IV liga mężczyzn zachód
Terminarz oraz wyniki rozegranych już spotkań
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
Runda 1 - Kolejka 1
2018-09-28 18:00 1 KTS „Victoria” Spytkowice I - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ ^A
2018-09-19 18:00 2 „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Gorce” Nowy Targ II 9:5 (S)
2018-09-28 18:30 3 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Podwawelski” Kraków IV 11:3 (S)
2018-09-27 19:00 4 TKS „Opoka” Trzebinia - KTS „Victoria” Spytkowice II 14:0 (S)
2018-09-22 13:00 5 MKS KSOS Kraków II - LKS „Bank Spółdzielczy w Zatorze” Piotrowice 6:8 (S)
2018-09-22 12:30 6 KS „Bronowianka” Kraków IV - UKS „Zarabie” Myślenice II 2:12 (S)
Runda 1 - Kolejka 2
2018-10-06 15:00 7 UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ - „Kruszbud-Gryf” Gdów ^A
2018-10-07 14:00 8 KS „Gorce” Nowy Targ II - KTS „Victoria” Spytkowice I
2018-10-05 18:00 9 KTS „Victoria” Spytkowice II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 0:14 (S)
2018-10-07 15:00 10 KS „Podwawelski” Kraków IV - TKS „Opoka” Trzebinia 6:8 (S)
2018-10-06 17:00 11 LKS „Bank Spółdzielczy w Zatorze” Piotrowice - KS „Bronowianka” Kraków IV 6:8 (S)
2018-10-06 11:00 12 UKS „Zarabie” Myślenice II - MKS KSOS Kraków II 10:4 (S)
Runda 1 - Kolejka 3
2018-10-20 13:00 13 MKS KSOS Kraków II - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ ^A
2018-10-20 13:00 14 KS „Bronowianka” Kraków IV - KS „Gorce” Nowy Targ II
2018-10-20 11:00 15 UKS „Zarabie” Myślenice II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie
2018-10-20 17:00 16 LKS „Bank Spółdzielczy w Zatorze” Piotrowice - TKS „Opoka” Trzebinia
2018-10-19 18:00 17 KTS „Victoria” Spytkowice I - KTS „Victoria” Spytkowice II
2018-10-20 11:00 18 „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Podwawelski” Kraków IV
Runda 1 - Kolejka 4
2018-10-27 15:00 19 UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ - KS „Bronowianka” Kraków IV ^A
2018-10-28 14:00 20 KS „Gorce” Nowy Targ II - MKS KSOS Kraków II
2018-10-28 10:30 21 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - LKS „Bank Spółdzielczy w Zatorze” Piotrowice
2018-10-27 13:00 22 TKS „Opoka” Trzebinia - UKS „Zarabie” Myślenice II
2018-10-26 18:00 23 KTS „Victoria” Spytkowice II - „Kruszbud-Gryf” Gdów
2018-10-28 12:30 24 KS „Podwawelski” Kraków IV - KTS „Victoria” Spytkowice I
Runda 1 - Kolejka 5
2018-11-11 12:30 25 KS „Podwawelski” Kraków IV - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ ^A
2018-11-09 18:00 26 KTS „Victoria” Spytkowice II - KS „Gorce” Nowy Targ II
2018-11-10 16:00 27 MKS KSOS Kraków II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie
2018-11-10 13:00 28 KS „Bronowianka” Kraków IV - TKS „Opoka” Trzebinia
2018-11-09 18:00 29 KTS „Victoria” Spytkowice I - LKS „Bank Spółdzielczy w Zatorze” Piotrowice
2018-11-10 11:00 30 „Kruszbud-Gryf” Gdów - UKS „Zarabie” Myślenice II
Runda 1 - Kolejka 6
2018-11-24 15:00 31 UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ - KTS „Victoria” Spytkowice II ^A
2018-11-25 14:00 32 KS „Gorce” Nowy Targ II - KS „Podwawelski” Kraków IV
2018-11-25 10:30 33 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Bronowianka” Kraków IV
2018-11-24 13:00 34 TKS „Opoka” Trzebinia - MKS KSOS Kraków II
2018-11-24 17:00 35 LKS „Bank Spółdzielczy w Zatorze” Piotrowice - „Kruszbud-Gryf” Gdów
2018-11-24 11:00 36 UKS „Zarabie” Myślenice II - KTS „Victoria” Spytkowice I
Runda 1 - Kolejka 7
2018-12-01 11:00 37 UKS „Zarabie” Myślenice II - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ ^A
2018-12-01 17:00 38 LKS „Bank Spółdzielczy w Zatorze” Piotrowice - KS „Gorce” Nowy Targ II
2018-11-30 18:00 39 KTS „Victoria” Spytkowice I - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie
2018-12-01 11:00 40 „Kruszbud-Gryf” Gdów - TKS „Opoka” Trzebinia
2018-12-02 12:30 41 KS „Podwawelski” Kraków IV - KS „Bronowianka” Kraków IV
2018-11-30 18:00 42 KTS „Victoria” Spytkowice II - MKS KSOS Kraków II
Runda 1 - Kolejka 8
2018-12-08 15:00 43 UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ - LKS „Bank Spółdzielczy w Zatorze” Piotrowice ^A
2018-12-09 14:00 44 KS „Gorce” Nowy Targ II - UKS „Zarabie” Myślenice II
2018-12-09 10:30 45 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - „Kruszbud-Gryf” Gdów
2018-12-08 13:00 46 TKS „Opoka” Trzebinia - KTS „Victoria” Spytkowice I
2018-12-08 13:00 47 KS „Bronowianka” Kraków IV - KTS „Victoria” Spytkowice II
2018-12-08 13:00 48 MKS KSOS Kraków II - KS „Podwawelski” Kraków IV
Runda 1 - Kolejka 9
2018-12-15 13:00 49 TKS „Opoka” Trzebinia - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ ^A
2018-12-16 10:30 50 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Gorce” Nowy Targ II
2018-12-16 12:30 51 KS „Podwawelski” Kraków IV - LKS „Bank Spółdzielczy w Zatorze” Piotrowice
2018-12-14 18:00 52 KTS „Victoria” Spytkowice II - UKS „Zarabie” Myślenice II
2018-12-14 18:00 53 KTS „Victoria” Spytkowice I - KS „Bronowianka” Kraków IV
2018-12-15 11:00 54 „Kruszbud-Gryf” Gdów - MKS KSOS Kraków II
Runda 1 - Kolejka 10
2019-01-12 15:00 55 UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie ^A
2019-01-13 14:00 56 KS „Gorce” Nowy Targ II - TKS „Opoka” Trzebinia
2019-01-12 17:00 57 LKS „Bank Spółdzielczy w Zatorze” Piotrowice - KTS „Victoria” Spytkowice II
2019-01-12 11:00 58 UKS „Zarabie” Myślenice II - KS „Podwawelski” Kraków IV
2019-01-12 13:00 59 KS „Bronowianka” Kraków IV - „Kruszbud-Gryf” Gdów
2019-01-12 13:00 60 MKS KSOS Kraków II - KTS „Victoria” Spytkowice I
Runda 1 - Kolejka 11
2019-01-20 14:00 61 KS „Gorce” Nowy Targ II - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ ^A
2019-01-19 13:00 62 TKS „Opoka” Trzebinia - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie
2019-01-19 11:00 63 UKS „Zarabie” Myślenice II - LKS „Bank Spółdzielczy w Zatorze” Piotrowice
2019-01-20 12:30 64 KS „Podwawelski” Kraków IV - KTS „Victoria” Spytkowice II
2019-01-19 13:00 65 MKS KSOS Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków IV
2019-01-18 18:00 66 KTS „Victoria” Spytkowice I - „Kruszbud-Gryf” Gdów
Drużyna KTS „Victoria” Spytkowice II przejęła miejsce od UKS „Polfin” Oświęcim.
Drużyna UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy