:00 46 KS „Górnik” Wieliczka - MKS KSOS Kraków III ^A
2018-12-09 11:00 47 TKKF Dobczyce - UKS „Gryf” Gdów III 9:5 (S)
2018-11-29 18:00 48 UKS „Rokicie” Szczytniki II - LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II 1:13 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 9
2018-12-10 19:00 49 LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II - KS „Podwawelski” Kraków V
2018-12-15 11:00 50 UKS „Gryf” Gdów III - UKS „Rokicie” Szczytniki II
2018-12-15 13:00 51 MKS KSOS Kraków III - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko
2018-12-15 11:00 52 PKS „Porta” Kraków II - KS „Górnik” Wieliczka ^A
2018-12-15 18:00 53 „Siemacha” Kraków II - LKS „Wisła” Rząska I
2018-12-16 11:00 54 UKS „Zarabie” Myślenice III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II
Runda 1 - Kolejka 10
2019-01-13 12:30 55 KS „Podwawelski” Kraków V - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II
2019-01-13 12:00 56 LKS „Wisła” Rząska I - UKS „Zarabie” Myślenice III
2019-01-10 19:00 57 KS „Górnik” Wieliczka - „Siemacha” Kraków II ^A
2019-01-13 11:00 58 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - PKS „Porta” Kraków II
2019-01-13 11:00 59 TKKF Dobczyce - MKS KSOS Kraków III
2019-01-14 18:00 60 LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II - UKS „Gryf” Gdów III
Runda 1 - Kolejka 11
2019-01-19 11:00 61 UKS „Gryf” Gdów III - KS „Podwawelski” Kraków V
2019-01-19 13:00 62 MKS KSOS Kraków III - UKS „Rokicie” Szczytniki II
2019-01-19 11:00 63 PKS „Porta” Kraków II - TKKF Dobczyce
2019-01-19 18:00 64 „Siemacha” Kraków II - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko
2019-01-20 11:00 65 UKS „Zarabie” Myślenice III - KS „Górnik” Wieliczka ^A
2019-01-18 18:30 66 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - LKS „Wisła” Rząska I
Runda 1 - Kolejka 12
2019-02-03 12:30 67 KS „Podwawelski” Kraków V - LKS „Wisła” Rząska I
2019-01-31 19:00 68 KS „Górnik” Wieliczka - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II ^A
2019-02-03 11:00 69 LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - UKS „Zarabie” Myślenice III
2019-02-03 11:00 70 TKKF Dobczyce - „Siemacha” Kraków II
2019-02-02 16:00 71 UKS „Rokicie” Szczytniki II - PKS „Porta” Kraków II
2019-02-04 18:00 72 LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II - MKS KSOS Kraków III
Runda 1 - Kolejka 13
2019-02-09 13:00 73 MKS KSOS Kraków III - UKS „Gryf” Gdów III
2019-02-09 11:00 74 PKS „Porta” Kraków II - LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II
2019-02-09 18:00 75 „Siemacha” Kraków II - UKS „Rokicie” Szczytniki II
2019-02-10 11:00 76 UKS „Zarabie” Myślenice III - TKKF Dobczyce
2019-02-08 18:30 77 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko
2019-02-10 12:00 78 LKS „Wisła” Rząska I - KS „Górnik” Wieliczka ^A
Drużyna KS „Górnik” Wieliczka została wykluczona z rozgrywek w trakcie I rundy.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy