V liga rejon Tarnów
Terminarz oraz wyniki rozegranych już spotkań
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
Runda 1 - Kolejka 1
2018-09-22 17:00 1 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - UKS „Jordan” Zakliczyn II 17:1 (S) tak
2018-12-22 10:00 2 MOKSiR Czchów - LKS „Vocovia” Wokowice 5:13 (S) tak
2018-09-25 17:30 3 UKS „Villa Verde” Olesno IV - UKS „Sokół” Żabno 7:11 (S) tak
2018-09-23 11:00 4 LUKS „Galux” Skrzyszów IV - TG „Sokół” Brzesko II 13:5 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 2
2018-10-04 18:00 5 UKS „Sokół” Żabno - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 1:17 (S) tak
2018-10-07 11:00 6 LKS „Vocovia” Wokowice - LUKS „Sobolik” Sobolów 16:2 (S) tak
2018-10-07 15:00 7 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LUKS „Galux” Skrzyszów IV 8:10 (S) tak
2018-10-09 18:00 8 TG „Sokół” Brzesko II - UKS „Jordan” Zakliczyn II 4:14 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 3
2018-10-20 17:00 9 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - LUKS „Sobolik” Sobolów 13:5 (S) tak
2018-10-21 11:00 10 LKS „Vocovia” Wokowice - UKS „Sokół” Żabno 16:2 (S) tak
2018-10-19 18:00 11 UKS „Jordan” Zakliczyn II - UKS „Villa Verde” Olesno IV 5:13 (S) tak
2018-10-18 17:45 12 LUKS „Galux” Skrzyszów IV - MOKSiR Czchów 9:9 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 4
2018-10-25 18:00 13 MOKSiR Czchów - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 5:13 (S) tak
2018-10-28 11:00 14 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Villa Verde” Olesno IV 13:5 (S) tak
2018-10-18 18:00 15 UKS „Sokół” Żabno - TG „Sokół” Brzesko II 12:6 (S) tak
2018-12-20 18:00 16 LUKS „Galux” Skrzyszów IV - UKS „Jordan” Zakliczyn II 17:1 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 5
2018-12-22 12:00 17 UKS „Jordan” Zakliczyn II - LKS „Vocovia” Wokowice 2:16 (S) tak
2018-11-08 18:00 18 UKS „Villa Verde” Olesno IV - MOKSiR Czchów 11:7 (S) tak
2018-12-08 11:00 19 TG „Sokół” Brzesko II - LUKS „Sobolik” Sobolów 3:15 (S) tak
2018-10-23 18:00 20 UKS „Sokół” Żabno - LUKS „Galux” Skrzyszów IV 12:6 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 6
2018-11-22 18:30 21 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - UKS „Villa Verde” Olesno IV 13:5 (S) tak
2018-11-25 11:00 22 LKS „Vocovia” Wokowice - LUKS „Galux” Skrzyszów IV 14:4 (S) tak
2018-11-23 11:00 23 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Jordan” Zakliczyn II 16:2 (S) tak
2018-12-12 18:00 24 MOKSiR Czchów - TG „Sokół” Brzesko II 9:9 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 7
2018-12-06 18:00 25 LUKS „Galux” Skrzyszów IV - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 6:12 (S) tak
2018-12-02 11:00 26 TG „Sokół” Brzesko II - LKS „Vocovia” Wokowice 1:17 (S) tak
2018-12-21 18:00 27 LUKS „Sobolik” Sobolów - MOKSiR Czchów 12:6 (S) tak
2018-11-30 18:00 28 UKS „Jordan” Zakliczyn II - UKS „Sokół” Żabno 4:14 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 8
2018-12-11 18:00 29 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - TG „Sokół” Brzesko II 18:0 (S) tak
2018-12-23 11:00 30 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LKS „Vocovia” Wokowice 2:16 (S) tak
2018-10-14 11:00 31 UKS „Sokół” Żabno - LUKS „Sobolik” Sobolów 12:6 (S) tak
2018-12-06 18:00 32 UKS „Jordan” Zakliczyn II - MOKSiR Czchów 8:10 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 9
2018-12-16 11:00 33 LKS „Vocovia” Wokowice - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 13:5 (S) tak
2018-12-16 10:00 34 TG „Sokół” Brzesko II - UKS „Villa Verde” Olesno IV 5:13 (S) tak
2018-12-16 11:00 35 LUKS „Sobolik” Sobolów - LUKS „Galux” Skrzyszów IV 8:10 (S) tak
2018-12-13 18:00 36 MOKSiR Czchów - UKS „Sokół” Żabno 8:10 (S) tak
Runda 2 - Kolejka 10
2019-02-10 11:00 37 LKS „Vocovia” Wokowice - TG „Sokół” Brzesko II 15:3 (S) tak
2019-02-08 18:00 38 UKS „Jordan” Zakliczyn II - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 2:16 (S) tak
2019-02-07 18:00 39 UKS „Sokół” Żabno - MOKSiR Czchów 14:4 (S) tak
2019-03-23 11:00 40 LUKS „Galux” Skrzyszów IV - LUKS „Sobolik” Sobolów 9:9 (S) tak
Runda 2 - Kolejka 11
2019-02-24 11:00 41 LKS „Vocovia” Wokowice - MOKSiR Czchów 13:5 (S) tak
2019-03-03 10:00 42 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 6:12 (S) tak
2019-02-24 11:00 43 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Sokół” Żabno 8:10 (S) tak
2019-04-14 11:00 44 TG „Sokół” Brzesko II - LUKS „Galux” Skrzyszów IV 4:14 (S) tak
Runda 2 - Kolejka 12
2019-03-10 11:00 45 LKS „Vocovia” Wokowice - UKS „Villa Verde” Olesno IV 11:7 (S) tak
2019-03-07 18:00 46 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - MOKSiR Czchów 13:5 (S) tak
2019-02-15 17:30 47 TG „Sokół” Brzesko II - UKS „Sokół” Żabno 5:13 (S) tak
2019-03-08 18:00 48 UKS „Jordan” Zakliczyn II - LUKS „Sobolik” Sobolów 5:13 (S) tak
Runda 2 - Kolejka 13
2019-03-17 11:00 49 LKS „Vocovia” Wokowice - UKS „Jordan” Zakliczyn II 16:2 (S) tak
2019-03-19 18:00 50 UKS „Sokół” Żabno - UKS „Villa Verde” Olesno IV 11:7 (S) tak
2019-03-14 18:00 51 MOKSiR Czchów - LUKS „Galux” Skrzyszów IV 5:13 (S) tak
2019-03-17 11:00 52 LUKS „Sobolik” Sobolów - TG „Sokół” Brzesko II 13:5 (S) tak
Runda 2 - Kolejka 14
2019-03-31 11:00 53 TG „Sokół” Brzesko II - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 3:15 (S) tak
2019-04-11 18:00 54 UKS „Sokół” Żabno - UKS „Jordan” Zakliczyn II 9:9 (S) tak
2019-03-31 11:00 55 LUKS „Galux” Skrzyszów IV - UKS „Villa Verde” Olesno IV 7:11 (S) tak
2019-05-10 18:00 56 MOKSiR Czchów - LUKS „Sobolik” Sobolów 7:11 (S) tak
Runda 2 - Kolejka 15
2019-04-07 11:00 57 UKS „Sokół” Żabno - LKS „Vocovia” Wokowice 3:15 (S) tak
2019-04-07 11:00 58 LUKS „Sobolik” Sobolów - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 4:14 (S) tak
2019-04-07 15:00 59 UKS „Villa Verde” Olesno IV - TG „Sokół” Brzesko II 12:6 (S) tak
2019-04-12 18:00 60 UKS „Jordan” Zakliczyn II - LUKS „Galux” Skrzyszów IV 5:13 (S) tak
Runda 2 - Kolejka 16
2019-04-28 11:00 61 LUKS „Sobolik” Sobolów - LKS „Vocovia” Wokowice 5:13 (S) tak
2019-04-27 17:00 62 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - LUKS „Galux” Skrzyszów IV 5:13 (S) tak
2019-05-09 18:00 63 UKS „Villa Verde” Olesno IV - UKS „Jordan” Zakliczyn II 17:1 (S) tak
2019-05-15 18:00 64 TG „Sokół” Brzesko II - MOKSiR Czchów 6:12 (S) tak
Runda 2 - Kolejka 17
2019-05-04 17:30 65 LUKS „Galux” Skrzyszów IV - LKS „Vocovia” Wokowice 6:12 (S) tak
2019-02-11 17:00 66 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - UKS „Sokół” Żabno 16:2 (S) tak
2019-05-02 18:00 67 MOKSiR Czchów - UKS „Villa Verde” Olesno IV 7:11 (S) tak
2019-05-10 18:00 68 UKS „Jordan” Zakliczyn II - TG „Sokół” Brzesko II 9:9 (S) tak
Runda 2 - Kolejka 18
2019-05-12 11:00 69 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - LKS „Vocovia” Wokowice 4:14 (S) tak
2019-05-02 16:00 70 LUKS „Galux” Skrzyszów IV - UKS „Sokół” Żabno 15:3 (S) tak
2019-05-12 11:00 71 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LUKS „Sobolik” Sobolów 11:7 (S) tak
2019-05-07 18:00 72 MOKSiR Czchów - UKS „Jordan” Zakliczyn II 8:10 (S) tak
Z dniem 01.01.2019 klub UKS "Jordan" Zakliczyn przejął sekcję tenisa stołowego od klubu MLUKS "Gulon" Zakliczyn.